Odpychające zachowania niedojrzałych facetów. Co nas irytuje w dwudziestolatkach?

Też zadajecie sobie pytanie: Kiedy oni wreszcie dorosną?
Odpychające zachowania niedojrzałych facetów. Co nas irytuje w dwudziestolatkach?
Fot. iStock
23.02.2017

Podobno faceci zaczynają dorastać dopiero od 25-go roku życia. Chociaż zdarzają się wyjątki, trudno nie przyklasnąć temu spostrzeżeniu. Mężczyźni w wieku ok. 20 lat mają jeszcze mleko pod nosem. Mamusie piorą im ubrania, gotują obiadki i sprzątają pokoje. Oczywiście chodzi również o sferę emocjonalną. Są jeszcze dziecinni (a niektórzy ponoć nigdy nie wyrastają z tego stanu...) i spędzają mnóstwo czasu przed komputerem, z kumplami na boisku albo na imprezach. Nie w głowie im jeszcze poważne związki, deklaracje oraz wszystkie inne decyzje dotyczące przyszłości.

To nie ich wina, tacy już są, jednak niektóre zachowania dwudziestolatków są bardzo irytujące. Portal allwomenstalk.com wskazał kilka z nich. Wiele uwag na temat facetów w tym wieku można zobaczyć także na zagranicznych stronach internetowych.

Publikujemy najbardziej trafne. Zgadzacie się z nimi?

Zobacz także: 7 irytujących kobiecych zachowań, które odpychają facetów

niedojrzały facet

Fot. iStock

Ich największym autorytetem jest mama albo sławny piłkarz

„Moim idolem jest Robert Lewandowski. Osiągnął w życiu wszystko. Jest sławny, bogaty, ma ładną żonę, a niedługo zostanie także ojcem. Szczerze go podziwiam” - pisze Damian.

„Mama to mój największy autorytet. Zawsze, gdy mam problem, idę do niej, a ona znajduje rozwiązanie. Jeżeli będę wybierał kandydatkę na żonę, na pewno zasugeruję się jej uwagami” - zdradza Anonim.

„Zdanie mojej mamy zawsze będzie dla mnie najważniejsze. To najbardziej dzielna kobieta, jaką znam” - wypowiada się kolejny Anonim.

niedojrzały facet

Fot. iStock

Twierdzą, że wolą dziewczyny bez makijażu

„I po co Wam ta tapeta? Kiedy pada deszcze albo jesteście nad jeziorem, wyglądacie po prostu żałośnie, bo makijaż z Was spływa” - brutalnie stwierdza Radek.

„Nie lubię, gdy moja dziewczyna się maluje. Jeżeli chce, może, ale tylko dla mnie. Nie chcę, żeby inni się za nią oglądali” - wyznaje mężczyzna o pseudonimie Irkos21.

„W kobietach najbardziej cenię naturalność. Nie obejrzałabym się za solarą z kilkoma warstwami tapety na twarzy” - przyznaje Miłosz.

Zobacz także: 7 dziecinnych rzeczy, które robi każdy zakochany facet (Przekonaj się, co on do Ciebie czuje!)

niedojrzały facet

Fot. iStock

Klasyfikują dziewczyny pod względem wizualnym

„Niektóre laski wyglądają okropnie! Czy one nie patrzą w lustra i nie potrafią o siebie zadbać? Tylko ładne dziewczyny mają u mnie szanse” - brzmi kolejne brutalne wyznanie.

„Idąc ulicą, często patrzę się na panny i w myślach oceniam je w skali od 1 do 10. Standardowo daję 5, 8 i 9 to prawdziwe wyjątki. Ale czasami się zdarzają” - opowiada Wiktor.

„Na studiach mamy grupę kilku otyłych dziewczyn. Po cichu się z nich podśmiewamy. Mają nawet specjalną ksywę – Calineczki” - oto wypowiedź następnego Anonima.

niedojrzały facet

Fot. iStock

Grają w gry komputerowe przez kilka godzin dziennie

„Mam kilka półek wypełnionych grami ps2/3. To prawdziwa kolekcja, z której jestem naprawdę dumny. Mogę grac w nie całymi godzinami” - pisze Emil

„Ja i moje gry jesteśmy nierozłączni. To moje całe życie” - nie pozostawia złudzeń Kamil.

„Wolę spędzać czas, grając w gry niż włóczyć się po mieście. Każdy ma jakieś pasje. Moją są gry. Nie chcę mieć dziewczyny, to strata czasu” - pisze Anonim.

niedojrzały facet

Fot. iStock

Nie zadają nam pytań

„Bez urazy, ale nie interesuje mnie, co moja A. robiła przez cały dzień. Ostatnio obraziła się na mnie, bo nie spytałem o jej egzamin. A przecież od razu napisała mi SMS-a, że zdała. O co mam ją jeszcze pytać? - pyta Dylan.

„Dlaczego nie zapytasz, co sobie kupiłam? Dlaczego nie pytasz, co robiłam wczoraj wieczorem? Dlaczego nie interesuje Cię, jaki film ostatnio widziałam? Moja eks ciągle zadawała mi podobne pytania i miała pretensje, że o nic jej nie pytam, a ja nie miałem pojęcia, o co jej chodziło. Powinienem znać każdy szczegół z jej życia? To nudne – opowiada Greg.

Zgadzacie się, że faceci są pod tym względem irytujący, a zwłaszcza ci w przedziale wiekowym 20-25 lat?

Zobacz także: 6 zachowań facetów, które irytują nas najbardziej!

 

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
Stachu (Ocena: 1) 23.02.2017 21:05
Ja też wolę "naturalne" dziewczyny i klasyfikuję je pod względem wizualnym a mam już 55 lat. Czuję się wobec tego jak 20 latek.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie