Rozkoszne wibratory dla wymagających!

Droga do orgazmu jest prostsza niż myślisz – wystarczy, że użyjesz inteligentnej, wibrującej zabawki, która odkryje twoją ścieżkę rozkoszy…
Rozkoszne wibratory dla wymagających!
24.04.2009

Już antyczni Grecy zaobserwowali, że pełne pasji kobiety pozbawione seksu (dziewice, wdowy, niezaspokojone żony, kapłanki) przejawiają niepokojące symptomy humorzastości, bezsenności, braku apetytu i histerii. Jako lekarstwo, słynny medyk Hipokrates polecał swoim uczniom dotykanie organów płciowych, wywołujące terapeutyczną przyjemność. Jednak dopiero tysiące lat później wymyślono coś, co zagwarantowało kobiecie (obok seksu, rzecz jasna) maksymalną rozkosz – wibratory.

Dzisiaj są one jedną z najpopularniejszych zabawek erotycznych, sprawdzających się nie tylko w chwilach dojmującej samotności, ale również podczas miłosnych igraszek z partnerem. Nic więc dziwnego, że ich twórcy poszukują nowych, rewolucyjnych rozwiązań, nierzadko zamieniających urządzenia w designerskie zabawki. Specjalnie dla was wzięłyśmy pod lupę wszystkie intensywnie drgające nowości - inteligentne i rozkoszne wibratory, które odkryją każdą, nawet najbardziej skomplikowaną drogę do orgazmicznej przyjemności!

Prysznicowy wibrator składa się z rury prysznicowej (podłączanej w miejscu słuchawki prysznicowej), zakończonej penisem ze specjalnymi dziurkami, z których wydostaje się woda. Siłą wodnych strumieni można sterować, programując ją w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jak zapewnia producent,prysznicowy wibrator gwarantuje różnorodne doznania oraz doskonałą pobudkę podczas porannej kąpieli. Jego cena wynosi 118,90 zł i kupisz go za pośrednictwem internetowego sklepu Intymność.pl.

OhMiBod to wibrator idealny dla miłośniczek dobrej muzyki! Jego drgania dostosowują się do twoich ulubionych rytmów odtwarzanych przez iPod, mp4 albo każde inne urządzenie posiadające słuchawkowe wejście audio. Jeśli jednak nie będziesz miała pod ręką sprzętu muzycznego, wystarczy, że zasilisz go bateriami i już możesz cieszyć się właściwościami standardowego wibratora z siedmioma poziomami szybkości. OhMiBod dostępny jest w różnych kształtach i kosztuje 69 (!) dolarów.

SaSi nie jest zwykłym wibratorem, a urządzeniem ze sztuczną inteligencją, która zapamiętuje ścieżkę rozkoszy. Jego działanie nie ogranicza się do on i off, ponieważ posiada wbudowaną kontrolę drgań oraz zmiany prędkości. Ścieżkę, którą zapamięta, będzie od czasu do czasu modyfikował, tak aby nie popaść w rutynę i nie oferować cały czas tego samego. Jak twierdzą miłośniczki SaSi, urządzenie dostosowuje się do indywidualnych upodobań już po kilku użyciach, a dzięki swojej sztucznej inteligencji będzie wiedziało, co sprawia ci największą przyjemność i w jakich proporcjach. Jeśli jednak będziesz chciała skorzystać z gotowej drogi do orgazmu, masz do wyboru 10 bardzo przyjemnych programów... SaSi kosztuje 185 dolarów. Szukaj go w amerykańskich sklepach internetowych.

Całuśny wibrator w kształcie pomadki to kompaktowy stymulator w wersji mini. Jego rozmiar i wygląd, do złudzenia przypominające ogniście czerwoną szminkę, zapewnią ci komfort i dyskrecję oraz pozwolą mieć go zawsze przy sobie. Drgania uruchamiają się przy wysunięciu pomadki z opakowania, zapewniając ci szaleńczo rozkoszne, silne, ale ciche wibracje. Pomadkowy stymulator kosztuje około 60 zł i możesz go kupić za pośrednictwem polskich sklepów internetowych.

Zobacz także:

Wszystko o kobiecym orgazmie!

Superorgazm na 100 procent!

Nadia Tyszkiewicz

Polecane wideo

Komentarze (113)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.12.2010 11:45
hmm... zgadzam się z poprzedniczką :) ja bawiłam się tym stymulatorem funfactory.pl/product-pol-4157-Stymulator-DeLight-FUN-FACTORY-CNC-rozowy.html , i przyznam szczerze że jest niesamowity.... nigdy czegoś takiego nie widziałam... precyzja i jakość wykonania dosłownie powalają :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2009 01:21
Poza tym z seksem jest jak z jedzeniem: człowiek je, bo musi. Ale przyjemnie jest zjeść coś smacznego prawda? Czasem jemy WYŁĄCZNIE po to, by zaspokoić jakąś chętkę. Wibratory są do zaspokajania fizycznego popędu. A jak się seks doprawi miłością... To człowiek jest happy :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2009 01:16
Rozwalają mnie ludzie, którzy podchodzą do życia bez żadnego dystansu... Jeeeeej... O poglądach tak jak o gustach się nie dyskutuje, a tym bardziej nie powinno się ich krytykować. W jednym temacie ktoś wypowiada się, że 16-latka, która współżyje to dzi*ka. Czemu? Seks dozwolony od l,at 15. Więc owa 16- latka nie chcąc psuć sobie opinii (a musi się jakoś zaspokoić) kupuje sobie wibrator. I co? Wchodzi w ten temat, czyta komentarze, a tu kolejna seria krytyki. Ludzie... Zróbcie coś ze sobą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.06.2009 12:51
same kurwy to kupuje i niewyżyte szmaty a matka tamtej dziewczyny powinna sobie kupić wibratora a nie 15 letniej dziewczynie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2009 15:34
[quote="Ixi"]Ludzie weżcie wy się zastanówcie!!!!!!!!!!! Seks w dzisiejszych czasach nie wiąze się z miłoscią dwóch osób Zero w tym wszystkim intymnosci ludzie robią to na pokaz bo jes to na topie czy jak??? Kontakt fizyczny to nie tylko przyjemnosc ale także głebokie intymnie pzrzycie żaden wibrator nie da miłosci i poczucia bezpieczenstwa są tworzone dla ludzi ograniczonych dla kórych seks to tylko cos co sprawia przyjemnisc kobiety i meżczyźni nie mają honoru ani poczucia własnej wartości wszystko robią na forum aby inni widzieli!!!! ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ I SWOIM ŻYCIEM STARAJCIE SIĘ ABY LUDZIE POSTRZEGALI WAS JAKO PORZĄDNYCH LUDZI A NIE MANIURKI Z GŁOWAMI POMIĘDZY NOGAMI!!![/quote] ZGADZAM SIE Z TA IXi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie