WYZNANIA FACETÓW: Co zrobiłem, aby odzyskać dziewczynę?

Te kobiety to prawdziwe szczęściary! Myślisz, że Twojego faceta stać na podobne poświęcenie?
WYZNANIA FACETÓW: Co zrobiłem, aby odzyskać dziewczynę?
Fot. iStock
10.12.2016

Jeżeli mężczyźnie zależy na kobiecie, zrobi dla niej wszystko: wyprowadzi się od rodziców, zawalczy o lepszą pracę, zmieni styl ubierania się i przeleci setki tysięcy kilometrów, aby zobaczyć ukochaną. Dlatego nie łudź się, że coś dla niego znaczysz, kiedy zawsze to Ty musisz się do niego dostosowywać. Jak kocha, to poczeka. Jak kocha, to zawsze znajdzie czas, żeby zadzwonić i zobaczyć się z Tobą. Mężczyźni z miłości potrafią popełnić prawdziwe szaleństwa. Najlepszym tego przykładem są wyznania facetów, a także kobiet zamieszczone na portalu cosmopolitan.com. Przyznają się w nich, co zrobili, aby odzyskać byłą dziewczynę.

Przeczytaj ich wypowiedzi i odpowiedz sobie na pytanie, czy Twój mężczyzna zdobyłby się na podobny krok. Jeżeli nie, czy warto z nim dalej być? Prawdziwa miłość jest zdolna do największych poświęceń.

A Ty byłabyś w stanie zrobić coś podobnego?

Zobacz także: Historia Bartka: Zachowanie mojej dziewczyny daje mi do myślenia. Czy ona jest lesbijką?

on chce do mnie wrócić

Fot. iStock

Jarret, 18 lat

- Złapałem autobus i pociąg, aby przebyć 60 mil i dotrzeć do jej miasta, a potem przeszedłem 5 mil pieszo podczas burzy śnieżnej. Wszystko po to, żeby kupić jej kwiaty. Na koniec okazało się, że moje działanie opłaciło się, poświęcenie zadziałało!

Shannon, 19 lat

- Pojawiłam się zapłakana w progu drzwi mojego eks, żeby porozmawiać z nim twarzą w twarz. Jego mama wpuściła mnie do środka i skrytykowała za zachowanie w stosunku do mnie. Na jej oczach błagał mnie o przebaczenie i... płakał.

on chce do mnie wrócić

Fot. iStock

Jamie, 19 lat

- Przeszedłem 40 mil z gitarą, żeby dotrzeć do jej domu, a kiedy otworzyła mi drzwi, zaśpiewałem jej „If You Leave Me Now”. Było trochę niezręcznie, bo jej mama też tego słuchała, ale w porządku, ważne, że zadziałało.

Teran, 20 lat

- Przeleciałem pół kraju, żeby wpaść do kościoła, podczas gdy ona stała pod ołtarzem. Powiedziała narzeczonemu „Nie”.

Pablo, 20 lat

- Dałem jej moje hasło do Netflixa.

Zobacz także: 11 sposobów na odzyskanie faceta

on chce do mnie wrócić

Fot. iStock

Robert, 20 lat

- Odbyłem podróż w obie strony pomiędzy Anglią a Alabamą, bez pieniędzy i z biletem powrotnym wykupionym dopiero na następny miesiąc. Ryzykowałem zagłodzenie i ubóstwo w obcym kraju tylko po to, aby być z nią. Głupie, ale zadziałało.

Katie, 21 lat

- Obiecałam, że obejrzę wszystkie części „Władcy Pierścieni”.

Vincenzo, 21 lat

- Powiedziałem jej, że ją kocham. Działa za każdym razem.

on chce do mnie wrócić

Fot. iStock

Tony, 21 lat

- Zdecydowałem się wykonać jakiś krok, kształtować muskulaturę, pracować nad sobą, podążać za modą i zagadywać do innych dziewczyn. Z tego powodu ona zdecydowała się do mnie wrócić.

Ashley, 21 lat

- Kupiłem pierścionek zaręczynowy.

Brian, 23 lata

- Odtworzyłem scenę z „Love Actually”, ale z kartką z notatkami, na której wszystko było opisane.

 

on chce do mnie wrócić

Fot. iStock

Joey, 23 lata

- Nie miałem samochodu. Przejechałem całą drogę do niej na rowerze. To zabrało mi dziewięć godzin. Kupiłem jej kwiaty i kartkę podczas jazdy. Widziałem ją przez 20 minut. Rozmawialiśmy i całowaliśmy się. Potem przez kolejne dziewięć godzin wracałem do domu. Nie zadziałało...

Hisham, 24 lata

- Kupiłem jej złoty naszyjnik od Tiffany'ego wart 700 dolarów. Taki sam zgubiła dwa dni wcześniej.

Greg, 28 lat

Zrozumiałem, jakim głupkiem byłem po tym, jak powiedziałem narzeczonej, że nie jestem pewien, czy jeszcze kiedyś będę chciał się ożenić. Pojechałem na najbliższe lotnisko, zostawiłem samochód i poleciałem do niej. Stanąłem w progu jej drzwi we łzach i poprosiłem ją o rękę.

Zobacz także: 7 powodów, dla których nigdy nie powinnaś wracać do swojego eks

 

Komentarze (7)

Ocena: 2.29 / 5
gość (Ocena: 5) 11.12.2016 11:13
jak widzę tutaj wypowiedzi 19-20latków, to raczej nie ma co myśleć o poważnych radach życiowych
odpowiedz
Mężczyzna (Ocena: 1) 10.12.2016 20:59
"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" (tak to chyba brzmiało) ale desperaci zawsze się znajdą, dzięki temu życie jest zabawniejsze.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 10.12.2016 11:27
kiedy powiedzialam chlopakowi ze jestem chora i nie ma kto mi zrobic herbaty wsiadl w samochod i pokonal 400km zeby do mnie przyjechac i sie mna zaopiekowac :)
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo