Pogotowie erotyczne: Czy to możliwe, że jestem dla niego jedynie SEXZABAWKĄ?

Po tym poznasz, że bardziej obchodzi go to, co masz pod bielizną niż to, co czujesz.
Pogotowie erotyczne: Czy to możliwe, że jestem dla niego jedynie SEXZABAWKĄ?
Fot. iStock
12.12.2016

Są związki zawierane bez miłości, tak po prostu. Niektóre osoby nie lubią być same i przechodzą od związku do związku. Liczą, że po jakimś czasie zakochają się w nowym partnerze, a jeżeli nie, przynajmniej będzie z kim pogadać, pójść do kina i będzie się do kogo przytulić. W międzyczasie można poznać kogoś innego...

Taki przedmiotowy sposób traktowania człowieka jest przeważnie spotykany u mężczyzn, którzy często liczą na seks. Chociaż zdarza się również pośród kobiet, one bardziej nastawiają się na korzyści materialne. Jeżeli dwie osoby są ze sobą bez miłości, nie ma problemu. Ale nierzadko jedna z nich jest mocno zaangażowana w związek i kocha partnera, podczas gdy on nie odwzajemnia uczucia w najmniejszym stopniu.

Po czym poznać, że facet tak naprawdę Cię nie kocha? Lepiej pozbawić się złudzeń wcześniej niż później cierpieć.

Zobacz także: Cierpię na syndrom pierwszej miłości

 

on chce tylko seksu

Fot. Thinkstock

On mówi, że się boi

To najbardziej znana wymówka wszech czasów... Jeżeli mężczyzna mówi, że Cię kocha, ale głęboka relacja nie wchodzi w grę, bo jest poraniony, po prostu kłamie. Bardzo sprytny trik. Jednocześnie zapewnia Ci to, co chcesz usłyszeć i rozczula Cię. Która zakochana dziewczyna nie wzruszyłaby się na wieść o traumatycznej przeszłości ukochanego? Oczywiście nie masz co liczyć na status dziewczyny...

On nie podziwia naturalnej Ciebie

Zakochany mężczyzna będzie podziwiał Cię nawet bez makijażu. Dla niego i tak będziesz najpiękniejsza, a drobnych niedoskonałości wręcz nie zauważy.

on chce tylko seksu

Fot. iStock

Nie pamięta drobiazgów, którymi się z nim podzieliłaś

Zakochany mężczyzna pamięta wszystko, o czym mu mówiłaś. Nie są mu obce perypetie Twoich zwierzaków ani codzienna rutyna. Przyjmuje z zachwytem każde Twoje wynurzenie.

Nie towarzyszy Ci podczas ważnych wydarzeń

Jeżeli kocha Cię naprawdę, będzie przeżywał wszystkie ważne wydarzenia w Twoim życiu, a podczas niektórych nawet towarzyszył. Gdy coś mu w tym przeszkodzi (na pewno nie wypad z kumplami), napisze wiadomość  przed i po. Chodzi o egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne do pracy, wizyty u lekarza czy kłopoty dotyczące Twojej rodziny.

Zobacz także: WASZE WYZNANIA: To ja zaproponowałam facetowi związek

on chce tylko seksu

Fot. iStock

On mówi, że zależy mu na Tobie, ale obecnie nie szuka związku

To druga najbardziej popularna wymówka. Jeżeli mężczyźnie zależy na kobiecie, stara się o nią i próbuje ją zdobyć za wszelką cenę. Od razu zapomina, że jeszcze niedawno nie chciał wchodzić  w nowy związek. Słysząc podobne wyznanie, od razu go sobie odpuść.

Nie ma tego typowego miłosnego spojrzenia

Zakochanemu mężczyźnie na Twój widok błyszczą się oczy w bardzo charakterystyczny sposób. Zwracaj uwagę, jak on na Ciebie patrzy i czy stara się łapać z Tobą kontakt wzrokowy. Po oczach wszystko poznasz...

on chce tylko seksu

Fot. iStock

Twoja intuicja mówi Ci, że on Cię nie kocha

Czasami mówimy o kobiecej intuicji, która towarzyszy nam odnośnie jakiegoś wydarzenia albo człowieka. Bądź wobec siebie szczera. Co mówi Ci przeczucie? Kocha Cię czy nie? Naprawdę warto na nie odpwiedzieć  i posłuchać się wewnętrznego głosu.

Nie śmieje się z Twoich żartów

Mężczyzna, który kocha, stara się nie zrobić  kobiecie przykrości. Nawet jeżeli jej żarty go nie śmieszą, będzie udawał, że tak jest. Zaryzykuje nawet bólem brzucha...

on chce tylko seksu

Fot. iStock

Odpisanie na Twoją wiadomość  zajmuje mu bardzo dużo czasu. Zawsze

Nie ma co udawać, nieodpisywanie na wiadomości albo odpowiadanie po bardzo długim czasie to zwykłe olewanie drugiego człowieka. Nie powinno mieć miejsca nawet w relacjach koleżeńskich, a co dopiero w przypadku kobiety, na której mężczyźnie zależy. Po prostu go nie obchodzisz.

On nie ma ochoty kochać się z Tobą przez cały czas

Zakochany facet nie potrafi się nasycić kobietą. Pragnie jej zawsze i wszędzie. No poza wyjątkowymi sytuacjami. Przedkłada również jej przyjemność ponad swoją. Po tym poznasz, czy Cię kocha. Jeżeli nie, seks będzie przypadkowy i zależny od jego potrzeb.

Zobacz także: 6 rzeczy, które musisz natychmiast przestać robić, jeśli chcesz być w związku

Źródło: www.elitedaily.com

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.12.2016 09:24
Zgadza się, byłam w takiej relacji. Ciągle tylko gadka, że potrzebuje czasu, bo niedawno został zraniony, bo jeszcze nie jest gotowy itp... Do tego ciągłe podteksty seksualne i bajerowanie na temat wyglądu, wiadomo w jakim celu... Byłam ślepo zakochana, ale na szczęście przejrzałam na oczy. Teraz wiem, jakich typów unikać.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo