Sekretne życie mojego chłopaka... (O czymś takim nie chciałabyś się dowiedzieć!)

Mężczyźni nie byli takimi osobami, za jakich miały ich kobiety. Czy podobne kłamstwa można wybaczyć?
Sekretne życie mojego chłopaka... (O czymś takim nie chciałabyś się dowiedzieć!)
fot. Thinkstock
02.12.2016

Mężczyźni nie zawsze są z nami szczerzy. Nie chodzi tylko o ukrywanie przewinień typu wyjście z kumplami na piwo, chociaż ukochany w tym czasie – według zapewnień – miał nadrabiać zaległości w pracy. Nieszczerość, którą mamy na myśli, nie dotyczy również nieomówionych wydatków ze wspólnych pieniędzy czy kłamstwa, że gotujesz równie dobrze, co jego mama. Chociaż niewątpliwie są to mniejsze lub większe występki i facet powinien rozliczyć się z nich przed partnerką, można je wybaczyć.

Niestety czasami dochodzi do zatajenia prawdy na większą skalę. Mężczyzna ukrywa fakty ze swojego życia, które mają wpływ na jego kobietę oraz ich wspólną przyszłość. Kiedy nagle wychodzą na jaw, ona przeżywa szok i staje przed dylematem: Wybaczyć czy nie?

Ponieważ miłość sprawia, że nie zawsze kierujemy się rozsądkiem, a emocje przesłaniają powagę problemów, zdarza się, że kobieta mięknie i decyduje się na podarowanie ukochanemu drugiej szansy. Jednak nie w każdym przypadku jest to możliwe. Są związki opierające się wyłącznie na kłamstwie.

Opisujemy historie pięciu kobiet, którym zawalił się cały świat, gdy dowiedziały się, co kryje przeszłość ich ukochanych. Czy powinny im darować?

Zobacz także: 7 sygnałów, że on nie zadzwoni po pierwszej randce (Pogódź się z tym i zapomnij!)

co ukrywa facet

fot. iStock

- Wreszcie poznałam wyjątkowego mężczyznę – czułego, opiekuńczego, niezależnego finansowo i zakochanego we mnie do szaleństwa. Spełniał każdą moją zachciankę, był ze mną w trudnych chwilach i cieszył się moimi sukcesami. Byłam szczęśliwa do tego stopnia, że nie wierzyłam temu szczęściu… Oświadczył mi się po roku, a ja przyjęłam pierścionek. Kilka miesięcy później napisała do mnie na Facebooku kobieta, która podała się za matkę jego dziecka. Byłam w szoku i myślałam, że to niesmaczny żart. Jaka kobieta i jakie dziecko? Wtedy wysłała mi zdjęcia 4-letniego chłopca i print screeny rozmów z W. Chociaż nie miała go w znajomych, uwierzyłam. Było raczej mało prawdopodobne, aby ktoś podszywał się na portalu za niego. W jakim celu miałby to robić? Poza tym podobieństwo tego dziecka do mojego W. mówiło wszystko. Nie odzywałam się do niego przez miesiąc, ale skapitulowałam. Przepraszał i błagał mnie o przebaczenie. Mówił, że zataił prawdę ze strachu przede mną. Na razie przełożyliśmy datę ślubu i wciąż się waham, czy mu wybaczyć. Tamta kobieta ma pretensje i uważa, że to ją powinien poślubić – wyznaje Karolina.

co ukrywa facet

fot. Thinkstock

- Nigdy nie patrzyłam na grubość portfela mężczyzny, ale przyznaję, że było miło, gdy nowy facet nie oszczędzał na mnie. Dostawałam kwiaty bez okazji, nie musiałam rezygnować z droższego posiłku na rzecz tańszego, kiedy wychodziliśmy do jakiejś knajpy, no i podarunki też były z wyższej półki. Biżuteria firmy Apart, torebki Wittchen… Czasami wręcz głupio mi było przyjmować podobne prezenty, jednak on nalegał, a ja odwdzięczałam mu się pysznymi kolacjami. Czasami zastanawiałam się, skąd na to wszystko ma, ale mówił, że odkąd założył własną firmę świadczącą usługi hydrauliczne, bardzo dobrze mu się powodzi. Niestety wkrótce poznałam prawdę. Siedziałam u niego w mieszkaniu, a on wyszedł na chwilę do osiedlowego po wino. W szufladzie zabrzęczał dzwonek. Widziałam, że A. zabrał swój telefon, więc otworzyłam szufladę i zajrzałam z ciekawości. A tam był drugi telefon. Na wyświetlaczu ukazał się kontakt – Jola, 300 zł. W tym momencie coś mnie zmroziło. Przeczytałam nieliczne SMS-y, które były w pamięci i zrozumiałam, że mój facet jest męską prostytutką. Uciekłam wtedy z mieszkania i już nigdy nie skontaktowałam się z A. Po kilku miesiącach sam przestał do mnie wydzwaniać – zwierza się Asia.

Zobacz także: Rozebrałam się przed facetem, a wtedy on powiedział... (10 NAJGORSZYCH reakcji!)

co ukrywa facet

fot. Thinkstock

- Jak to jest zobaczyć ukochanego w objęciach innego mężczyzny? Tak, jak dostać pięścią w brzuch i serię uderzeń po twarzy. Przez rok byłam zakochana w ideale, który nie istniał i wierzyłam w zapewnienia miłości, której nie było. Do galerii zaciągnęła mnie jego siostra. Nie mogła znieść tego, że jestem wykorzystywana. Zobaczyłam P. z obcym facetem w małej restauracji… Wtedy zdałam sobie sprawę,  że wszystko, co mówiła, jest prawdą. Siostra P. przyszła do mnie któregoś dnia i przedstawiła mi kilka interesujących faktów z jego życia. P. jest gejem. Rodzice w trosce o wizerunek rodziny i całej firmy powiedzieli, że musi się ożenić i spłodzić potomka. Nie mieli nic przeciwko, aby dyskretnie spotykał się ze swoim facetem, miał tylko zachowywać pozory. Ja się dla nich nie liczyłam. Na szczęście niedoszła szwagierka powiedziała, że on ma zamiar mi się oświadczyć i nie chciała, żebym miała zmarnowane życie. Dopiero wtedy zrozumiałam jego wstrzemięźliwość seksualną – przyznaje z rezygnacją Agata.

co ukrywa facet

fot. Thinkstock

- Różne są uzależnienia, ale dla mnie już zawsze najgorszy będzie hazard. Po człowieku nie widać, że jest uzależniony i może z powodzeniem udawać normalną osobę. A w tym czasie pieniądze znikają… Mój facet był zadłużony na ponad 100 tys. złotych. Wtedy przypomniały mi się te liczne nieobecności w weekendy, podczas których miał odwiedzać na wsi schorowaną matkę. Nie zajmował się nią, tylko przesiadywał w klubach. Któregoś dnia sam mi się przyznał. Był pijany i kompletnie załamany. Błagał mnie o pożyczkę, ale ja sama nie miałam tak ogromnej kwoty. Następnego dnia o niczym nie pamiętał i wyparł się w żywe oczy całej historii, ale ja nie dałam się nabrać. Zostawiłam go i wierzę, że dobrze zrobiłam – opowiada Ela.

co ukrywa facet

fot. Thinkstock

- Mój chłopak nie wyglądał na rabusia, chociaż wiedziałam, że święty nie jest. Był na bakier z prawem, ale przymykałam na to oko, bo myślałam, że chodzi o nieumyślnie spowodowany wypadek. Kiedyś jego kumpel coś palnął i wtedy poznałam historię jazdy po alkoholu. Podobno zdarzyło się to raz, kiedy był młody, głupi i dostał od rodziców nowe auto. Cóż, każdy popełnia błędy, tak wtedy myślałam. Nikomu nic się nie stało, więc uznałam, że nie ma co roztrząsać sprawy. Niestety niedługo potem mój facet został oskarżony o kilka napaści, a w tym o pobicie pary staruszków. Byłam w szoku i dowiedziałam się, że to nie pierwszy raz. Od tej pory tamta historia jest dla mnie nauczką, aby nie wierzyć we wszystko, co mówi mężczyzna, zwłaszcza wtedy, gdy ma jakieś zatargi z prawem i wyraża się niejasno – relacjonuje Kinga.

Zobacz także: Błędy, które popełniamy z miłości

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.12.2016 23:53
Pełno tu artykułów o okropnych, zaklamanych facetach. Zapomina się jakoś ze to nie płeć o tym decyduje. Znam wielu facetów, którzy w ogien by wskoczyli za swoimi kobietami, a one im takie numery odwalaly ze ho ho. Kobiety jak i mężczyźni są różni...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2016 10:54
Wszystkie historie żenada, ale facet, którzy ukrywa swoje dziecko jest w moich oczach naprawdę zerem. Nie przepadam za dziećmi, swoich nie mam i nie planuję, ale jeśli się już je ma, to trzeba brać za nie odpowiedzialność! Nigdy nie założyłabym rodziny z kimś, kto się wyparł swojego dziecka z poprzedniego związku (zatajenie, wyparcie się, bez różnicy dla mnie)...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.12.2016 21:07
Torebki Wittchen pewno w Lidlu kupił buhehehhe
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.12.2016 17:20
dziewczyny pomóżcie. mój facet pracuje w innym mieście od 2 miesięcy, wynajmuje tam kawalerkę. wczoraj byłam go tam pierwszy raz odwiedzić i w łazience (na brodziku) znalazłam kilka damskich blond włosów. wypytałam go czy odwiedzała go jakaś koleżanka albo siostra, zaprzeczył. Gdy powiedziałam mu co znalazłam najpierw się zaśmiał, że żartuję, stwierdził, że nie ma pojęcia skąd się wziął ten włos. później gdy bardziej się zdenerwowałam ze łzami z oczach powiedział ze na prawdę nie wie skąd mógł się tam znaleźć ten włos. podobno mieszkała tam wcześniej jakaś kobieta. Co mam teraz myśleć? jest szansa ze ten włos znajdował się w spływie i później go jakby "wybiło".
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 02.12.2016 08:56
mój ex przyznał się, że zanim mnie poznal, przez 2 lata sypiał ze swoją siostrą cioteczną, a gdy rozeszliśmy się na chwilę (jakieś 2 tygodnie) przespał się z nią bo po 1 chciało mu się r*chać, a po 2 ja poszłam z paczką znajomych na piwo i chciał się na mnie w ten sposób zemścić. Później się dziwił, że nie chce już z nim dłużej być, bo mnie brzydzi... nie wiem kto jest bardziej obleśny i żałosny, czy mój ex czy ta jego "kochanka"...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo