Wzrost faceta wpływa na jego... wierność. Ile mierzą ci, którzy zdradzają?

Przy ilu centymetrach powinna zapalić nam się czerwona lampka?
Wzrost faceta wpływa na jego... wierność. Ile mierzą ci, którzy zdradzają?
Fot. iStock
13.10.2016

Teoretycznie nie da się przewidzieć zdrady. Nawet najbardziej sympatyczny i ciepły facet może okazać się niewiernym potworem. Co nie oznacza, że nie możemy określić prawdopodobieństwa takiego rozwoju wypadków. To badanie wykazuje, że zdecydowanie najczęściej na skok w bok pozwalają sobie mężczyźni o określonym wzroście!

Wynik wydaje się całkiem wiarygodny, bo ankietę przeprowadzono w portalu randkowym dla ludzi w związkach. Serwis „Illicit Encounters” to platforma przeznaczona dla osób znudzonych małżeństwem i poszukujących nowych wrażeń. Większość stanowią panowie, którym żona nie wystarcza - a więc eksperci w temacie zdrady.

Analiza ich profili pozwoliła określić m.in., że wzrost może mieć bezpośredni związek z niewiernością. Przy ilu centymetrach powinna zapalić nam się czerwona lampka?

Zobacz również: Wiemy, ile wzrostu będzie miało Twoje dziecko! (Można to łatwo policzyć)

 

wzrost w związku

fot. Thinkstock

185-187 cm wzrostu

Możliwości jest tak wiele, a dziwnym trafem właśnie w tej grupie niewierność jest najbardziej powszechna. Okazuje się, że wśród facetów o takim wzroście zdradza… co piąty! Dokładnie 20 procent spośród 1800 ankietowanych. Jeśli Twój facet mieści się w tym przedziale - miej się na baczności.

wzrost w związku

fot. Thinkstock

182-185 cm wzrostu

Coraz łatwiej zauważyć pewną zależność. Wszystko wskazuje na to, że najczęściej zdradzają faceci wysocy. Czyżby dodatkowe centymetry dodawały im pewności siebie? W tej grupie wskaźnik niewierności wynosi nieco mniej, bo 15 procent. To jednak i tak sporo, bo niemal co siódmy skacze w bok.

wzrost w związku

fot. Thinkstock

187-190 cm wzrostu

Wynik bardzo zbliżony do przedziału 182-185 cm. W tej grupie niewierność dotyczy 14 procent badanych mężczyzn. Mamy jednak pocieszającą wiadomość - od tego momentu, im mniej centymetrów wzrostu, tym większa wierność. Nie musisz się specjalnie martwić, jeśli Twój facet mierzy powyżej 1,90 m.

Zobacz również: Różnica wzrostu w związku: Naukowcy wiedzą, o ile powinnaś być niższa od partnera!

wzrost w związku

fot. Thinkstock

177-180 cm wzrostu

W tym przypadku niewiernych jest 12 procent mężczyzn. To ostatni wynik powyżej 10 punktów procentowych. Niżsi o wiele rzadziej decydują się na skok w bok. Dlaczego? Eksperci podejrzewają, że nie czują się tak męscy i pewni siebie, jak ich wyżsi koledzy. Chyba lepiej zakochać się w średniaku.

wzrost w związku

fot. Thinkstock

Wzrost a niewierność

Kolejne miejsca w niechlubnym rankingu zajęli panowie o wzroście:

180-182 cm - 9 procent zdradzających
190-193 cm - 6 proc.
Powyżej 193 cm - 5 proc.

Wszystkie pozostałe przedziały uzyskały wynik od 3 do 4 proc. Wyjątkiem są mężczyźni poniżej 165 cm wzrostu - tylko 1 na 100 dopuścił się zdrady.

Z badania dowiadujemy się również, że 57 procent kobiet wyklucza związek z niższym od siebie facetem.

Zobacz również: Gwiazdy, które mają mniej niż 160 cm wzrostu

Polecane wideo

Komentarze (13)
Ocena: 4.15 / 5
Jam lasica (Ocena: 4) 06.06.2018 20:17
Poprostu mężczyźni w przedziale 185-187 najczęściej są w związku. CI kretyni zamiast wpierw pogrupować mężczyzn wg wzrostu po czym sprawdzić ile procent w każdej grupie zdradza poprostu pogrupowali zdradzających wg wzrostu Nie patrząc na to jak wyglada rozkład wzrostu wśród populacji. Pomijam juz fakt ze grupy podzielone są tak ze 180 jest w jednym i drugim przedziale . Nie rozumiem, jak możecie upubliczniać taki chlam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.10.2016 16:08
wszyscy moi byli faceci oraz obecny mają powyżej 185 cm. Zdradzona nigdy nie byłam. Za to kurdupli nie ma w rankingu, bo jak już kogoś znajdą, to się kurczowo trzymają ;)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 13.10.2016 15:09
Mój facet ma 173cm. Nie ma takich w zestawieniu, a szkoda, bo dwóch moich byłych też tyle miało ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 13.10.2016 13:25
Z doświadczenia wiem, że im wyższy mężczyzna, tym bardziej pewny siebie, a co za tym idzie - częściej zdradza...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 13.10.2016 12:05
e tam. Ja spotykałam się kiedyś z facetem niższym ode mnie, a lubił skakać w bok. Facet to facet. Gruby czy chudy, wysoki czy niski, brzydki czy ładny - każdy ma coś na sumieniu i taka jest prawda
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie