13 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś robić mężczyźnie

Oni nie chcą o nawet słyszeć o podobnym zachowaniu!
13 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś robić mężczyźnie
fot. Thinkstock
03.12.2016

Nawet największa miłość nie sprawi, że pewne zachowania w stosunku do faceta ujdą Ci na sucho. Może ukochany nie zwróci Ci ostro uwagi, może nawet nic nie powie... Ale na pewno zapamięta, niezależnie od tego, jak bardzo kochają swoją dziewczynę. Wyobraź sobie, co byś zrobiła, gdybyś dostała bon na 2000 zł na zakupy w ulubionej sieciówce. Jego termin ważności obejmowałby jeden dzień. Tymczasem facet przypomina Ci o wyjeździe z jego rodzicami z okazji urodzin mamy. Chociaż ubrania nie powinny być ważniejsze, to jednak okazja jest wyjątkowa i na pewno chciałabyś, aby on zrozumiał. To oczywiście tylko przykład i można byłoby wymyślić ich więcej, ale ma za zadanie uświadomić Ci, że czasami lepiej pójść na kompromis, trochę odpuścić, zostawić faceta samego – w zależności od danej sytuacji.

Niestety trzeba przyznać, że kobiety często nie mają wyczucia... O jakie zachowania chodzi?

Grzebanie w jego rzeczach i przekładanie ich

Nie chodzi nawet o poszukiwanie dowodów na niewierność faceta, ale zwykłe, ciekawskie grzebanie w jego rzeczach. Sprzątanie i przekładanie ich bez jego wiedzy również może wywołać irytację. Uwierz, że faceci potrafią łatwiej odnaleźć coś w swoim bałaganie niż po Twoich porządkach...

Zobacz także: Podstawy udanego związku

czego nie robić przy facecie

fot. iStock

Przesyłanie zdjęć pierścionków zaręczynowych, opowiadanie o ślubach, dzieciach

Tylko Tobie wydaje się dyskretne i taktowne. Dla niego to akt desperacji i niepotrzebna nagonka. Wszyscy mężczyźni uważają, że oni wybierają najlepszy czas na zaręczyny, a nie Ty i Twoje koleżanki.

Namawianie na seks podczas gdy on ogląda mecz

Naprawdę ryzykujesz... W takim momencie niestety ważniejszy jest mecz. Pogódź się z tym i nie marudź, bo tylko go do siebie zniechęcisz. On nie woli meczu od Ciebie. Po prostu jest czas dla Ciebie i czas na inne przyjemności.

czego nie robić przy facecie

fot. Thinkstock

Wpraszanie się na rodzinne imprezy

W tym przypadku również mężczyzna decyduje, kiedy wykonać kolejny krok i przedstawić dziewczynę rodzinie. Może nie traktuje Cię poważnie, a może uznał, że jeszcze nie nadszedł czas. W przypadku, gdy już to zrobił, ale nie jesteś u nich zbyt częstym gościem, także nie ma sensu się wpraszać.

Nagminne odmawianie uczestnictwa w jego rodzinnych imprezach

Odmawianie uczestnictwa w jego rodzinnych imprezach to przesada w drugą stronę. Po pierwsze robisz mu przykrość, a po drugie stawiasz w niezręcznej sytuacji. Jeżeli chcesz z nim stworzyć w przyszłości rodzinę, nie unikniesz spotkań z jego bliskimi, a odciagnie ich od ukochanego byłoby bardzo nie w porządku.

Zobacz także: Jak przełamać rutynę w związku?

czego nie robić przy facecie

fot. Thinkstock

Obrażanie jego byłej dziewczyny

Niezależnie od tego, czy była prawdziwym aniołem czy diabłem, jej obrażanie nie sprawi, że facet pokocha Cię mocniej. Raczej zacznie podejrzewać Cię o zazdrość i uzna, że takie zachowanie pozbawione jest taktu. Może też pomyśleć, iż faktycznie masz jakieś powody do zazdrości i niechęci. I jeszcze pomyśli o niej zbyt ciepło...

Czepianie się, gdy jest bardzo zmęczony i chce po prostu ułożyć się na kanapie zamiast wykonywać Twoje rozporządzenia

Może zdarzyć się, że jemu nie będzie chciało się nic zrobić. Wróci do domu zmęczony, zirytowany i zestresowany. Dla Ciebie wygląda to jak lenistwo, gdy on rzuca się na kanapę, a wszystkie domowe obowiązki pozostawia na Tobie, dlatego zaczynasz suszyć mu głowę... Stanowczo odradzamy. Każdemu zdarzają się naprawdę trudne dni i wypadałoby to zrozumieć.

czego nie robić przy facecie

fot. Thinkstock

Widowiskowe wzbudzanie zazdrości

Cel osiągniesz jedynie większą dyskrecją i powściągliwością. Publiczne narzucanie się innym mężczyznom będzie bardzo źle widziane przez ukochanego. Nie wzbudzi w nim zazdrości, ale wściekłość. Poczuje się jakbyś doprawiła mu rogi. Licz się z poważnymi konsekwencjami.

Wychwalanie eks pod niebiosa

Chyba nie ma nic gorszego dla każdego mężczyzny, zwłaszcza jeśli akurat nie układa mu się w życiu. Twój eks właśnie zdał aplikację i buduje sobie dom pod miastem? Świetnie, ale nie zmotywujesz ukochanego do działania, porównując go do innego, tym bardziej, jeśli jest nim Twój były. On nigdy w życiu Ci tego nie zapomni.

czego nie robić przy facecie

fot. Thinkstock

Zmuszanie go do towarzystwa podczas zakupowego szaleństwa

Kojarzysz mężczyzn podpierających barierki w galeriach handlowych, podczas gdy ich dziewczyny buszują w sklepach? Ich miny są bezcenne nie bez powodu. Uwierz, że dla faceta nie ma nic gorszego. Jest świadomy straty czasu i nie wierzy własnym oczom, widząc dziewczynę zachowującą się jak wariatka na widok zwyklej, białej bluzki. Czy to naprawdę ta inteligentna kobieta z klasą?

Wyrzucanie z lodówki wszystkich kalorycznych produktów, bo nagle chcesz przejść na dietę

Jeżeli chcesz, zmieniaj swoje życie jak chcesz, ale nie rób przemeblowania w jego. Brak ukochanego piwa w lodówce po męczącym dniu w pracy może wywołać awanturę. Podobnie jak kotlety z kalafiora zamiast prawdziwego mięsa.

czego nie robić przy facecie

fot. Thinkstock

Zmuszanie go do życia ponad stan

Czy naprawdę jest Wam potrzebna nowa kanapa i świecznik za 200 zł? Niestety nie zawsze możemy pozwolić sobie na wszystko, co jest trendy, co widnieje na bilbordach, co mają sąsiedzi. Potem będziecie musieli zaoszczędzić na bardziej potrzebnych rzeczach.

Dąsanie się, obrażanie...

Mężczyźni nie znoszą, gdy nie mówisz wprost, o co chodzi. Jeżeli tego nie zrozumiesz, tylko pogorszysz sytuację. Nie dziw się potem, że zdarzają Wam się kłótnie lub ciche dni, a on mówi, jak bardzo ma dosyć Twojego zachowania.

Zobacz także: Błędy, które popełniamy z miłości

 

Komentarze (6)

Ocena: 4.33 / 5
nnn (Ocena: 1) 04.12.2016 09:36
Żenada. Może od razu posadzić faceta na tronie i mu usługiwać. W związku ważne jest partnerstwo i szczera rozmowa a nie chodzenie obok drugiej osoby na paluszkach żeby czasem jej nie urazić. A jeśli traktować ten teks chociaż w minimalnym stopniu poważnie to powinno to działać w dwie strony.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.12.2016 23:25
Co to za pierdoly?Co za ciota jeździ ze swoją partnerką na urodziny do mamusi?Może mu mama jeszcze gacie wypierze? Skończcie z tymi bzdetami bo to żałosne jest.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.12.2016 20:39
Czytam, że nie powinno się wpraszać na rodzinne imprezy i myślę z satysfakcją, że ja unikam takim imprez jak diabeł święconej wody, a potem czytam, że tego też robić nie wolno :D Kiedyś moja niedoszła teściowa była dla mnie bardzo niemiła i nie ukrywała, że mnie nie lubi, bo chciała żeby jej synek wrócił do swojej ex (która już była w ciąży z innym) i od tamtej pory mam uraz.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.12.2016 11:05
Mój facet robi większą cześć tych rzeczy a nie ja. Mi czasem może zdarzają się jakieś 2 rzeczy z tej listy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo