Jeśli masz te 10 cech, Twój facet jest szczęściarzem!

A jeśli Cię zostawi – jest po prostu idiotą.
Jeśli masz te 10 cech, Twój facet jest szczęściarzem!
Fot. iStock
09.03.2017

Powiedzmy to sobie od razu: nie ma ludzi idealnych. Każdy z nas ma wady, nawet jeśli czasem sam nie zdaje sobie z tego sprawy. Poza tym to, co dla jednej osoby może wydawać się zaletą, innej może niesamowicie przeszkadzać. Przypuśćmy, że lubisz porządek i źle czujesz się wśród porozrzucanych rzeczy. Pozytywna cecha? Tak, ale na pewno znajdą się tacy, którzy odbiorą to negatywnie. Bo gdzie spontaniczność, gdzie przestrzeń na kreatywny chaos, gdzie odrobina wariactwa?


Mimo różnych punktów widzenia istnieje jednak lista 10 cech, które podobają się absolutnie wszystkim. Bez wyjątku i bez wymówek.


Za chwilę wymienimy wszystkie. Jeśli je posiadasz, twój facet jest niesamowitym szczęściarzem. A jeśli cię zostawi – po prostu idiotą.


Zaczynamy?


Zobacz także: „Kumpel okłamywał mnie przez kilka miesięcy. W końcu przyznał się, że…”

idealna dziewczyna

Fot. iStock

Hobby


Niby nic, a jednak to bardzo istotna kwestia. Kobieta, która ma hobby jest o wiele bardziej interesująca niż taka, której nic się nie chce. Może trenować, chodzić na warsztaty kulinarne, szyć nowe ubrania z tych upolowanych w lumpeksie – nie ma znaczenia, co ją kręci. Ważne, że potrafi o tym opowiadać z pasją!


Wyrozumiałość


To nie sztuka wpaść w złość i zrobić drugiej połówce awanturę z byle powodu. Sztuką jest wyrozumiałość. Nie każda kobieta posiada tę cechę, a to właśnie ona jest na wagę złota. Tylko nie mylcie jej z naiwnością!


Dbanie o siebie


Dobry charakter jest tak samo ważny, jak ładny wygląd. Nie będziemy ci tutaj mówić, jak powinnaś obciąć włosy czy na jaki odcień pomalować usta, by mieć kolejkę adoratorów pod oknem. Każdy facet ma inny gust (na szczęście!) i każdemu będzie podobać się coś innego. Tym, czego panowie jednak oczekują od ukochanej, jest dbanie o siebie. Prysznic, perfumy, kobiece ubrania i delikatny make up. Oto klucz do sukcesu.

idealna dziewczyna

Fot. iStock

Poczucie humoru


To niesamowity wabik na płeć przeciwną. Naprawdę! Kobiety, które mają świetne poczucie humoru i potrafią żartować w każdej sytuacji, wydają się mężczyznom niezwykle seksowne. Z taką partnerką nigdy nie jest nudno i ponuro.


Radość z drobiazgów


W dzisiejszym zaganianym świecie wcale nie tak łatwo można cieszyć się z drobiazgów. Wiele rzeczy nas irytuje, denerwuje i wyprowadza z równowagi. Jeśli jednak dziewczyna potrafi dostrzec pozytywy nawet w drobnych sprawach, życie u jej boku będzie czystą przyjemnością.


Opanowanie


Coś dzieje się nie po twojej myśli, więc natychmiast wpadasz w złość i zaczynasz krzyczeć? Obwiniasz wszystkich wokół za własne niepowodzenia? Najpierw coś robisz, a potem dopiero myślisz? Niedobrze. Opanowanie to rewelacyjna cecha charakteru. Facet będzie nosił na rękach taką kobietę, która będzie potrafiła zapanować nad nerwami.

idealna dziewczyna

Fot. iStock

Wsparcie


Każdy mężczyzna chce mieć obok siebie kogoś, kto będzie go wspierał. Łatwo być z kimś, komu wszystko idzie jak z płatka. Gorzej, gdy zaczynają się problemy. Dopiero wtedy widać, czy można na tę drugą połówkę liczyć, czy nie.


Słuchanie


Niektóre osoby tylko udają, że słuchają innych. Kiwają głową, robią wrażenie, że rozmowa ich interesuje, a po chwili natychmiast zapominają, z czego ktoś im się właśnie zwierzył. Nie tędy droga. Trzeba nie tylko słuchać, ale też SŁYSZEĆ drugiego człowieka.


Dystans do siebie


Plotkowanie i obgadywanie innych jest proste. Ale śmianie się z siebie? Z własnych przywar, wad, niedoskonałości? Nie każdy to potrafi. Im większy masz dystans do siebie, tym bardziej przyciągasz płeć przeciwną. Tak to działa!


Priorytety


Nie praca. Nie pieniądze. Nie własne zadowolenie. Miłość – to najważniejszy priorytet w życiu. Jeśli myślisz podobnie i swojego ukochanego stawiasz na pierwszym miejscu, facet jest prawdziwym szczęściarzem. Powinien nosić cię na rękach i dziękować losowi, za taki skarb!


A teraz chwila prawdy. ile z tych 10 cech posiadasz Ty?


Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Z takimi oczami nie licz na powodzenie u facetów (Żaden nie będzie chciał w nie spojrzeć)

Źródło: viralka.pl

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 2.75 / 5
gość (Ocena: 4) 10.03.2017 00:05
Ad. str. 4 - Priorytety: Kobieta - dać się wyr...ać właściwemu facetowi. Mężczyzna - nie dać się wyr...ać życiu.
odpowiedz
magda (Ocena: 5) 09.03.2017 20:19
poza tym sami wybieraja sobie na partnerki te wszechobecne 'zołzy' i pustaki a pozniej placza :) jestem zołzą i jestem super fajna. No tak pod warunkiem, ze chodzisz do gimnazjum.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.03.2017 13:59
Artykuł oczywiście ściągnięty jak zawsze. Ponadto błąd pod ,,Słuchanie": trzeba właśnie kogoś słuchać, a nie słyszeć.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.03.2017 13:38
Przykro mi to stwierdzic, ale znam duzo kobiet z tymi cechami, ktore nie maja chlopakow, bo nie wpisuja sie w dzisiejsze standardy piekna. Niestety to moze sie liczyc dla facetow po 30-stce albo starszych, ale gowniarzy interesuje tylko wyglad.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie