Czy zdarte kolana to dowód zdrady? On nie miał wątpliwości, że tak. I miał rację!

Wszyscy wyśmiewali jego absurdalną teorię. Ta okazała się prawdziwa.
Czy zdarte kolana to dowód zdrady? On nie miał wątpliwości, że tak. I miał rację!
źródło: itv / The Jeremy Kyle Show
17.02.2017

Mówi się, że kobiety są o wiele bardziej podejrzliwe od mężczyzn. To my, nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi, wciąż szukamy dowodów na to, że partner nas zdradza. Faceci (przynajmniej oficjalnie) mają do nas znacznie większe zaufanie. Szukamy damskich włosów na ich ubraniach, czytamy ich maile, przeglądamy telefony i dostrzegamy nawet najdrobniejszą zmianę w zachowaniu. Chorobliwa podejrzliwość zaczyna przypominać obsesję.

Tym razem to on doszedł do wniosku, że partnerka na pewno przyprawia mu rogi. Opowiedział o tym w brytyjskim odpowiedniku „Rozmów w toku”, czyli w programie „The Jeremy Kyle Show”. Niejaki Lee mnożył dziwaczne teorie, a widzowie łapali się za głowy - przecież jego teoria jest tak absurdalna, że nie może być prawdziwa. To nie żadna ofiara niewiernej kobiety, ale zwyczajny wariat.

A jednak, ostatecznie okazało się, że jednak miał rację. Nie uwierzysz, jakimi przesłankami się kierował…

Zobacz również: LIST: „Zajrzałam do jego telefonu. Przeczytajcie, co pisał do innej dziewczyny! Czy to zdrada?”

 

dowody zdrady

źródło: itv / The Jeremy Kyle Show

SMS

Młody mężczyzna zaniepokoił się w momencie, kiedy przyłapał dziewczynę na pisaniu SMS-ów. To jeszcze żaden dowód, ale udało mu się przeczytać jedną z jej wiadomości - „Spotkajmy się w tym samym miejscu”. Wystarczy? Raczej nie, bo tajemnicą pozostało imię odbiorcy i równie dobrze mogła to być koleżanka.

 

dowody zdrady

źródło: itv / The Jeremy Kyle Show

OPUCHNIĘTE USTA

Kolejną przesłanką miał być fakt, że usta jego dziewczyny, Kay, nagle zmieniły swój kształt. Pewnego dnia zauważył, jak bardzo są opuchnięte, spierzchnięte i „spracowane”. Powodem nie były raczej wzajemne pocałunki, bo przed podejrzenia para się od siebie oddaliła. Lee uznał, że wargi jego partnerki ucierpiały w czasie spotkania z innym.

 

dowody zdrady

źródło: itv / The Jeremy Kyle Show

ROZCZOCHRANE WŁOSY

Alarmującym sygnałem okazała się również fryzura jego partnerki. Kiedy wrócił z pracy do domu, jego dziewczyna zeszła po schodach, a na jej głowie panował wyjątkowy nieporządek. Zupełnie tak, jakby przed chwilą tarzała się w pościeli. Na pewno z innym mężczyzną. Ale to nie było najgorsze. Czarę goryczy przelało ostatnie jego odkrycie. Według widzów programu - wyjątkowo absurdalne.

 

dowody zdrady

źródło: itv / The Jeremy Kyle Show

ZDARTE KOLANA

Lee nie miał już żadnych wątpliwości, że dziewczyna go zdradza, kiedy odkrył na jej kolanach zadrapania. Te były zdarte, suche i zaczerwienione. Niby nic, ale mężczyzna był przekonany, że powstały w wyniku bliskiej relacji z innym. Kay na pewno klęczała przed swoim kochankiem. Chyba nie musimy szczegółowo tłumaczyć, co wtedy robiła. Szczyt absurdu? Zanim wyśmiejesz podejrzliwego chłopaka - lepiej poznaj wynik badania.

Zobacz również: Sprawdzasz telefon swojego chłopaka? Zdrada wisi w powietrzu!

dowody zdrady

źródło: itv / The Jeremy Kyle Show

Przez cały program Kay wmawiała partnerowi, że dostał paranoi i wymyśla niestworzone rzeczy. Wtórował jej prowadzący i publiczność. Komentatorzy w Internecie także nie mieli wątpliwości - facet oszalał, bo żadna z przesłanek nie udowadnia zdrady. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, kobieta zgodziła się na badanie wariografem.

Co się okazało? Jednak wcale nie była taka wierna. Test wykazał, że faktycznie zdradziła chłopaka, a „obrażenia” na jej ciele powstały w wyniku intymnych relacji z kochankiem. Wychodzi więc na to, że lepiej nie pokazywać się z rozczochranymi włosami, spierzchniętymi ustami i podrapanymi kolanami.

Dla facetów to ewidentny dowód. I czasami mają rację.

Zobacz również: Zdrada: czy to jest kwestia wieku?

Komentarze (4)

Ocena: 2 / 5
gość (Ocena: 1) 17.02.2017 10:45
Już nie macie o czym pisać...?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 17.02.2017 10:45
Już nie macie o czym pisać...?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo