Z właścicielami tych zwierząt lepiej się nie wiąż. Zdradzają na potęgę!

Sprawdź, co o jego wierności mówi ukochany pupil...
Z właścicielami tych zwierząt lepiej się nie wiąż. Zdradzają na potęgę!
fot. Thinkstock
10.09.2016

Coraz częściej słyszymy o tym, że monogamia gatunku ludzkiego to fikcja. Skłonność do zdrady mamy w genach. Z ewolucyjnego punktu widzenia to nic dziwnego, że zostawiamy nawet wieloletniego partnera dla kogoś nowego, lepszego, atrakcyjniejszego. Skaczemy z kwiatka na kwiatek, bo tak zostaliśmy stworzeni. To przykry wniosek, z którym nie wszyscy chcą się pogodzić i wcale nas to nie dziwi.

Nikt nie da nam gwarancji, że nasz partner będzie nam do końca życia wierny, ale okazuje się, że możemy zminimalizować to ryzyko. Jeden z portali randkowych kojarzących ze sobą zajętych ludzi ujawnił właśnie zaskakujące wyniki swojego badania. Dowiadujemy się z niego, czy warto związać się z właścicielem psa, a może jednak ideałem okaże się „kociarz”. Zwierzę, jakie posiada mężczyzna, mówi sporo o jego wierności.

Który pupil oznacza nieuchronną zdradę, a który daje nadzieję, że będziecie ze sobą na zawsze?

Zobacz również: Tipsy dla zwierząt: Te koty i psy mają ładniejsze paznokcie od właścicielek!

 

niewierny mężczyzna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/mr.jimkk/

PIES

Wszystko wskazuje na to, że właściciele psów są najwierniejsi. Zaledwie 10 procent z nich przynajmniej raz w życiu pozwoliło sobie na skok w bok. Zdecydowana większość jest stała w uczuciach. W ten sposób upodobniają się do swojego czworonoga, którego także charakteryzuje lojalność.

niewierny mężczyzna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/scotty_retro/

GAD

Większość z nas nie przepada za tymi stworzeniami. Zupełnie niesłusznie! Jeśli obiekt Twoich westchnień jest właścicielem żółwia, węża lub innej jaszczurki, to ryzyko zdrady jest stosunkowo niewielkie. Niewierność w tej grupie to tylko (a może aż?) 11 procent. Być może nie jest to najpiękniejszy pupil, ale dobrze wróży.

niewierny mężczyzna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/whitenosedbunny/

KRÓLIK

Razem z gadami znalazł się na tym samym miejscu w zestawieniu. W tym przypadku wskaźnik niewierności także wynosi 11 procent. Właściciel słodkiego futrzaka z długimi uszami najprawdopodobniej Cię nie zdradzi. Czego nie można powiedzieć o hodowcach zwierząt pozostałych gatunków…

Zobacz również: Jakie zwierzę pasuje do Twojego znaku zodiaku?

niewierny mężczyzna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/hamsterywolvega/

CHOMIK

Niepozorny gryzoń znalazł się w środku stawki. Różnice są teoretycznie niewielkie, ale po co ryzykować? Z badania wynika, że wśród właścicieli chomików zdradza ok. 13 procent z nich. Warto mieć jednak na uwadze, że chodzi o dorosłych ludzi. Kolegi z podstawówki nie musisz podejrzewać o najgorsze.

niewierny mężczyzna

fot. Thinkstock

BRAK ZWIERZAKA

Jeszcze bardziej ryzykowny okazuje się związek z mężczyzną, który nie otacza się zwierzętami. Faceci, którzy nie mieszkają z żadnym stworzeniem zdradzają jeszcze częściej. W tym przypadku wskaźnik niewierności wynosi 14 procent. Wciąż niby niewiele, ale brzmi to inaczej, kiedy powiemy, że to co siódmy przedstawiciel płci brzydszej.

niewierny mężczyzna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/ichat_aryokirono/

RYBKI

Wydają się bardzo niepozorne i w pewnym sensie romantyczne. Wpatrywanie się w kolorowe akwarium powinno uspokajać… Powinno, ale o wiele częściej prowokuje sprośne myśli. 16 procent hodowców rybek to mężczyźni niewierni. To już chyba lepiej wybrać faceta z wężem.

niewierny mężczyzna

fot. zrzut ekranu https://www.instagram.com/nayjahbear/

KOT

Zwycięzca może być tylko jeden. Ten okazał się niekwestionowany, bo wskaźnik zdrad wśród właścicieli kotów wynosi aż 25 procent! Dokładnie 2,5 raza więcej, niż w przypadku psów. Co czwarty „kociarz” prędzej czy później pozwoli sobie na skok w bok. W ten sposób upada mit według którego hodowla kota to symbol zmarnowanego życia i samotności.

Zobacz również: Koty użądlone przez osy (Spuchnięte pyszczki, noski i łapki - ZDJĘCIA)

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 12.09.2016 12:29
A co jeśli mój facet ma psa i kota ? :P W sumie to ja je przygarnęłam ale on je zaakceptował i polubił, mieszkają z nami :) A co do opinii że koty to fałszywce to się nie zgadzam, koty to indywidualiści. Btw ja z moim kotem miałam przejścia na początku, nie słuchał się, psocił itd. a teraz nie mam z nim żadnych problemów, uspokoił się, nic nie niszczy, normalnie koteczek do rany przyłóż :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2016 18:47
gdzie konie? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2016 12:42
A ja poznałam w życiu samych facetów, którzy psy traktowali jak wabik na kobiety. Statystyka nijak ma się do rzeczywistości :) Może być i tak, że 90 kociarzy zdradza, a ktoś będzie miał szczęście i trafi w życiu tylko na tę mniejszą część.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 10.09.2016 12:36
co za bzdury
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.09.2016 09:47
Co do ostatniego zgodze się-Pan tak samo fałszywy jak jego pupilek.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo