Takim zdjęciem profilowym zdobędziesz każdego! (Odpowiednia mina, sceneria, strój...)

Badanie wskazało, na jakie kobiety panowie zwracają największą uwagę w Internecie.
Takim zdjęciem profilowym zdobędziesz każdego! (Odpowiednia mina, sceneria, strój...)
Fot. Thinkstock
19.09.2016

Nasze życie coraz bardziej przenosi się z „realu” do wirtualnej rzeczywistości. W Internecie budujemy swój wizerunek, a nawet poszukujemy drugiej połowy. Aktywność w mediach społecznościowych może nam bardzo pomóc, ale i mocno zaszkodzić. Warto wiedzieć, co sprawia, że jesteś postrzegana pozytywnie lub negatywnie. Na szczęście nie musisz zgadywać, bo właśnie to sprawdzono.

Jeden z amerykańskich portali zajmujących się relacjami damsko-męskimi zbadał, jakie kobiety cieszą się największą popularnością w Sieci. Wzięto pod uwagę m.in. ich powodzenie w aplikacjach randkowych typu Tinder, w których akceptujemy lub odrzucamy drugą osobę głównie na podstawie zdjęcia profilowego. To właśnie ta niepozorna fotografia okazuje się kluczem do sukcesu lub porażki.

Jak powinna wyglądać? Zwróć uwagę na 5 niezwykle istotnych elementów!

Zobacz również: Dlaczego brzydsze koleżanki mają większe powodzenie od Ciebie?

 

jak zrobić zdjęcie profilowe

fot. Thinkstock

MIEJSCE

Okazuje się, że największym wzięciem cieszą się kobiety, które do zdjęcia profilowego pozują w restauracji. To ładne tło, a dobre jedzenie wszystkim dobrze się kojarzy. Czego nie można powiedzieć o fotce wykonanej w samochodzie - nie do końca wiadomo dlaczego, ale panowie nie lubią zmotoryzowanych kobiet. Może wyglądasz wtedy na zbyt samodzielną?

jak zrobić zdjęcie profilowe

fot. Thinkstock

LICZBA OSÓB

Tajemnica sukcesu jest prosta i wydaje się oczywista. Do tego typu zdjęcia najlepiej pozować pojedynczo, czyli najlepiej sprawdza się tradycyjne selfie. Jeśli na fotografii widoczne są jeszcze dwie inne osoby (lub więcej), to w męskich oczach jesteś już całkowicie skończona. Faceci najwyraźniej lubią samotne dziewczyny, a nie przebojowe dusze towarzystwa.

Zobacz również: Co faceci myślą o palaczkach? (Lepiej same przeczytajcie)

jak zrobić zdjęcie profilowe

fot. Thinkstock

KADR

Na większości selfie widoczna jest wyłącznie nasza twarz. Nic w tym dziwnego, bo trudno własnoręcznie wykonać zdjęcie całej sylwetki. Ale to niewybaczalny błąd! Panom sama buzia nie wystarczy. Najbardziej pozytywnie reagują na widok całego ciała. Najprawdopodobniej nie lubią niespodzianek i obawiają się, że nawet za najpiękniejszą buzią może stać pokraczna sylwetka.

jak zrobić zdjęcie profilowe

fot. Thinkstock

MINA

Czasami niepotrzebnie silimy się na oryginalność. Przygryzamy usta, próbujemy wyglądać tajemniczo lub uwodzicielsko. Nie wspominając o legendarnym „dzióbku”. To wszystko na nic, bo faceci mają jasne oczekiwania - masz się uśmiechać. Koniecznie pokazując fragment zębów. Szczelnie zamknięte usta mogą świadczyć o tym, że Twoje uzębienie jest krzywe i zaniedbane.

jak zrobić zdjęcie profilowe

fot. Thinkstock

STRÓJ

Na deser największa niespodzianka tego badania. Okazuje się, że mniej wcale nie znaczy więcej. Panowie jednogłośnie stwierdzili, że największą sympatię i szacunek wzbudzają kobiety sfotografowane w pełnym stroju - oficjalnym lub codziennym. Niemal odruchowo odrzucają dziewczyny roznegliżowane, więc fotka w bikini raczej się tutaj nie sprawdzi.

Zobacz również: 10 rzeczy, które on chciałby widzieć u swojej przyszłej żony

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo