Co mężczyźni CELOWO ukrywają przed kobietami? (Twój facet nie chce, żebyś przeczytała ten artykuł)

Jesteś pewna, że Twój facet jest inny? Niestety się mylisz...
Co mężczyźni CELOWO ukrywają przed kobietami? (Twój facet nie chce, żebyś przeczytała ten artykuł)
Fot. Thinkstock
11.01.2017

Faceci to tajemnicze istoty. Czasami po prostu ich nie rozumiemy, ale bywa, że celowo ukrywają przed nami niektóre rzeczy. Nie chodzi wcale o przewinienia, których się dopuścili, lub planowanie działań – z punktu widzenia ukochanej kobiety – okropnych. Bywa, że są to drobiazgi, ale ich świadomość okazałaby się dość bolesna. Aby oszczędzić partnerce nieprzyjemności przemilczają pewne fakty. Czy słusznie? Raczej nie...

Chcesz wiedzieć, co mężczyźni ukrywają przed swoimi kobietami? Na portalu thoughtcatalog.com zostały zebrane szokujące wyznania, które zdecydowałyśmy się opublikować na naszej stronie. Możesz być pewna, że ukochany nie powie Ci tego prosto w twarz... Internetowe nicki zamieniłyśmy na fikcyjne imiona.

Emil

„Kiedy opiekujesz się nami, zachowując przy tym milczenie, tak naprawdę bardzo się cieszymy, bo przez chwilę nie musimy wszystkiego wysłuchiwać”.

Sebastian

„Desperacko pragniemy uprawnienia. Każdy komplement, który słyszymy, nawet jeżeli odpowiadamy jedynie burknięciem, będziemy pamiętać aż do śmierci”.

Zobacz także: WYZNANIA FACETÓW: 8 tekstów, które obrażają ich w sypialni

sekrety

Fot. Thinkstock

Grzesiek

„Wyganianie nas po kłótni z sypialnie i przygotowywanie nam posłania na sofie wcale nie jest dla nas rodzajem kary. Czujemy się wtedy jak na kempingu”.

Błażej

„Oglądamy się za innymi kobietami i nic nie możemy na to poradzić”.

Krzysztof

„Ten facet, którego uważasz za przyjaciela chciałby uprawiać z Tobą seks, gdyby tylko była taka możliwość”.

Michał

„Oglądam każdy zestaw piersi w bliskim otoczeniu, jak tylko zakładam okulary przeciwsłoneczne”.

sekrety

Fot. Thinkstock

Damian

„Kiedy kocham się z Tobą i zbliżam się do orgazmu, myślę o Twojej gorącej koleżance”.

Franek

„Czasami płaczemy, kiedy jesteśmy sami. Przykładowo pod prysznicem, leżąc w łóżku lub siedząc w samochodzie”.

Wiktor

„Twoja siostra jest bardziej gorąca...”

Jarek

„Często siusiamy pod prysznicem. (Albo cały czas to robimy.)”

Zobacz także: Wyznania facetów: `Nie lubię, kiedy kobieta się maluje`

sekrety

Fot. Thinkstock

Olgierd

„Sztuczki kobiet, które odnoszą się do sprawiania wrażenia silnych i wpływowych, pokazują ich niskie poczucie własnej wartości i dają przeciwny efekt, niż sobie życzą. Mężczyźni szanują działanie, a nie slogany”.

Radek

„My też potrzebujemy emocjonalnego wsparcia. Wiele osób wygląda w porządku, ale tak naprawdę to ludzie zniszczeni umysłowo i wstrząśnięci emocjonalnie”.

Sylwek

„Oczywiście nadal będę Cię kochał, kiedy się roztyjesz, ale nie oznacza to, że będę czuł do Ciebie pociąg seksualny, chciał się z Tobą kochać i być widziany w Twoim towarzystwie”.

 

sekrety

Fot. Thinkstock

Mikołaj

Nie, wcale nie chcę słyszeć o Twoim kumplu, który jest zabawniejszy i bardziej męski, niż ja. I tak, za każdym razem, kiedy go ze sobą przyprowadzasz, mam ochotę wykopać Cię z samochodu. Możesz sobie tego nie uświadamiać, ale wyznam Ci bez mrugnięcia okiem, że on chciałby się z Tobą kochać, pomimo bycia w poważnej relacji”.

Irek

„Fantazjujemy o innych kobietach. Nie z jakiegoś szczególnego powodu i bez intencji zdradzenia Cię, a już z pewnością nie dlatego, że jesteśmy nieszczęśliwi”.

Mateusz

„Tak, Twój facet ogląda porno”.

sekrety

Fot. Thinkstock

Daniel

„Jesteś męcząca. To nie tak, że nas nic nie obchodzi, tylko Ty przejmujesz się każdym drobiazgiem i doprowadzasz nas tym do szaleństwa, tak że czasami musimy doładować baterie”.

Kamil

„Sala gimnastyczna jest barem. Korek samochodowy jest barem. Praca do późna jest barem. A bar jest klubem striptizu. Nie zawsze jestem tam, gdzie powiedziałem Ci, że będę”.

Szymon

„Kiedy wychodzisz, a ja mówię, że będę za Tobą tęsknił, tak naprawdę jestem po prostu uprzejmy. Tak szybko, jak wychodzisz, zaczyna się impreza. To sygnał do włączenia gry video, filmu akcji, śmieciowego jedzenia i czegokolwiek jeszcze sobie zażyczę. W międzyczasie na pewno pojawi się okazja do masturbacji i nie ma na nią limitu”.

sekrety

Fot. Thinkstock

Jacek

„Mamy także inne odczucia, niż tylko wściekłość i pożądanie”.

Patryk

„Nieważne, jak bardzo Cię kochamy, nieważne, jak bardzo jesteś gorąca, nieważne, że... jeśli tylko dałabyś nam swoje pozwolenie, kochalibyśmy się z innymi kobietami”.

Wojtek

„Każdy facet, który wmawia Ci, że nie mówimy wulgarnych rzeczy na temat kobiet w towarzystwie kumpli, kłamie albo jest gejem”.

Zobacz także: 4 mroczne tajemnice, które... ukrywa przed tobą twój facet!

Komentarze (24)

Ocena: 4.58 / 5
Martas (Ocena: 1) 17.01.2017 05:56
No cóż wypowiedzi tych panów potwierdzają powiedzenie że mężczyznę wychowuje się do 5 roku życia a później sobie tylko rosną.
odpowiedz
Kaka (Ocena: 5) 13.01.2017 15:46
Ehh, piszę tutaj, bo kolejnej odpowiedzi do mojej 1 wypowiedzi dodać nie mogę, bynajmniej u mnie nie widać, że jest dodana, więc domyślam się, że chyba jej nie ma. Anonim - Mylisz się i muszę cię z tego błędu wyprowadzić, a przede wszystkim dlatego, że to JA lepiej znam swojego faceta, więc w 100 mogę stwierdzić, że mówi prawdę. Ile to razy sam od siebie mówi mi, że "patrząc na mnie nie ma innych ładnych, inne są co najwyżej przeciętne i nie zauważa innych odkąd jestem ja". Sama tak mam, więc to jak najbardziej możliwe nawet po nieco dłuższym stażu. To, że ty nie miałaś okazji poznać kogoś takiego i sama tak nie masz, nie oznacza, że wiesz lepiej, jak miewają się takie sprawy w innych związkach :) Przekonanie "każdy facet/każda kobieta" jest bardzo krzywdzące i... dość żałosne, bo oboje z moim z tych rzeczy się śmiejemy :) Jestem pewna, że sam wyśmiałby nawet twoją wypowiedź, bo jak już pisałam... mija się z rzeczywistością u nas :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.01.2017 19:56
Niestety dużo jest takich facetów, którzy tak postępują mając partnerki i co tu dużo gadać, niektórzy faceci nigdy nie będą dojrzali. Na szczęście jest też wielu normalnych facetów. Tylko zawsze mi jakoś szkoda koleżanek, które trafiły na takich macho, czują ze coś jest nie tak i nadal żyją z dziecinnymi chłopcami.
odpowiedz
Kaka (Ocena: 5) 12.01.2017 15:30
Pokazałam to swojemu facetowi i... Wyśmiał to, jak zresztą każdy wasz artykuł, bo nie oszukujmy się - każdy to istna dziecinada, a wierzą tylko naiwni frajerzy. Mój nawet nie spojrzy na inne, bo ma kręćka na moim punkcie, a co dopiero mówić o tych innych bzdetach...
zobacz odpowiedzi (8)
gość (Ocena: 5) 11.01.2017 23:16
czy to tłumaczył tłumacz google ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo