Z jakimi mężczyznami nie powinnaś się umawiać? (Oceniamy uwłaczające nam zachowania!)

W tych przypadkach od razu daj sobie spokój z facetem...
Z jakimi mężczyznami nie powinnaś się umawiać? (Oceniamy uwłaczające nam zachowania!)
Fot. iStock
22.10.2016

Z pewnością są mężczyźni, z którymi nie powinnyśmy się umawiać. Powód? Duma i szacunek do samej siebie. Niektórzy faceci postępują z nami w zawstydzający sposób, a jedyne, co nam po tym pozostanie, gdy odpowiednio nie zareagujemy, to niesmak do samej siebie. Szczególnie uważać trzeba w knajpach, dyskotekach, lub na wyjazdach integracyjnych. Niekoniecznie przychodzą tam sami dżentelmeni, a podczas organizowanych wydarzeń grupowych łatwo można wpaść w sidła jakiegoś niewartego uwagi podrywacza. Alkoholu nigdy na nich nie brakuje. Po kilku randkach wchodzą już w grę uczucia, dlatego lepiej dać sobie spokój z mężczyzną, jak tylko odkryjesz, że coś jest nie w porządku.

Jakich facetów unikać? Definitywnie zerwij kontakt z tymi typami.

Mężczyzna, który chce, żebyś odwdzięczyła się za obiad/kawę/kolację

Postawił Ci obiad, zabrał na spacer, zaprosił na kawę – raczej czyli nie wysilił się zbyt mocno. Na dodatek próbuje Cię przekonać, że wreszcie nadszedł czas na namiętną noc. Bez wątpienia to facet traktujący kobiety przedmiotowo. Nie daj sobie wmówić, że jesteś mu coś winna za obiad, bukiet kwiatów czy jakikolwiek inny gest. Jemu zależy tylko na sferze fizycznej.

Zobacz także: Faceci wymienili typy ZŁYCH KOBIET. Mowa o Tobie?

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który gwiżdże na Twój widok

Przechodząc ulicą, zdarza nam się zobaczyć mężczyzn, którzy wykonują obraźliwe gesty, dwuznacznie cmokają, oblizują się, komentują na głos nasz wygląd lub gwizdżą. Nie daj się namówić na randkę z takim typem, choćby za chwilę przepraszał i przekonywał, że zdarzyło mu się to pierwszy raz w życiu (akurat!). Każda kobieta zasługuje na szacunek, niezależnie od tego, jak jest ubrana.

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który zdradza

Zdrada to nie tylko seks z inną osobą, ale także wymienianie dwuznacznych SMS-ów, pocałunki, randki, itp. Pamiętaj, że facet, który był niewierny, prawdopodobnie zachowa się podobnie przy innej nadarzającej się okazji. Nie daj się zwieść płaczem, błaganiami i słodkim wyrazem spojrzenia. Niektórzy mężczyźni to po prostu krętacze.

Zobacz także: Faceci wyznają: Dlaczego kręcą nas słodkie idiotki?

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który wysyła Ci zdjęcia swojego przyrodzenia (chociaż go o nie nie prosiłaś)

To bardzo czytelny, seksualny podtekst. On chce Cię namówić na seks i nie szanuje Cię. Nie obchodzi go, co sobie o nim pomyślisz i czy akurat nie dostałaś SMS-a ze zdjęciem podczas ważnego spotkania w pracy. Pragnie jedynie rozpalić Twoją wyobraźnię. Chyba nie trzeba dodawać, że masz mu zapewnić wyłącznie rozrywkę?

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który pomstuje na swoją byłą

Faktycznie niektóre dziewczyny mogą być odrobinę zwariowane, ale to nie znaczy, że zasługują na szarganie imienia za plecami. Jeżeli czymś podpadniesz mężczyźnie, prawdopodobnie tak samo potraktuje Ciebie. Są też faceci, którzy posuwają się dalej i probują się mścić na byłych. Na takich typów również trzeba uważać. Jednego dnia możecie się razem śmiać, jak to jego była dziewczyna otrzymała od niego w prezencie wirusa na Facebooku, a nazajutrz to Ty będziesz poszkodowana.

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który napastuje Cię seksualnie

Nawet zakochany mężczyzna myśli o tym, żeby zaciągnąć Cię do łóżka, ale jeżeli nie dasz przyzwalającego sygnału, uszanuje Twoją wolę. Klasyczny podrywacz postawi na otwarty atak. Będzie Cię podszczypywał, obmacywał i zrobi wszystko, żebyś uległa. Bardziej zależy mu na tym, co możesz mu zaoferować niż na Tobie.

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który krytykuje Twoj wygląd

Facet nie ma prawa Ci mówić, że jesteś za gruba, za chuda, masz tłuste włosy czy brzydki kolor paznokci. To niegrzeczne i źle świadczy o jego wychowaniu. Wskazuje również na chęć do urobienia Cię według własnego gustu. Ten mężczyzna nie akceptuje Cię takiej, jaka jesteś i z pewnością nie zależy mu na Tobie.

zerwanie z chłopakiem

Fot. iStock

Mężczyzna, który błaga Cię o nagie zdjęcia

Jeżeli masz opory przed ulegnięciem mu, może próbować takiej formy zabawy. Jak myślisz, co zrobi z tymi zdjęciami? W ten sposób również potraktuje Cię przedmiotowo i na pewno za jakiś czas będziesz żałować. Nie wiesz również, w jaki sposób wykorzysta potem zdjęcia, czy nie będzie Cię szantażował albo nie udostępni ich w Sieci. Wysyłanie nagich fotek to nie niewinna zabawa. Oprócz tego, że jest upodlająca dla kobiety, może źle się skończyć.

Zobacz także: Dlaczego nie powinnaś wyjść za mąż za swoją pierwszą miłość?

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 22.10.2016 07:48
serio, wytknięcie tłustych włosów jest czymś złym? byłam z facetem, który miał prawie cały czas tłuste włosy - nie ogarniam takich ludzi bleeeeeeeeeeeee
odpowiedz

Polecane dla Ciebie