20 niepozornych męskich zachowań, które uznajemy za najbardziej seksowne

Zdziwisz się, co działa na kobiece zmysły!
20 niepozornych męskich zachowań, które uznajemy za najbardziej seksowne
Fot. iStock
11.12.2016

W relacjach damsko-męskich rzadko jest miejsce na racjonalizm. Rządzą emocje i szczegóły, których nie jesteśmy nawet w stanie nazwać. Liczy się „chemia”. Wystarczy jedna mina, wymowny gest albo dziwny tik, żebyśmy nie mogły oderwać od faceta wzroku. Coś nieuchwytnego i uroczego zarazem. O co chodzi? Redaktorka portalu „Your Tango” zapytała o to najbardziej zainteresowane, czyli kobiety.

Ankietowane wskazały kilkanaście niespodziewanych i zaskakujących rzeczy, które wydają im się w mężczyznach piekielnie seksowne. I wcale nie chodzi o trzydniowy zarost, kaloryfer na brzuchu czy portfel wypchany gotówką. Bardziej o drobnostki, które teoretycznie nie powinny mieć żadnego znaczenia. A okazuje się, że mają ogromne.

Ciebie też to kręci?

Zobacz również: 13 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś robić mężczyźnie

 

seksowny facet

fot. Thinkstock

„Uwielbiam seksowne selfie facetów, którzy nie zdają sobie sprawy, jak bardzo są seksowni. Takie zrobione przypadkiem, bez pozowania, specjalnej miny, z rozczochranymi włosami i w byle jakich ciuchach. Oni po prostu się z tym urodzili i ich seksapilu nie da się ukryć”.

„Urzeka mnie widok faceta, który próbuje tańczyć, ale zupełnie mu to nie wychodzi. Im bardziej pokracznie i zabawnie to robi, tym bardziej mięknie mi serce. Nie ma nic słodszego”.

„Większości mężczyzn wydaje się, że trzeba odsłonić całą klatę, żeby kobieta zwróciła na nich uwagę. Mnie kręci coś innego. Rozpływam się na widok facetów, którzy zapinają swoje koszule nawet na ostatni guzik pod szyją”.

„Kiedyś oszalałam z zachwytu, kiedy mój znajomy zrobił listę zakupów, ale zapomniał jej wziąć do sklepu. Nie umiem tego wytłumaczyć. Wyobraziłam go sobie takiego bezradnego między półkami”.

 

seksowny facet

fot. Thinkstock

„Jestem rozłożona na łopatki, kiedy facet budzi się obok mnie i już wtedy jego włosy wyglądają tak dobrze, jakby przez długie godziny je układał. To absurdalny widok, bo ja po całej nocy wyglądam jak chodzące nieszczęście”.

„Rozczulam się, kiedy chłopak mówi szeptem do samego siebie, bo jest przekonany, że nikogo nie ma w pobliżu. A ja mam możliwość tego posłuchać”.

„Każdy facet może mnie sobie kupić. Wystarczy, że ma przyjazny stosunek do zwierząt. Najbardziej urzeka mnie, jak zmienia głos, żeby porozmawiać z psem. Jest w tym coś niesamowitego”.

„Kiedy mówi cześć lub dzień dobry wchodząc do sklepu, windy, mijając kogoś na klatce schodowej. Maniery zawsze są sexy”.

Zobacz również: 7 sposobów, by na nowo rozkochać w sobie faceta

 

seksowny facet

fot. iStock

„Wyobrażam sobie taką sytuację. Idę z chłopakiem na koncert, przed nami tłum ludzi, a my próbujemy się przecisnąć. On łapie mnie za rękę i prowadzi do celu. Tym jednym gestem pokazuje swoją siłę przebicia i troskę o mnie”.

„Mięknie mi serce, kiedy widzę facetów bawiących się z małymi dziećmi. Jeśli mężczyzna potrafi znaleźć wspólny język z maluchem, to znaczy, że jest ideałem”.

„Najbardziej uroczy widok, jaki mogę sobie wyobrazić, to chłopak z kotem na rękach i całujący go po głowie. Wrażliwość i delikatność są dla mnie tak seksowne, że aż nie potrafię się opanować”.

„Nie ma nic piękniejszego, niż mężczyzna gotujący dla swojej kobiety. Zwłaszcza, jeśli robi to dobrze”.

 

seksowny facet

fot. iStock

„Kiedy otwiera przede mną drzwi. To takie staroświeckie i coraz rzadziej spotykane. Wtedy wiem, że mam do czynienia z dżentelmenem. A dobre wychowanie to zawsze +100 punktów do seksapilu”.

„Robi mi się wyjątkowo przyjemnie, kiedy mężczyzna bierze się za naprawianie czegoś w domu. Szczególnie wtedy, kiedy wcale go o to nie prosiłam. Jeśli robi to z własnej woli i żeby ułatwić mi życie, to aż miękną mi kolana”.

„Najseksowniejszy widok na świecie? Woda z prysznica spływająca po męskim ciele. Facet stojący bez ruchu i po prostu cieszy się chwilą. Ja też - patrząc na niego”.

„Uwielbiam męski głos o poranku. Taki niewyraźny, jeszcze zachrypnięty, lekko zaspany. Tym tonem może mnie poprosić o wszystko”.

 

seksowny facet

fot. Thinkstock

„Jestem w stanie oszaleć na widok faceta zajętego swoimi obowiązkami. Myślącego, z błądzącym wzrokiem, przygryzającego ołówek i drapiącego się po głowie. Inteligencja i zaradność to najlepsze afrodyzjaki”.

„Chce mi się płakać ze wzruszenia, kiedy rozmawia czule ze swoją mamą. Przytakuje i wyznaje jej miłość na pożegnanie. Od razu wyobrażam sobie, że kiedyś mógłby mówić tak do mnie”.

„To dziwnie zabrzmi, ale jest jedna taka sytuacja - kiedy poprawia bokserki, które zmieniły swoje położenie pod jego spodniami. Próbuje robić to ukradkiem, ale ja wszystko widzę”.

„Robi się cały czerwony i spuszcza wzrok, kiedy ktoś poruszy w rozmowie temat seksu. Cicha woda brzegi rwie”.

Zobacz również: 7 romantycznych zwrotów, które zastąpią słowa "Kocham Cię"

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2016 15:21
A myślałam, że tylko ja tak mam :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.12.2016 10:26
Ja lubię jak facet świetnie i pewnie prowadzi samochód... Nie każdy, ale męska ręka na dźwigni zmiany biegów jest taka... Męska.. Przejmująca kontrolę ;)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo