7 rzeczy, które każda kobieta MUSI zaakceptować w facecie (Pod tym względem on się nie zmieni!)

Poglądy polityczne, osobowość, więź z matką... Na co jeszcze nie mamy wpływu?
7 rzeczy, które każda kobieta MUSI zaakceptować w facecie (Pod tym względem on się nie zmieni!)
Fot. iStock
25.09.2016

Mówi się, że kobiety marzą o tym, aby zmienić faceta, a z kolei faceci modlą się w duchu, aby ich dziewczyna zawsze pozostała taka sama. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku przeważnie dochodzi do rozczarowania. Niektórych rzeczy w mężczyźnie nie zmienimy żadną siłą i nie pozostaje nic innego, jak zaakceptować ukochanego ze wszystkim wadami. Co do kobiet, każda z nas dojrzewa wraz z wiekiem niczym wino. Przybiera bardziej słodki albo kwaśny smak.

Jeżeli chcesz nauczyć mężczyznę sprzątania po sobie, jest na to całkiem spora szansa. Wolałabyś, aby częściej pomagał Ci w kuchni? Może być trudno, kiedy nabrał innych nawyków, ale Twoja perswazja i odrobina sprytu zdziałają cuda. Podobnie będzie w przypadku okazywania Ci czułości. Powiesz mu wprost, czego oczekujesz, a potem przypomnisz kilka razy i sprawa załatwiona. O wiele trudniej będzie w przypadku innych kwestii. Śmiemy wręcz twierdzić, że próby zmiany mężczyzny pod tymi względami są niczym porywanie się z motyką na słońce.

Zobacz także: TEST: Czy masz zadatki na STARĄ PANNĘ?

męskie zachowania

Fot. iStock

Więź z matką

Matka zawsze będzie jedną z najważniejszych kobiet w życiu mężczyzny. Musisz liczyć się z tym, że on nie przedłoży waszej więzi nad relację ze swoją rodzicielką, chyba że ona ma toksyczny charakter i zatruwa mu życie. Prawda jest taka: poślubiając jego, poślubiasz również teściową, na dobre i na złe. Chociaż to nie brzmi optymistycznie, musisz stawiać czoło trudnym sytuacjom, a czasami poprzeć tę kobietę czy stanąć w jej obronie, nawet gdy wszystko się w Tobie gotuje. Możesz być jednak pewna, że to poświęcenie kiedyś zaowocuje.

męskie zachowania

Fot. iStock

Poglądy polityczne

Poglądy polityczne kształtują się w człowieku przez kilka lat. Ma na nie wpływ sytuacja w domu rodzinnym, poglądy członków rodziny, środowisko pracownicze, znajomi, trudne doświadczenia. Nie można machnąć palcem i zmienić ich na zawołanie. Zamiast kłótni postaraj się znaleźć z partnerem wspólny język. Nauczcie się rozmawiać o polityce z dystansem i nie miejcie pretensji co do swoich przekonań. Budujcie waszą relację w oparciu o szacunek do drugiego człowieka, nawet jeśli czasami masz ochotę czymś w niego rzucić.

Zobacz także: 8 sygnałów, że on nieustannie o Tobie myśli

męskie zachowania

Fot. iStock

Nałogi

Nie wierz w jego obietnice, że to ostatni wypad na piwo w tym tygodniu. Facet może mieć nawet szczere chęci, ale nałóg jest silniejszy. Bez konkretnej pomocy, trudno go zwalczyć. Z Twojego powodu nie przestanie też brać narkotyków, nie rzuci palenia i nie przestanie grać w gry komputerowe. Nie bądź jedną z tych naiwnych kobiet, które myślą, że zmienią ukochanego i wszystko ułoży się po ślubie. Kiedy weźmiecie ślub, będzie jeszcze gorzej.

męskie zachowania

Fot. iStock

Osobowość

Z introwertyka nie zrobisz ekstrawertyka i na odwrót. Można popracować nad niektórymi cechami charakteru, np. cierpliwością, ale nie zmienisz męskiej osobowości. Kiedy facet jest flirciarzem i lubi się oglądać za kobietami, żadna siła tego nie pokona. Żaden ksiądz, żaden urzędnik stanu cywilnego i żadna umowa.

męskie zachowania

Fot. iStock

Jego towarzystwo

Kumple faceta są dla niego bardzo ważni. Proszenie go o dokonanie wyboru pomiedzy Tobą, a jednym z nich bądź całą paczką to najgorszy ruch, jaki możesz wykonać. Chyba że towarzystwo ma na ukochanego zły wpływ i posiadasz wsparcie jego rodziny oraz innych znajomych. Gdy powoduje Tobą zwykła niechęć, lepiej odpuść. Zamiast tego zaproś jego znajomych na wieczór i spróbuj ich polubić. Jeżeli się nie uda, to trudno, ale nie wybieraj mu przyjaciół, bo w ten sposób za bardzo kontrolujesz jego życie.

męskie zachowania

Fot. iStock

Styl ubierania

O ile Twój facet nie zakłada skarpetek do sandałów, daruj sobie wszelkie uwagi i nie próbuj go zmieniać. Sama na pewno lubisz określony styl ubierania. Może bardziej sportowy, a może elegancki. Gdyby ktoś kazał ubierać Ci się inaczej, z pewnością poczułabyś się nieswojo.

męskie zachowania

Fot. iStock

Podejście do życia

Na pewno nie zmienisz w nim podejścia do pewnych życiowych spraw. Nie przekonasz go do ślubu w kościele, posiadania dzieci czy zamieszkania na przedmieściach, jeśli będzie miał inne zdanie niż Ty. Bedziesz musiała się do niego dostosować. Odpowiedz sobie na pytanie, czy warto.

Zobacz także: 7 sposobów, by Twój chłopak NIGDY nie zakochał się w żadnej innej dziewczynie!

Komentarze (9)

Ocena: 3.67 / 5
hihihi (Ocena: 5) 29.09.2016 03:24
da się zmieniać takie rzeczy fizyczne typu brak erekcji jak się kupi iqman bo i facet chce to zmienić. ale jeśli od małego jest nauczony że brudne skarpety to najlepszy przyjaciel kąta w salonie...to nie liczcie na to, że nagle zechce być czyścioszkiem i wyjdzie w staraniach przed szereg.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.09.2016 13:34
Ja poznałam faceta, który jest cudowy, mamy wspolny światopogląd, ale : ubiera się fatalnie i niechlujnie (ja sama duzą wagę przywiązuję do ubioru i ubieram się raczej elegancko). A druga rzecz, to nasze ambicje - ja mam dobrze płatną pracę, dużo planów, natomiast on jest człowiekiem, który ma słaby dochód i żyje tak o - sami wiecie. Uważam, że nie da się tego przeskoczyc - jego wygląd niszczy mój pociag do niego, a brak ambicji trochę mnie przeraza. Co ja mam mu sponsorować wakacje, wypady itp? :.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.09.2016 14:36
Głupoty... ubiór? bez problemu go można zmienić bo wiadomo, że facet chce się podobać swojej kobiecie i ubierze to w czym jej się podoba
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 25.09.2016 14:30
Jego towarzystwo, Rozwaliło mnie to XD
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.09.2016 13:28
"Bedziesz musiała się do niego dostosować." Poważnie? Proszę mnie zle nie zrozumieć, w druga stronę to tez nie może działać. Skąd niby wiedzieć ze się trafiło na dobra osobę? Bo mimo tego ze może lubicie inna muzykę, inne filmy czy inna jest wasza kawa rano to w tych fundamentalnych kwestiach jak dom, dzieci itd się zgadzacie. A nie jakieś próby zmieniania partnera na sile
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo