7 sygnałów, że on nie zadzwoni po pierwszej randce (Pogódź się z tym i zapomnij!)

Niestety, nie spodziewaj się happy endu, jeżeli doszło do TEGO...
7 sygnałów, że on nie zadzwoni po pierwszej randce (Pogódź się z tym i zapomnij!)
fot. iStock
28.11.2016

Wreszcie miała miejsce ta wymarzona randka, na którą tak długo czekałaś! Niestety nadal nie wiadomo, czy znajomość przejdzie do dalszego etapu, czy zakończycie ją już teraz. Dziewczyny często zaczynają zastanawiać się, czy on zadzwoni już kilka chwil po pożeganiu, a następne dni bardzo im się dłużą. Prawda jest taka, że nam kobietom nie za bardzo wypada to robić i kolejny krok należy zdecydowanie do mężczyzny. Pozostaje jedynie czekać...

Ponieważ i tak mamy tendencję do analizowania każdego detalu w zachowaniu mężczyzny, publikujemy kilka wskazówek, które pomogą rozstrzygnąć jego krok. Zadzwoni czy nie? Raczej nie spodziewaj się kontaktu z jego strony, jeżeli na Waszej randce doszło do podobnych zachowań...

Spierałaś się z nim

Nie trzeba mieć takich samych poglądów i podobnych charakterów, żeby dogadywać się ze sobą i stworzyć związek. Mężczyźni bardzo cenią, jeżeli kobieta nie przytakuje im bezmyślnie i wyraża otwarcie swoje zdanie, o ile robi to z poszanowaniem dla jego opinii, nie stara się niczego narzucać i jest kulturalna. Spieranie się, udowadnianie na siłę swoich racji, a tym bardziej wszczynanie kłótni jest nie do pomyślenia. Faceci nie znoszą kobiet, które zachowują się w ten sposób. Nie zakładaj, że on zadzwoni, jeżeli za bardzo dałaś się ponieść i nie potrafiłaś opanować emocji.

Zobacz także: 10 zachowań, których MUSISZ unikać, żeby pierwsza randka nie była ostatnią

dlaczego on nie dzwoni

fot. Thinkstock

Rozmowa od Was obojga wymagała wiele wysiłku

To normalne, że pierwsza rozmowa jest trudna. Może pojawią się też momenty niezręcznej ciszy. Ale jeżeli taka atmosfera dominowała przez większość Waszego spotkania, raczej nie spodziewaj się jego telefonu. Pierwsze wrażenie jest decydujące, a zwłaszcza to, jak będziecie się ze sobą czuli i jak potoczy się rozmowa.

dlaczego on nie dzwoni

fot. Thinkstock

On wydawał się nieobecny

Rozproszenie nie jest dobrym sygnałem. Gdyby stało się coś poważnego, on na pewno przełożyłby randkę, a jeżeli chodzi o zwykłe troski i kłopoty – nie powinny sprawić, że traktował Cię jak powietrze. Mężczyzna, któremu podoba się kobieta, przeważnie jest w jej towarzystwie lekko zdenerwowany i można dostrzec, że stara się jej przypodobać (przynajmniej na początku znajomości). Zadajesz sobie pytanie, dlaczego w takim razie zaprosił Cię na randkę? Nie znamy tej odpowiedzi. Może szuka kogoś na siłę, może zmienił zdanie, a może na spotkaniu zauważył, że nie jesteś osobą, której szuka.

Zobacz także: 7 krępujących pytań, które on może zadać w czasie pierwszej randki

dlaczego on nie dzwoni

fot. Thinkstock

Brakowało kontaktu wzrokowego

To kontakt wzrokowy sprawia, że między dwojgiem ludzi po prostu iskrzy! Bez niego trudno o nawiązanie jakiejś nici porozumienia i dogadywanie się bez słów, o którym tak często wspominają zakochani. Nie łudź się, że on jest bardzo nieśmiały. Może po prostu nie chciał Cię urazić i powiedzieć, jak bardzo chciałby już wyjść...

dlaczego on nie dzwoni

fot. Thinkstock

Randka skończyła się dość gwałtownie

Jeżeli on nagle mówi, że musi wyjść, daje Ci bardzo jasny sygnał. Nie tylko nie chce kontynuować znajomości, ale pragnie jak najszybciej opuścić spotkanie. Nawet jeżeli nie wiesz, co mogło być tego przyczyną... Oczywiście niekoniecznie chodzi o to, że mu się nie spodobałaś. Niektórzy faceci są zakompleksieni i w trakcie rozmowy zdają sobie sprawę, że chyba nie spełnią Twoich oczekiwań. Jedynym honorowym wyjściem wydaje im się wtedy opuszczenie towarzyszki. Prawdopodobieństwo, że coś się wydarzyło jest bardzo małe. W takim wypadku on na pewno okaże duże zakłopotanie, będzie Cię przepraszał i od razu zaproponuje kolejną randkę.

dlaczego on nie dzwoni

fot. Thinkstock

Wypiłaś za dużo...

Faceci szukają partnerki, a nie dziecka, którym trzeba się opiekować. Owszem lubią okazywać rycerskość i zajmować się kobietą, ale nie chodzi o transportowanie jej pijanej do mieszkania... Liczą na pełną przytomność podczas spotkania, a zbyt dużą ilość alkoholu mogą odebrać jako przejaw lekcewżenia, złego zachowania albo uzależnienia...

dlaczego on nie dzwoni

fot. Thinkstock

On unikał bliskości

Mężczyzna okazuje swoje zainteresowanie m.in. poprzez szukanie kontaktu fizycznego z kobietą. Próbuje brać ją za rękę, obejmować, przytulać, całować, itd. Jeżeli wyraźnie tego unikał, chyba nie zaiskrzyło. To właśnie chemia i pociąg fizyczny odgrywają najważniejszą rolę w pierwszej fazie relacji. Dlatego jej brak na samym początku sygnalizuje, że znajomość raczej nie przejdzie do kolejnego etapu.

Zobacz także: Na co powinnaś zwrócić uwagę, gdy poznajesz faceta?

 

Źródło: www.love.allwomenstalk.com

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 28.11.2016 19:00
Mi kiedyś facet zaproponował randkę, która skończyła się zaproszeniem na kolejną. Na kolejnej sprowokował mnie do tematu seksu, pytał o moje podejście i byłych partnerów, a gdy nie chciałam o tym rozmawiać, powiedział że jest zmęczony i chce wracać do domu (spotkaliśmy się po jego pracy). Zadzwonił pół roku później, kiedy rzuciła go dziunia poznana w między czasie. Frajer.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo