Tak wygląda facet, który podnieci KAŻDĄ kobietę. Ty też się nie powstrzymasz!

Zarost, zapach, imię... Naukowcy wskazali, co najbardziej nas kręci.
Tak wygląda facet, który podnieci KAŻDĄ kobietę. Ty też się nie powstrzymasz!
Fot. Thinkstock
02.03.2017

Nie istnieje jeden sprawdzony sposób, który zadziała na każdą z nas. Różnią się nasze potrzeby i oczekiwania. Jedna kobieta osiąga maksimum podniecenia na widok mężczyzny z zarostem, innej miękną kolana, kiedy facet pachnie potem. Dzięki naukowcom możemy jednak wskazać najpopularniejsze fetysze, o których istnieniu mogłaś nawet nie mieć pojęcia. Co nie oznacza, że na Ciebie nie działają…

Portal „The Sun” przyjrzał się wynikom badań i wskazał 8 zaskakujących męskich sposobów na to, by adorowana kobieta chciała z nim zgrzeszyć. Najlepiej tu i teraz. Podobno żadna z nas nie potrafi im się oprzeć. A przynajmniej statystyczna większość. W grę wchodzą konkretne cechy wyglądu, osobowości, a nawet zapach.

Gwarantujemy, że zrobi Ci się przyjemnie czytając o nich. A kiedy spotkasz pasującego do tego opisu partnera - nie zapanujesz nad dreszczami podniecenia!

Zobacz również: Typy facetów, którzy POZORNIE nie nadają się do związku. Powinnaś dać im szansę!

 

 

co podnieca kobiety

fot. Thinkstock

Zmarszczone brwi

Z jednej strony udowodniono, że zmarszczone brwi charakteryzują mężczyzn narcystycznych i delikatnie zaburzonych psychicznie. Z drugiej - właśnie taki typ najbardziej nas pociąga. Takiemu wyrazowi twarzy nie jesteśmy w stanie się oprzeć.

Kreatywność

Raczej nie gustujemy w księgowych i nudnych urzędnikach. Podnieca nas za to wizja bliższej relacji z mężczyzną, który pracuje jako fotograf, muzyk czy pisarz. Kiedy dowiadujemy się, że adorator wykonuje taki zawód - podniecenie sięga zenitu.

Zarost

Odwieczna wojna między zwolenniczkami gładkich męskich twarzy i tych bardziej zarośniętych chyba się rozstrzygnęła. Badanie wykazało, że bardziej kręcą nas ci z brodami. Idealna długość to 10-dniowy zarost. Dlaczego? Taki facet wydaje nam się bardziej płodny i odpowiedzialny.

Zobacz również: 15 męskich zachowań, które mylimy z flirtem. Dla niego wciąż jesteś TYLKO KOLEŻANKĄ

co podnieca kobiety

fot. Thinkstock

Niski głos

Jeśli ktoś ma nam szeptać do ucha, to zdecydowanie przystojniak z bardzo głębokim tembrem głosu. Dlaczego? Wtedy facet postrzegany jest przez nas jako bardziej zdecydowany i dominujący, a właśnie w takich kochankach najczęściej gustujemy.

Pot

Często narzekamy na higienę panów, ale czym innym jest zwyczajny brud, a czym innym charakterystyczny zapach potu. Ten uwielbiamy - wynika z badań. Udowodniono nawet, że kiedy przebywamy w pobliżu spoconego faceta, nasze serce zaczyna szybciej bić.

Zapach benzyny

Z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii dowiadujemy się, że najbardziej podniecające dla kobiet aromaty to właśnie benzyna, ale także naturalna skóra zwierzęca, farba i… tusz do drukarki. Te kojarzą nam się z wyjątkową męskością.

co podnieca kobiety

fot. Thinkstock

Czysta pościel

O tym powinni dowiedzieć się wszyscy mężczyźni, którzy planują wspólną noc u siebie w mieszkaniu. Okazuje się, że kobieta jest znacznie bardziej chętna na igraszki, kiedy partner otula ją świeżą i pachnącą pościelą.

Atrakcyjne imię

To już pojęcie względne i zależy od indywidualnego gustu. Faktem jest jednak, że gdy mamy do wyboru dwóch przystojniaków, a jeden z nich nosi lubiane przez nas imię - zawsze wybierzemy właśnie jego.

Potwierdzasz wyniki tych badań?

Zobacz również: 6 rzeczy, których nigdy nie powinnaś mówić ukochanemu

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 3.25 / 5
gość (Ocena: 5) 02.03.2017 18:38
śmieszne wymysły pseudo naukowców. Wzięliby się wreszcie za jakaś konstruktywną pracę, np poszukiwanie leku na raka. Albo chociaż leczenie autyzmu. Nie lubię mężczyzn z zarostem. Więc jeśli jakiś po takim artykule zapuści brodę to na pewno mi nie zaimponuje. Głupota takie "badania".
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.03.2017 17:01
Z tych wszystkich rzeczy jedyne co mnie kręci to niski głos i kreatywność. Czysta pościel to standard i oczywista oczywistość, a nie coś wyjątkowego, żeby miało mnie to kręcić. Zarostu wręcz nie znoszę, podobnie jak potu. A co do imienia, to w żaden sposób nie wpływa ono na to jak postrzegam osobę, która je nosi.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 02.03.2017 13:23
kompletne bzdury. tez nie potwierdzam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.03.2017 09:01
Nie potwierdzę bo mnie to akurat w facetów nie kręci .
odpowiedz

Polecane dla Ciebie