Seryjna kochanka ujawnia: Po tym poznasz, że facet na 100 procent Cię zdradza!

10 nieoczywistych przesłanek, które powinny niepokoić.
Seryjna kochanka ujawnia: Po tym poznasz, że facet na 100 procent Cię zdradza!
Fot. iStock
29.08.2016

Ludzkość bywa wspaniała, ale mamy niestety jedną paskudną słabość - rzadko bywamy wierni. Zdradzamy się na potęgę, bo nie potrafimy zapanować nad popędami. Jesteśmy w stanie poświęcić długoletni związek dla chwilowego romansu bez żadnej przyszłości. Oszukujemy i jesteśmy oszukiwane. A później dziwimy się, że akurat nas to spotkało, choć miałyśmy oczy i uszy szeroko otwarte.

Jak wykluczyć lub potwierdzić najgorsze? Z pomocą przychodzi seryjna kochanka, która była już w wielu związkach z zajętymi mężczyznami. Clare Oke-Smith na łamach portalu „The Sun” wskazuje przesłanki, które mogą świadczyć o tym, że facet nas zdradza. I wcale nie chodzi o tak oczywiste sygnały jak szminka na kołnierzyku czy coraz późniejsze powroty do domu.

Kto jak kto, ale ona doskonale wie, o czym mówi. Jej ostatni partner był młodym mężem z dwójką dzieci.

Zobacz również: LIST: „Zajrzałam do jego telefonu. Przeczytajcie, co pisał do innej dziewczyny! Czy to zdrada?”

 

czy on mnie zdradza

fot. Thinkstock

Coraz później kładzie się spać

Nawet jeśli jest wieczorem w domu. Powody są dwa - kiedy partnerka śpi, może bez problemu porozmawiać z kochanką przez telefon lub wymieniać z nią pikantne SMS-y. Im później kładzie się do łóżka, tym mniejsze ryzyko, że wybranka będzie chciała się z nim kochać (a on jest już zmęczony igraszkami z tą drugą).

Tajemnicze wydatki

Jeśli coraz częściej słyszysz od niego, że nie ma pieniędzy, w jego portfelu dostrzegasz nową kartę kredytową i nie kupuje Ci już prezentów - to najlepszy dowód na to, że ma inne wydatki. Najprawdopodobniej rozpieszcza inną kobietę. Prowadzenie podwójnego życia sporo kosztuje.

 

czy on mnie zdradza

fot. Thinkstock

Zmienił się jego gust

I dotyczy to praktycznie każdej możliwej kwestii - jedzenia, muzyki, filmu, sztuki. Nowe zainteresowania mogą świadczyć o tym, że ktoś je w nim zaszczepił. Widocznie w czasie randki kochanka zabrała go do nowej restauracji albo usłyszał u niej w mieszkaniu piosenkę, od której teraz nie może się uwolnić.

Strzeże swojej prywatności

Wcześniej jego komputer stał otwarty na stole i nie widział w tym żadnego problemu? Telefon komórkowy zawsze był w zasięgu wzroku? Jeśli nagle zaczął ukrywać i zabezpieczać hasłem swoje sprzęty, to znaczy, że ma coś na sumieniu.

Zobacz również: Sprawdzasz telefon swojego chłopaka? Zdrada wisi w powietrzu!

czy on mnie zdradza

fot. Thinkstock

Stał się sarkastyczny

Seryjna kochanka była świadkiem wielu rozmów między małżonkami. Niewierny mąż dzwoni do żony, żeby usprawiedliwić swoją nieobecność lub spóźnienie, ale nie zawsze ma przygotowaną wiarygodną historię. Wtedy w jego głosie najczęściej pojawia się sarkazm. Chce pokazać, jak bardzo jest wyluzowany, choć tak naprawdę cały drży.

Bliski kontakt ze współpracownicą

Czasami naprawdę łączą ich wyłącznie sprawy służbowe, ale warto uważać. Badania udowadniają, że jeśli już zdradzamy, to najczęściej z osobami z pracy. Jeśli często ze sobą rozmawiają, wymieniają e-maile albo spotykają się po godzinach - całkiem możliwe, że łączy ich coś więcej, niż tylko obowiązki.

 

czy on mnie zdradza

fot. Thinkstock

Nowy sposób komunikacji

Miej się na baczności, jeśli partner nagle zaczyna używać słownictwa, którego nigdy wcześniej nie słyszałaś z jego ust. Widocznie spędza z kimś sporo czasu i nieświadomie przejął jego powiedzonka. Zwróć uwagę zwłaszcza na młodzieżowy slang. Faceci najczęściej zdradzają nas ze znacznie młodszymi dziewczynami.

Zaczął o siebie dbać

Wcześniej było mu wszystko jedno, jak się odżywia i co na siebie zakłada, a teraz stał się modnisiem biegającym co drugi dzień na siłownię? To nie dzieje się bez przyczyny. Powody są najczęściej dwa - kryzys wieku średniego albo zdrada. Jeśli jest za młody na to pierwsze, najprawdopodobniej chce zaimponować nowej przyjaciółce.

czy on mnie zdradza

fot. Thinkstock

Nie stara się w łóżku

Każdy może mieć gorszy dzień, ale jeśli zauważyłaś, że od dłuższego czasu kompletnie nie stara się w sypialni - to alarmujący sygnał. Mężczyzna sypiający na boku z kimś innym nie ma już tyle energii, ani ochoty na wyczerpujący seks z tą pierwszą. Robi to mechanicznie i szybko się męczy? Zdrada wszystko tłumaczy.

Oddala się emocjonalnie

Trudno opisać to słowami. Sama najlepiej wiesz, kiedy staje się nieobecny, jego myśli zaprzątają inne sprawy, przestaje się starać. To pierwsza przesłanka, która zwiastuje kłopoty.

Zobacz również: 13 rzeczy, których uczysz się, jeśli zostałaś zdradzona

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 01.09.2016 18:12
Osobiście byłam zakochana w swoim facecie bez opamiętania, a on i tak ode mnie odszedł…. Byłam załamana, lecz przypadkowo trafiłam na strone biala-magia.pl gdzie zamówiłam rytuał na jego powrót… i wrócił się do mnie po niecałych 2 miesiącach. Jestem szczęsliwa, aczkolwiek nie potrafię do konca zapomnieć tego że odszedł ode mnie wcześniej bez powodu.
odpowiedz
Kamelia (Ocena: 5) 29.08.2016 23:22
Pinda jedna, no :P pewnie jeszcze sama tym facetom iqman kupowała w prezencie, żeby im się łóżko z nią podobało nieziemsko, a wracał taki do żony, bez wspomagania to i sex nie był taki atrakcyjny....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2016 19:35
noo właśnie nic nowego
odpowiedz
inferno (Ocena: 1) 29.08.2016 14:17
nihil novi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie