Student zabrał na randkę... 12-latkę! Ta historia rozczuliła tysiące internautów (Dlaczego?)

„Potrzebujemy więcej takich mężczyzn!”
Student zabrał na randkę... 12-latkę! Ta historia rozczuliła tysiące internautów (Dlaczego?)
źródło: Twitter (twitter.com/CharlieEgress)
06.03.2017

Młodzi ludzie nie mają najlepszej prasy. Kiedy się o nich mówi, to zazwyczaj bardzo negatywnie. Gdyby wierzyć przekazom medialnym, przeciętny nastolatek nie robi nic poza uprawianiem seksu, imprezowaniem, siedzeniem przed komputerem i krzywdzeniem innych. Mówi się nawet o „straconym pokoleniu” bezmyślnych nihilistów. Ten przykład pokazuje, że wcale nie jest aż tak źle.

Oto Charlie Egress, który przywraca wiarę nie tylko w młodych, ale także ogólnie wszystkich mężczyzn. Ten niezwykły chłopak w zaledwie kilka dni stał się gwiazdą Internetu, o której naprawdę warto głośno mówić. Choćby dlatego, że popularność zawdzięcza dobremu sercu, poczuciu odpowiedzialności i zwyczajnej ludzkiej mądrości.

Nastolatek wybrał się na randkę nie ze swoją dziewczyną, ale jej młodszą siostrą. Po co? Wytłumaczenie tej historii wzruszyło tysiące internautów.

Zobacz również: Wieczna singielka pokazuje, jak wygląda życie wśród par. Jej mina mówi WSZYSTKO!

 

Charlie Egress

źródło: Twitter (twitter.com/CharlieEgress)

Jakiś czas temu Charlie opublikował na Twitterze zdjęcia z nietypowej randki. Widzimy na nich bardzo młodą dziewczynę i przystojnego, przynajmniej o kilka lat starszego od niej mężczyznę. Spokojnie, nie ma w tym nie zdrożnego. Bohater naszej historii zaprosił na kolację 12-letnią siostrę swojej dziewczyny, aby spędzić z nią trochę czasu i przy okazji przekazać coś bardzo ważnego.

„Zabrałem na randkę małą siostrzyczkę mojej dziewczyny, żeby pokazać jej, jak powinien traktować ją chłopak, kiedy już dorośnie - czytamy w opisie.

Odzew, z jakim się spotkał, udowadnia jedno: takie ludzkie odruchy wcale nie są na porządku dziennym i w większości jesteśmy ich bardzo spragnieni. Gdyby była to norma, sprawa nie poruszyłaby tak wielu internautów.

Zobacz również: Pokazała zdjęcie z „przyjacielskiej randki”. Internauci ją wyśmiali: To nie żaden kolega. On cię kocha!

Charlie Egress

źródło: Twitter (twitter.com/CharlieEgress)

Zrobiłem to, bo jestem bardzo blisko z siostrą mojej dziewczyny i bardzo bym chciał, żeby kiedyś stworzyła taki związek, jak my. Zaprosiłem ją na miłą kolację i udzieliłem kilku porad, jak chłopak powinien zachowywać się na typowej randce. Na pewno jej się to spodobało, bo zawsze dobrze się razem bawimy. Cieszę się, że jest - wyznał chłopak w rozmowie z portalem metro.co.uk. 12-letnia Elizabeth wygląda na zadowoloną z faktu, że ma tak dobry kontakt z chłopakiem starszej siostry.

Potrzebujemy więcej mężczyzn takich, jak ty. Cieszę się, że ta młoda dama zobaczyła, jak powinna być traktowana”. „To chyba najsłodsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałam”. „Marzę o takim facecie” - na Twitterze zaroiło się od bardzo pozytywnych komentarzy.

Ale pojawiły się też negatywne: „Dla mnie to chore”. „Kto do cholery ma potrzebę uświadamiania tak małego dziecka?”. „Przynajmniej nie nazywaj tego randką, bo brzmi to dziwnie”.

Zobacz również: 6 rzeczy na randce, które powiedzą ci czy on nadaje się na ojca

Charlie Egress

źródło: Twitter (twitter.com/CharlieEgress)

Charlie i Alex, jego dziewczyna, a także starsza siostra Elizabeth

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 07.03.2017 20:01
chyba pisze sie niezdrożny, łącznie..
odpowiedz
Eddie (Ocena: 1) 07.03.2017 10:34
Prawdopodobnie pedofil. Oni bardzo często starają się nadać jakieś pozory, które mają maskować ich rzeczywiste popędy.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 07.03.2017 07:52
ja bym nie wytrzymala z takim dzieckiem. nastolatki sa okropne...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo