Wreszcie wiemy, co robimy źle: Faceci wyznali, kiedy stajesz się w ich oczach NUDZIARĄ

Trudno odmówić im racji. Lepiej sprawdź, jak powinnaś zmienić swoje zachowanie.
Wreszcie wiemy, co robimy źle: Faceci wyznali, kiedy stajesz się w ich oczach NUDZIARĄ
Fot. Thinkstock
22.01.2017

Ludzie bywają różni. Ładni, mniej urodziwi, fascynujący, mało interesujący, przebojowi, wycofani i można tak wymieniać bez końca. W różnorodności urok, ale nie ma nic gorszego, niż nuda. Podobno lepiej być wyrazistą dziwaczką, niż przewidywalną nudziarą. Taki przynajmniej obraz wyłania się z wypowiedzi użytkowników serwisu Reddit. Na jego łamach rozpętała się dyskusja na temat „Co sprawia, że kobieta staje się dla ciebie nudna?”.

Panowie nie mieli oporów, by zacząć wymieniać nasze wady i głośno narzekać. Jednak, zamiast się na nich obrażać, może warto ich posłuchać? Dla nich nudziara to wcale nie ktoś do bólu przewidywalny i flegmatyczny. Znacznie bardziej podpadamy im czym innym - bezbarwnością, dziwnymi oczekiwaniami czy brakiem umiejętności interpersonalnych.

Lepiej sprawdź, czy nie podpadasz pod ten opis. Według panów nuda jest gorsza nawet od braku urody

Zobacz również: 15 rzeczy, przez które stajesz się ASEKSOWNA

 

nudna kobieta

fot. Thinkstock

Nie potrafisz flirtować i żartować

Brak umiejętności okazania zainteresowania i opowiadania śmiesznych historii. To straszne, kiedy ja próbuję to zrobić i spotykam się ze ścianą. Żadnej reakcji i próby odwdzięczenia się tym samym - zdradza internauta.

Faceci chcą jasno wiedzieć, że kiedy cię podrywają - ty też jesteś zainteresowana. Beznamiętne spojrzenie, zblazowana mina i milczenie doprowadzają ich do szału. Brak poczucia humoru tym bardziej.

 

nudna kobieta

fot. Thinkstock

Oczekujesz, że to facet zapewni atrakcje

Kobiety, które uważają, że to ja powinienem je zabawiać, są dla mnie zwyczajnie nudne - twierdzi inny dyskutant.

Nie jest to zarzut wyssany z palca. Często bywa tak, że wymagamy od płci przeciwnej aktywności, pomysłowości i zaangażowania, a same nie oferujemy nic w zamian. Siedzimy bez ruchu i czekamy, aż to partner nas zaskoczy. To niezbyt dobra strategia, bo nawet najbardziej rozrywkowy mężczyzna wreszcie się znudzi. Tobą.

nudna kobieta

fot. Thinkstock

Nie masz nic do powiedzenia

Brak historii. Mogę spotkać się na randce nie wiadomo z kim, ale jeśli będzie siedziała cicho, to prędzej czy później obsługująca nas kelnerka wyda mi się ciekawsza - przekonuje kolejny użytkownik Reddit.

Nie musisz sypać anegdotami jak z rękawa i rozbawiać go do łez każdym kolejnym zdaniem. Postaraj się jednak mieć coś do przekazania. Opowiadaj o wszystkim, co cię fascynuje, bawi lub intryguje. Miej swoje zdanie i nie czekaj na to, aż to partner zaproponuje temat rozmowy.

Zobacz również: On wysyła Ci sprzeczne sygnały? Poznaj 7 najczęstszych powodów (i w razie czego rzuć go pierwsza)

nudna kobieta

fot. Thinkstock

Nie rozumiesz jego pasji

Nudziarą jest dla mnie kobieta, która nie szanuje i zwyczajnie gardzi moimi zainteresowaniami - żali się internauta.

Męska ambicja to nie byle co. Każdy facet chce się czuć wyjątkowy i fascynujący. A przy okazji wiedzieć, że czymś ci imponuje. Jeśli wyśmiewasz wszystko, czym się interesuje, nic z tego nie będzie. Dla nich to sprawa honoru. Od partnerki oczekują przede wszystkim zrozumienia i wsparcia.

nudna kobieta

fot. Thinkstock

Udajesz w Internecie kogoś, kim nie jesteś

Nudna dziewczyna to taka, która najbardziej interesuje się tym, jak widzą ją ludzie na portalach społecznościowych. Zwłaszcza, kiedy nie ma to nic wspólnego z jej prawdziwym życiem - dowiadujemy się z dyskusji.

Często o tym zapominamy, ale nasza aktywność w Sieci jest obserwowana także przez płeć przeciwną. Nie ma nic gorszego, niż rozdźwięk między tym, co na Intagramie i Facebooku, a tym, co dzieje się poza nimi. Nie ma sensu niczego udawać, bo on prędzej czy później to wyczuje. Okażesz się nie tylko nudziarą, ale i oszustką.

nudna kobieta

fot. Thinkstock

Odpowiadasz jednym słowem

Ten wątek pojawił się w dyskusji kilkakrotnie. Okazuje się, że milczący z natury faceci oczekują od nas nieco większej komunikatywności. Wyjątkowo irytuje ich rozmowa z kobietą, która ogranicza się jedynie do „tak”, „nie” czy „aha”.

Okazuje się więc, że mężczyzna posługujący się półsłówkami to norma. Równie oszczędna w rozmowie niewiasta to już przejaw nudziarstwa. Pamiętaj o tym, kiedy kolejny raz komuś odbąkniesz. Kręcą ich tylko pełne zdania. Ale z gadulstwem też nie przesadzaj.

Zobacz również: 7 rzeczy, których faceci... nienawidzą w seksie

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 19.02.2017 02:55
Prawdziwe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2017 05:18
cyt.,,, mężczyzna posługujący się półsłówkami to norma...a niewiasta to już przejaw nudziarstwa,, że co kurwa ?! Dla mnie taki facet jest beznadziejny i nie warty splunięcia a co dopiero zainteresowania jakiegokolwiek, poza tym co to za szowinistyczne poglądy...jprd..
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 22.01.2017 21:50
"Paaaaapilocie, najlepiej co drugi wieczór wsadzić sobie w d.. kilka fajerwerków i podpalić lont. Nuda natychmiast minie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo