TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE: O czym rozmawiają faceci, gdy ich dziewczyn nie ma w pobliżu??

Seks, alkoholowe wyskoki, zdrady - nie uwierzysz, co znajduje się na tej liście!
TO NIE MIEŚCI SIĘ W GŁOWIE: O czym rozmawiają faceci, gdy ich dziewczyn nie ma w pobliżu??
Fot. Thinkstock
15.09.2016

Każda dziewczyna zastanawia się, o czym rozmawia ukochany, gdy nie ma jej w pobliżu. Interesuje nas zwłaszcza, jak dużą rolę odgrywamy w tych pogawędkach, czy jesteśmy tematem numer jednen? Kolejna rzecz to rozmyślanie o tym, w jaki sposób mówi o nas facet. Wypowiada się negatywnie i narzeka? Zdaje relację z seksualnego pożycia? A może mówi, jaka jego partnerka jest wspaniała. Niestety, ale te pytania pozostaną bez konkretnej odpowiedzi. Faceci trzymają sztamę i na próby kobiet, które pragną dowiedzieć się, o czym rozmawiali, przeważnie reagują miganiem się.

Mężczyźni wydają się dyskretni, ale prawda jest taka, że plotkują podobnie jak my. Nigdy nie nazwaliby swoich pogaduszek plotkami, to poniżej ich godności. Twierdzą, że po prostu rozmawiają. Trzeba jednak powiedzieć wprost – bardziej próbują nadać plotkowaniu charakter rozmowy i są bardziej ostrożni w nazywaniu rzeczy po imieniu. Różnica jest też taka, że są honorowi i w przeciwieństwie do kobiet, nie zdradzają tajemnic przyjaciół i nie mówią o nich w negatywny sposób. Opowiadając o nich, po prostu wymieniają informacje. Nie są przy tym złośliwi, zawistni czy krytyczni.

Czas zatem wyjawić prawdę, o czym rozmawiają mężczyźni, gdy ich dziewczyn nie ma obok.

Zobacz także: Seryjna kochanka ujawnia: Po tym poznasz, że facet na 100 procent Cię zdradza!

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O swoich związkach

Tak. Kobiety to ulubiony temat mężczyzn. O swoich związkach rozmawiają przede wszystkim po to, aby podzielić się wrażeniami. Mówią o tym, czego kobieta zabrania im robić, za co ich ochrzania itp. Niestety przeważnie narzekają i chcą wiedzieć, czy kumple mają podobne problemy. Nie brakuje także wrażeń na temat seksu - i to z pikantnymi szczegółami.

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O atrakcyjnych koleżankach

Faceci zwierzają się między sobą, która dziewczyna im się podoba, co ma w sobie fajnego i w czym wydaje się lepsza od aktualnej partnerki. Na pierwszy ogień przede wszystkim idą wspólne koleżanki, np. z pracy. W ich rozmowach nie brakuje fantazji i dwuznacznych określeń. Niestety pomimo bycia w związku, mężczyźni nie przestają fantazjować o innych kobietach, co nie znaczy, że zrealizowaliby te wyobrażenia.

Zobacz także: ZDANIEM FACETÓW: „Nigdy nie związałbym się z dziewczyną o imieniu...”

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O swoich wyskokach

Różnego rodzaju przewinienia, alkoholowe wyskoki, wpadki w pracy – na ten temat również dyskutują. Z oczywistych względów nie za bardzo chcą o tym mówić dziewczynie, dlatego powierzają sekrety kumplom. Czasami proszą o radę, alibi – bywa różnie. Zdarza się, że ich wyczyny przybierają charakter męskich przechwałek.

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O podbojach miłosnych

To jeden z ulubionych tematów, przy czym zawsze trzymają się zasady, że facet jest zdobywcą, a kobieta jest puszczalska. Niektórzy mężczyźni robią skoki w bok, a wielu z nich uważa to za powód do dumy. Im łatwiej oraz im więcej dziewczyn uda im się zaliczyć, tym lepiej. Niesprawiedliwe? Niestety tak. Istnieje jednak małe prawdopodobieństwo, że przyłapiemy ich na podobnych wynurzeniach.

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O zarobkach, awansach w pracy

Dyskusji podlegają też zarobki w pracy, awnase kolegów i postawa szefa. Mężczyźni często mówią o niesprawiedliwym traktowaniu, którego ktoś dopuścił się względem nich, o podwyżce, którą powinni dostać czy projekcie, który nie wypalił. Generalnie temat pracy zawsze się gdzieś przejawia.

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O samochodach kumpli

Bardzo istotny jest temat, jakim samochodem jeździ znajomy, zwłaszcza gdy jest dużo lepszy i droższy od pojazdu Twojego faceta. Omawiane są takie szczegóły jak: gdzie go kupił, w jakim jest stanie, ile mógł kosztować i jaką osiąga prędkość. Faceci to po prostu gadżeciarze i lubią mieć najlepsze zabawki. Podobnie jak Ty zazdrościsz wyglądu koleżance, ukochany czuje ukłucie zawiści, widząc drogi samochód na podjeździe kumpla.

męskie tajemnice

Fot. Thinkstock

O sąsiadach – który ma lepiej

Sąsiad właśnie wrócił z Japonii, inny z kolei odwiedził w tym roku Grecję. Jeden buduje dom pod Warszawą, a drugi kupił sobie większe mieszkanie. Mężczyźni rozmawiają o sprawach materialnych. Nie czują się dobrzez z tym, że inni mają lepiej, bo sami mają wrażenie, że nie sprostali zadaniu. Ich wypowiedzi są jednak pozbawione jadu czy zawiści. Przebrzmiewa z nich raczej gorycz, poczucie niezadowolenia czy poczucie przykrości.

Zobacz także: Za kogo wyjdziesz za mąż? Wszystko zależy od tego, gdzie... pracujesz!

Komentarze (16)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.09.2016 18:55
Prawda. Raz podsluchalam takie rozmowy w schronisku w gorach, grupka facetow w pokoju, my na podlodze nocowalismy pod ich pokojem. Jak oni napi...lali na swoje dziewczyny! Az przykro bylo sluchac! Dyskutowali tak do 3 w nocy mimo uciszania, no koszmar. Az mi zal tych dziewczyn i żon. Juz nawet kobiety tak nie plotkuja o facetach. Lepiej juz, zeby oni sie z partnerkami rozstali, bo na prawde az mi szkoda bylo dziewczyn :(
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.09.2016 17:00
A gdzie cycki? :D
odpowiedz
K. (Ocena: 5) 15.09.2016 15:23
Mój chłopak wypaplał kumplowi, że jestem dziewicą... Myślałam, że ta sprawa zostanie między nami, a on się wygadał. Dowiedziałam się o tym przez przypadek, w żartach kumpla mojego faceta. Mówi, że jest mu głupio, a mi się trochę zrobiło przykro, że opowiada o takich sprawach swoim kumplom. I co ja mam z nim zrobić?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 15.09.2016 10:54
Yup, prawda :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.09.2016 10:00
Niestety ale to prawda, raz przeczytałam rozmowy mojego chłopaka z kumplem, co ja sie tam o sobie nie dowiedzialam .. !!! Na codzien wszystko świetnie i wydawał sie zadowolony ale w rozmowach wychodziło jakbym była najgorszą dziewczyną na świecie, jakby miał ze mną przerąbane, w dodatku wplecione w to były rozmowy o innych dziewczynach które go niby cały czas podrywają, jaki to dekolt miała dziś recepcjonistka u niego w pracy itd. Nie polecam takiej lektury, teraz nawet jakbym miala okazję, wolałabym go automatycznie wylogowac z fb i ani mysle czytac.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo