7 sposobów na zaimponowanie mężczyznom. Żaden facet nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!

Szukasz drogi do męskiego serca? Oto kilka wskazówek, które zaprowadzą Cię prosto do celu.
7 sposobów na zaimponowanie mężczyznom. Żaden facet nie przejdzie obok Ciebie obojętnie!
Fot. iStock
14.02.2017

Kiedy spotykamy fajnego faceta, robimy wszystko, żeby zwrócić jego uwagę i zaimponować mu. Przeważnie próbujemy to zrobić poprzez podkreślający urodę makijaż oraz ładne ubrania. Faktycznie to dobry sposób na przykucie uwagi. Pytanie jednak, na jak długo facet nas zapamięta? Nawet świetny wygląd nie sprawi, że utkwisz mu w pamięci na długo, jeżeli nie zaimponujesz mu czymś jeszcze. Rzecz jasna zdarzają się wyjątki, ale po kilku randkach mężczyźni oczekują czegoś więcej niż ładnej, uśmiechniętej buzi. Inaczej szybko tracą zainteresowanie. Na ulicy przewija się mnóstwo kobiet wyglądających bardzo dobrze, a nawet jeszcze lepiej niż Ty. Właśnie dlatego powinnaś wyróżniać się czymś jeszcze.

Poniżej przedstawiamy kilka niezawodnych sposobów na to, jak mu zaimponować. To oczywiście tylko podpowiedzi, na ich podstawie możesz wymyślić coś innego. W końcu im bardziej naturalna będziesz, tym bardziej go do siebie przekonasz.

Nie bądź krytyczna

Nie krytykuj jego poglądów, zainteresowań oraz decyzji, które podjął, nawet jeżeli masz pewność, że są złe. Nikt nie lubi być osądzany czy krytykowany. Facet nie będzie chciał się z Tobą spotykać, ponieważ będziesz wprawiać go w zły nastrój. A już na pewno nie powinnaś brzmieć jak jego matka.

Zobacz także: 5 rzeczy, których kobiety w sobie nienawidzą (a facetów to strasznie podnieca)

 

jak go zdobyć

Fot. iStock

Uśmiechaj się i bądź radosna w jego towarzystwie

Postaraj się uśmiechać do niego jak najczęściej i być w jego towarzystwie radosna. Nastrój osoby towarzyszącej udziela się tej drugiej. Poza tym w ten sposób dodasz mu pewności siebie. Będzie myślał, że jest wspaniały, skoro wzbudza takie pozytywne emocje. Uśmiech to jedno z najlepszych pochlebstw. Dzięki niemu zechce spędzać z Tobą jeszcze więcej czasu, a to oznacza więcej okazji do zauroczenia go na poważnie. Zwróć tylko uwagę, żeby nie przesadzić, ponieważ możesz wydać mu się nieszczera.

jak go zdobyć

Fot. iStock

Nie wydawaj mu się pewnikiem

Odrobina niepewności na pewno nie zaszkodzi, jeżeli pragniesz, aby z tej relacji coś wyszło. On nie może być przekonany, że jesteś na każde jego zawołanie. Co jakiś czas odmów na propozycję spotkania albo wyznacz inny termin. W trakcie rozmowy opowiadaj mu o innych znajomych albo kolegach, z którymi spędzasz czas. Niech wie, że w każdej chwili ktoś może mu Cię odbić.

Zobacz także: 7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi ładniejsza

jak go zdobyć

Fot. iStock

Nie bądź popychadłem

Faceci lubią odrobinę zdrowej rywalizacji. Nie bądź panienką, która przytakuje mu we wszystkim, zgadza się za każdym razem, aby to on wybierał miejsce spotkania, film, na który kupicie bilety czy formę spędzania czasu. Wykaż odrobinę inicjatywy. Zyskasz uznanie w jego oczach, bo pokażesz, że masz własne zainteresowania i poglądy. W ten sposób pozwolisz mu się także lepiej poznać.

jak go zdobyć

Fot. iStock

Dyskutuj z nim

Stymulacja intelektualna jest równie ważna jak tworzenie romantycznego nastroju. Jeżeli będziesz z nim dyskutować, staniesz się prawdziwym wyzwaniem. Opowiadaj o filmach, które obejrzałaś, przeczytanej prasie i książkach. Pokaż mu, że zastanawiasz się nad tym, co dzieje się na świecie. Musisz jednak uważać, aby nie sprawić wrażenia mądralińskiej, która wie wszystko na każdy temat. Nikt tego nie lubi. Poza tym szanuj jego zdanie i nie upieraj się przy swoim. Niech to będzie prawdziwa dyskusja.

jak go zdobyć

Fot. iStock

Bądź odrobinę niegrzeczna

Jeżeli jesteś dobrą dziewczyną o typowo konserwatywnych poglądach, może być odrobinę zabawne pokazanie mu siebie od tej niegrzecznej strony. Na pewno zaskoczysz go w ten sposób, a faceci to lubią. Poza tym taka mieszanka jest naprawdę kusząca. Pamiętaj jednak, aby wszystko robić z klasą i wyczuciem. Nie podążaj za modą i nie wysyłaj mu roznegliżowanych fotek.

jak go zdobyć

Fot. iStock

Używaj zabójczych perfum

Mężczyźni mają bardzo czuły węch. Piękny, kobiecy zapach robi na nich ogromne wrażenie. Wręcz doprowadza do szaleństwa. Sztuką jest jednak dobrać taki, który do Ciebie pasuje. Możesz zrobić test. Umawiaj się na randki i za każdym razem używaj innego zapachu, ale takiego, który Ci się podoba, i zwracaj uwagę na reakcję facetów, kiedy będziesz do nich podchodzić bardzo blisko. Jeżeli wolisz, możesz zapytać o radę jakiegoś zaprzyjaźnionego mężczyznę.

Zobacz także: Mężczyźni NIENAWIDZĄ takiego makijażu, ale my i tak będziemy go nosić!

 

 

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 3.29 / 5
gość (Ocena: 1) 27.02.2017 20:48
Nie krytykuj jego poglądów i zachowań, nawet gdy masz pewność że są złe, ale nie bądź popychadłem i pokaż, że masz własne zdanie i poglądy - przecież to jest nielogiczne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.02.2017 07:49
Jesli kobieta jest zakochana to mimo ze chce sie zobaczyc ze swoim facetem to ma mu odmowic???!!! Nie dalabym rady ...
odpowiedz
brzunio (Ocena: 5) 15.02.2017 22:32
zawsze będą to szpilki :) możesz wyjść w spódnicy, sukience, spodniach. ale zamów do tego dobre jakościowo szpile z www.e-kaja.pl żeby się dobrze i wygodnie noga układała, załóż je do takiego zestawu i jest dosłownie gwarancja, że faceci będą biegać za Tobą :) takie prawo dżungli haha
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 14.02.2017 06:43
"W trakcie rozmowy opowiadaj mu o innych znajomych albo kolegach, z którymi spędzasz czas." Wiedz, że w każdej chwili może Ci powiedzieć "bądź zdrowa".
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie