Dlaczego brzydsze koleżanki mają większe powodzenie od Ciebie?

Te powody zaskoczyły nawet nas. Biedne, niczego nieświadome dziewczyny...
Dlaczego brzydsze koleżanki mają większe powodzenie od Ciebie?
fot. Thinkstock
12.09.2016

Wiele osób zastanawia się, dlaczego przystojniacy wiążą się nie tyle z przeciętnymi dziewczynami, ile prawdziwymi brzydulami. Grubymi, szpetnymi, owłosionymi – odstręczającymi swoim wyglądem. Atrakcyjny mężczyzna przechadzający się ulicą z kobietą, która uosabia zbiór fizycznych cech, będących jego zaprzeczeniem, to rzadki widok, ale mimo wszystko, zdarza się. Mówi się, że ważny jest charakter, sposób bycia, wizja przyszłości, a uroda jest przereklamowana.

Nie sprawi, że miłość faceta przetrwa, jeżeli tylko na niej będzie się opierać. Nie da się zaprzeczyć, ale przecież można spotkać przeciętne i atrakcyjne kobiety, które szczycą się również zaletami duchowymi – tak powiedzieliby niektórzy. W takim razie, dlaczego faceci dokonują takiego wyboru?

Na forach internetowych są opisane zaskakujące powody, dla których mężczyźni decydują się na związek z brzydulą. Przytaczami najbardziej zaskakujące.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: W której ławce siedzą najfajniejsze dziewczyny?

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Grube, brzydkie i owłosione dziewczyny to mój fetysz`

- Są różne fetysze, to zależy od człowieka. Niektórych kręcą stopy, a innych dłonie czy wyciskanie przyszczy. Można wyróżnić obrzydliwe fetysze i zupełnie normalne. Cóż, moim fetyszem są brzydkie kobiety. Bardzo grube, ze zwisającymi wałkami tłuszczu, a do tego owłosione i o brzydkich twarzach. Normalnie tego nie mówię, bo jak raz się wygadałem, kumpel powiedział, że jestem nienormalny i przerażam go. Mnie z kolei przeraża, że tak trudno było mi znaleźć podobną dziewczynę, a kiedy tak się stało, nie chciała uwierzyć, że jestem nią zainteresowany.

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Dzięki swojej brzydkiej dziewczynie czuję się lepszy`

- Może i jestem przystojny, ale nie czuję się dobrze we własnej skórze. Prawda jest taka, że mam niskie poczucie wartości. Nigdy nie uderzałem do atrakcyjnych dziewczyn, chociaż one same nie raz do mnie startowały. Po prostu nie czułbym się dobrze w związku z piękną partnerką. Muszę mieć przy boku brzydulę. Dzięki niej mogę poczuć się lepszy, tym bardziej, że moja dziewczyna jest mną naprawdę zachwycona. Ciągle powtarza, że jestem wspaniały, bo nie dość, że atrakcyjny, to nie patrzę na wygląd tylko duszę dziewczyny. Taaa, jasne.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Najgorszy wzrost dla kobiety

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Brzydka dziewczyna nie robi mi konkurencji`

- Jestem bardzo przystojny. Mam idealną twarz i ciało. Kiedy idę ulicą, oglądają się za mną wszystkie dziewczyny. Uwielbiam to, bo uwielbiam być w centrum uwagi. Niektórzy dziwią się, że moja partnerka mi nie dorównuje, a wręcz przeciwnie – zdaniem niektórych – jest brzydka. Chodzi o to, że ja nie chciałbym związać się z piękną dziewczyną. Robiłaby mi konkurencję. Wszystkie zajebiste laski kręcą tyłkami na wszystkie strony, machają włosami, aby tylko ktoś zwrócił na nie uwagę, a tej pragnę wyłącznie dla siebie. Mój wygląd rekompensuje wygląd mojej dziewczyny.

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Wreszcie nie jestem zazdrosny o swoją dziewczynę`

- Byłem już w kilku związkach. Przeważnie z bardzo atrakcyjnymi pannami, co przypłaciłem nerwami, siniakami i złamaniami kości. Cały czas musiałem znosić, jak inni bolce wlepiają w nie gały. Niektórzy gapili się bezczelnie, ale najgorsze było to, że dziewczyny wydawały się zachwycone. Ile razy kończyło się to bójką, nawet nie zliczę. Przez jedną pannę wylądowałem nawet na komisariacie. Dlatego związałem się z brzydulą. Jest, jaka jest, ale mogę liczyć na spokój. Nikt na niej nie zawiesi oka.

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Brzydula bardziej się stara`

- Te baby. Im brzydsza, tym bardziej się stara, taka prawda. Mówię do mojej – upiecz mi ciasto – a ona to robi. Mówię – kochanie, skoczysz po piwo? - a ona to robi. Z atrakcyjnymi to ja musiałem się starać. Lepiej wiązać się z brzydulami. Wygląd jak wygląd, po jakimś czasie nawet najbardziej atrakcyjna kobieta się znudzi, więc i tak będziemy oglądać się za innymi.

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Boję się porzucenia`

- Związek z atrakcyjną dziewczyną jest ryzykowny. Zawsze znajdzie się jakiś facet, który zechce ją uwieść. Jak będzie atrakcyjny, fajny i bogaty, to prędzej czy później mu ulegnie, takie jest moje zdanie. Moja dziewczyna jest brzydka, ale przynajmniej nie muszę się martwić, że mnie porzuci po kilku latach. Jeżeli facet myśli o małżeństwie, tak jak ja, musi wziąć pod uwagę coś więcej niż wygląd.

związek z brzydką

fot. Thinkstock

`Brzydule nie są takie wymagające`

- Atrakcyjne dziewczyny zawsze mają wysokie wymagania. Byłem już w kilku związkach z takimi kobietami. Musisz dla nich dużo zarabiać, modnie się ubierać, a nawet mieć konkretne zainteresowania czy jeść określone produkty. Od swoich byłych obrywałem za to, że nie chciałem nauczyć się nurkować (`Przecież wszyscy to robią!`) i przestać jeść kotlety schabowe, do których mam słabość. Jedna z moich byłych zarzuciła mi, że to przysmak dla plebsu. Teraz jestem z brzydką dziewczyną, ale przynajmniej się nie czepia, a ja mogę normalnie żyć.

Zobacz także: 6 myśli, które zawsze towarzyszą nam przy pierwszym zakochaniu!

Polecane wideo

Komentarze (23)
Ocena: 4.22 / 5
gość (Ocena: 1) 28.11.2018 18:31
Tylko zależy czy wolisz sam jeść gówno,czy dzielić się tortem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.09.2016 00:14
Spotykałam się z przystojnym chłopakiem.. Zdradzał mnie z brzydką i teraz to ona jest jego żoną i urodziła mu dzieci!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 13.09.2016 12:30
Ja tez jestem brzydka, ale od zawsze mam powodzenie
odpowiedz
lola (Ocena: 1) 13.09.2016 11:16
A może zrobicie artykuł pod tytułem "dlaczego piękne kobiety wiążą się z brzydalami"?? Jako kobieta, myślę, że odpowiedzi byłyby takie same, no może dodatkowo gruby portfel. Poza tym naprawdę pięknych I naprawdę brzydkich ludzi na świecie jest bardzo mało, zdecydowana większość to średniaki lub ludzie ładni z jakimiś drobnymi mankamentami.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.09.2016 23:00
"Mężczyźni" cytowani w tym artykule mają IQ na poziomie ameby. "Inne bolce"?? Serio?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie