Jakimi zachowaniami ośmieszymy się, próbując zdobyć faceta?

To naprawdę ich zniechęca...
Jakimi zachowaniami ośmieszymy się, próbując zdobyć faceta?
Fot. Thinkstock
26.09.2016

Czasami próbując zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej, posuwamy się do zachowań, na które normalnie nigdy byśmy się nie zdecydowały. Zresztą nie tylko my, mężczyźni podobnie. Potrafią nagle zamienić się w królów parkietu i chociaż sam taniec nie będzie najwyższych lotów, odwaga może liczyć na uznanie. Potrafią także koloryzować na temat osiągnięć, zaintersowań i planów na przyszłość. Czymś w końcu trzeba tę dziewczynę do siebie przyciągnąć. Każda kobieta, która podśmiewa się z męskich prób mających na celu zaimponowanie wybrance, powinna zastanowić się, czy ona sama nigdy się nie ośmieszyła. Bo próba zwrócenia na siebie uwagi się zawsze równa się pozytywnemu efektowi. Ale czego w końcu nie zrobimy, aby zdobyć ukochanego faceta?

Jeżeli planujesz podryw, postaraj się uniknąć podobnych zagrywek. Na podstawie komentarzy mężczyzn na zagranicznych forach internetowych wytypowałysmy klika najbardziej żenujących. Nigdy nie zrobisz nimi dobrego wrażenia na mężczyźnie.

Zobacz także: Lista największych męskich grzechów: Nigdy nie powiem jej, że...

co zniechęca facetów

Fot. Thinkstock

Odpisywanie na wiadomości po kilku godzinach

Niedostępność jest w porządku, ale trzeba wyznaczyć pewne granice. Jeżeli zawsze odpisujesz mu na SMS-y po kilku godzinach, narazisz się na śmieszność. Mężczyźni doskonale znają tę kobiecą zagrywkę. Jedyny efekt, jaki uzyskasz, to zniechęcenie. Postaraj się nie zwlekać zbyt długo z odpowiedzią, jedynie od czasu do czasu pozwól mu czekać.

co zniechęca facetów

Fot. Thinkstock

Opowiadanie historii o podbojach, które nie miały miejsca (aby wzbudzić zazdrość)

Z podobnymi historiami zawsze istnieje ryzyko. Po pierwsze faceci sami robią podobnie, więc mogą łatwo domyślić się, że ściemniasz. Wtedy wyjdziesz na desperatkę, która kłamstwem próbuje zdobyć faceta. Niestety mężczyźni są wobec siebie bardziej pobłażliwi niż wobec kobiet. Im wolno, a nam nie – taka zasada to często ich motto przewodnie. Jeżeli wyczują fałsz, masz przechlapane. Musiałabyś naprawdę wykazać się dużym sprytem, wyobraźnią i talentem do opowiadania, aby pomysł wypalił.

Zobacz także: SZOKUJĄCA PRAWDA: Co nas podnieca w zajętych facetach?

 

co zniechęca facetów

Fot. Thinkstock

Zgrywanie księżniczki

Przesadne maniery, próba zaimponowania zainteresowaniami, liczbą przeczytanych książek i wszelkie próby zwrócenia na siebie uwagi w ten sposób mogą spotkać się z odwrotnym skutkiem. Nikt nie lubi przemądrzałych, snobistycznych osób. Większość ludzi czuje się przy nich gorsza, a to nie jest miłe uczucie. Najczęściej są wyśmiewane przez otoczenie, więc nie licz, że spotka Cię inny los. Tylko zniechęcisz faceta.

co zniechęca facetów

Fot. Thinkstock

Sztucznymi pochlebstwami

Mężczyźni są łasi na pochlebstwa, ale potrzebne jest wyczucie, kiedy chcemy powiedzieć facetowi komplement. Powinien być szczery, bo o wpadkę nietrudno. Możesz np. pochwalić jego fryzurę, z której on być może wcale nie jest zadowolony. Jeżeli nawalisz jeden raz, co najwyżej pomyśli, że masz dziwny gust, ale przy kilku wpadkach domyśli się, że grasz.

co zniechęca facetów

Fot. Thinkstock

Dwuznacznymi komentarzami

Faceci lubią, kiedy kobieta podkręca atmosferę, ale pewne rzeczy są niedopuszczalne. Jeżeli powiesz, że jego głos doprowadza Cię do szaleństwa – w porządku, ale kiedy zaczniesz mu mówić, że nie możesz doczekać się, aby zostać z nim sam na sam i zaczniesz w obrazowy sposób wykładać, co z nim zrobisz, doigrasz się. To jest dobre dla pary, a nie dziewczyny, która próbuje zdobyć mężczyznę. W ten sposób możesz jedynie zachęcić go, żeby Cię wykorzystał. Jeżeli trafisz na porządny egzemplarz, z pewnością będzie zniesmaczony.

co zniechęca facetów

Fot. Thinkstock

Wysyłanie roznegliżowanych fotek

Wysyłanie roznegliżowanych fotek może jest w modzie, ale facetów bardziej kręci to, co zakryte. Lubią sobie wyobrażać i fantazjować. Poza tym nawet jeżeli marzą o upojnej nocy z Tobą, woleliby gdybyś się trochę opierała. Przesłanie roznegliżowanych zdjęć równa się komunikatowi: `Jestem łatwa`. Mężczyzna zacznie zastanawiać się, ilu mężczyzn zostało uhonorowanych w ten sposób.

Zobacz także: 7 tematów, których NIGDY nie powinnaś poruszać z ukochanym!

Komentarze (14)

Ocena: 4.57 / 5
gość (Ocena: 5) 01.10.2016 22:06
nie calujcie sie nigdy na pierwszej randce bo bedziecie juz ta odhaczona i na 90procent nie napisze juz wiem z wlasnego doswiadczenia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.09.2016 20:37
Ja mam chyba jakąś naturę prześladowczyni - desperatki. Wpadł mi w oko mężczyzna. Pracujemy razem, ale na innych działach. Ja cały czas próbuję go spotkać, udaje się raz na tydzień/dwa, ale jeśli tylko myślę, że może być w jakimś miejscu, to tam idę. Do tego, jak już go spotykam, to zawsze się uśmiecham, on czasem zagada, czasami mi się wydaje, że nawet się mu podobam (znaczące, długie spojrzenia, uśmiechy). Innym razem myślę, że to wszystko moja bujna wyobraźnia i myślenie życzeniowe. Powiedzcie, czy to nie jest tak, że jak mężczyzna uzna kobietę za atrakcyjną, to po prostu ją gdzieś zaprosi? Bo ja desperacko czekam na jakiś przełom w znajomości, ale nic się nie dzieje. Sama nie chcę się narzucać. Dodam, że nie myślę w kategoriach poważnego związku, chciałabym potraktować to jak przygodę. Jak poznać, czy facet ma ochotę na przygodę?
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 26.09.2016 12:23
Dziewczyny, poradźcie mi. Umówiłam się ostatnio na randkę z chłopakiem, który bardzo mi się podoba. Wszystko było ładnie, pięknie, dopóki nie spróbował pocałować mnie na pozegnanie. Nie zgodziłam się na pocałunek z języczkiem, bo nie chciałam wyjść na łatwą i on się na mnie obraził. Już trzeci dzień się do mnie nie odzywa. To ja się zachowałam głupio czy on? To była nasza pierwsza randka...
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo