Tak mężczyźni mszczą się za niewierność (To Ci grozi, jeśli go zdradzisz!)

20 prawdziwych historii ku przestrodze. Warto aż tak ryzykować?
Tak mężczyźni mszczą się za niewierność (To Ci grozi, jeśli go zdradzisz!)
Fot. iStock
15.11.2016

Kiedy myślimy o zdradzie, kojarzymy ją z niewiernymi facetami i ich niewinnymi ofiarami płci żeńskiej. Faceci uwielbiają skakać z kwiatka na kwiatek i rzadko przejmują się naszymi uczuciami. Prawda jest jednak nieco bardziej skomplikowana - nam także zdarza się grzeszyć. Wcale nie jest tak, że każda kobieta to oaza spokoju, zdrowego rozsądku i wierności. Udowadniają to wyznania anonimowych internautów.

Użytkownicy aplikacji Whisper, która umożliwia dzielenie się najbardziej skrywanymi sekretami, przyznali się do najgorszego. To zdradzeni mężczyźni, którzy postanowili się zemścić na swoich byłych partnerkach. I zrobili to chyba skutecznie. Jeśli wydaje Ci się, że zraniony facet potrafi jedynie załamać ręce i uznać swoją porażkę - jesteś w ogromnym błędzie.

Sprawdź, co Ci grozi, jeśli zostawisz go dla innego!

Zobacz również: Arcybiskup radzi zdradzonym żonom: „Trzeba trwać, rozwód to nie rozwiązanie!”

 

dziewczyna mnie zdradziła

fot. Thinkstock

„Dowiedziałem się o tym, że dziewczyna mnie zdradza. Zamiast robić awanturę, po prostu odszedłem. Wcześniej podmieniłem zawartość opakowania z szamponem, wlewając do butelki płyn do depilacji. Czekałem tylko na to, aż zobaczę ją całkowicie łysą”.

„Kiedy szła do łóżka z innym facetem, zapomniała o jednym - cały czas miałem dostęp do jej karty kredytowej. Zanim ją zwróciłem, całkowicie wykorzystałem limit, który chyba spłaca do dziś. Kupiłem sobie mnóstwo prezentów na pocieszenie”.

„Nie przyłapałem jej na gorącym uczynku, ale sprawa była ewidentna. Kiedy nie było jej w domu, wyniosłem wszystkie jej rzeczy przed budynek. Niestety, zaczął padać deszcz, więc komputera i innych sprzętów elektronicznych nie udało się już uratować”.

„Zdradziła mnie z inną kobietą. W akcie zemsty zrobiłem to samo. Zdradziłem ją z dziewczyną, z którą ona mnie zdradziła”.

 

dziewczyna mnie zdradziła

fot. Thinkstock

„Nie każdy pozwoliłby sobie na coś takiego, ale w moim przypadku było to akurat możliwe. Kiedy dowiedziałem się o jej niewierności, od razu umówiłem się na randkę z jej… bratem bliźniakiem. Jestem biseksualistą, więc nie był to dla mnie żaden problem”.

„Upiekłem dwie pieczenie na jednym ogniu. Byłem zrozpaczony, kiedy dowiedziałem się, że zdradziła mnie ze swoim najlepszym przyjacielem. Zakończyłem związek i odezwałem się do jej najbardziej znienawidzonej kuzynki. Okazała się lepszą kochanką, niż moja była”.

„Zrobiła to z moim wiernym kumplem. O wszystkim dowiedziałem się na chwilę przed festiwalem muzycznym, na który mieliśmy wszyscy razem pójść. I tak było. Bawiłem się w t-shircie z ich wspólnym zdjęciem i napisem, który nie pozostawiał wątpliwości, co mi zrobili”.

„Moja zemsta jeszcze trwa. Zdradziła mnie, bo byłem podobno za mało męski. Teraz ostro pakuję na siłowni, żeby zobaczyła, co straciła”.

Zobacz również: Złodziejki mężów

dziewczyna mnie zdradziła

fot. Thinkstock

„Dowiedziałem się o jej niewierności, ale zachowałem spokój. Zaprosiłem ją do najdroższej znanej mi restauracji i przez cały wieczór zamawialiśmy najdroższe możliwe dania i trunki. Pod koniec wyszedłem niby do toalety i zostawiłem ją z gigantycznym rachunkiem”.

„Zdradziła mnie, więc musiałem odreagować. Przynajmniej udało mi się zaliczyć trójkąt, bo pewnie inaczej bym się nie odważył. Zrobiłem to z jej dwiema najlepszymi przyjaciółkami. Przypadkiem dostała ode mnie zdjęcia dokumentujące tę upojną noc”.

„Nie była to zbyt wyszukana zemsta, ale chyba skuteczna. Kiedy dowiedziałam się, że przespała się z innym, zamieściłem w jej imieniu ogłoszenie. W kategorii kobieta szuka kobiety. I podałem jej numer domowy. Rodzice musieli się zdziwić”.

„Zachowała się jak świnia, więc też nie przebierałem w środkach. Znałem hasło do jej poczty głosowej, więc zmieniłem powitanie na takie, w którym opowiadam, co zrobiła. Udało mi się dostać także do jej telefonu, więc wysłałem do wszystkich jej kontaktów SMS z opisem całej tej sytuacji. A potem zmieniłem hasło”.

 

dziewczyna mnie zdradziła

fot. Thinkstock

„To była moja studencka miłość, kiedy mieszkaliśmy jeszcze w akademiku. Zdradziła mnie, więc anonimowo zgłosiłem, że jest dilerką narkotyków. Na własne oczy widziałem, jak policja wpada do jej pokoju i wyciąga ją za fraki przy tłumie gapiów”.

„Kiedy dowiedziałem się o jej niewierności, zrobiłem coś strasznego. Zdradziłem jej zakończenie ulubionego serialu. Brzmi zabawnie, ale ona była zrozpaczona. Większej kary nie mogła sobie wyobrazić”.

„Zdradziła mnie z kolegą z uczelni, więc ja zrobiłem to z jej sąsiadką z akademika. Robiliśmy to za ścianą, gdzie pewnie próbowała zasnąć. Nowa koleżanka krzyczała moje imię tak głośno, że była nie mogła mieć wątpliwości, o co chodzi”.

„Nie była mi wierna, więc spotkała ją kara. Natarłem jej ulubiony wibrator bardzo pikantnym sosem”.

 

dziewczyna mnie zdradziła

fot. Thinkstock

„Pokazałem jej, że nie była mnie warta. Zawsze wyśmiewała moje ciało. Teraz jestem uznanym modelem i na pewno pluje sobie w brodę, że straciła kogoś takiego”.

„Zachowałem się szczeniacko, ale nadal uważam, że jej się należało. Kiedy dowiedziałem się o zdradzie, wylałem pół flakonu jej ulubionych perfum i nasikałem do środka. Pachniało podobnie, ale sama świadomość, że teraz codziennie spryskuje się moim moczem - coś wspaniałego”.

„Zawsze kochała buty, więc kiedy mnie zdradziła - zniszczyłem jej największy skarb. Połamałem wszystkie drogie szpilki, które zostawiła w moim mieszkaniu i wystawiłem za drzwi. To musiało ją zaboleć”.

„Wziąłem ogromną miednicę, do środka wrzuciłem wszystkie jej ubrania i buty, zalałem butlą wybielacza, a potem jeszcze na to nasikałem. Po zdradzie musiała wymienić całą garderobę”.

Zobacz również: Czego absolutnie nie powinnaś robić, jeśli zostałaś zdradzona

Komentarze (23)
Ocena: 3.87 / 5
Paul (Ocena: 5) 17.12.2023 19:48
i bardzo dobrze ja czuje że też bym tak zrobił
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 16.10.2021 22:39
Brawa!
odpowiedz
Gość (Ocena: 5) 16.10.2021 22:39
Brawo!
odpowiedz
Ja (Ocena: 5) 16.10.2021 22:39
Bardzo dobrze zrobili
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.09.2019 03:10
A nie lepiej zabrać je na spacer po zoo i nakarmić tygrysa albo niedźwiedzia ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie