Co faceci myślą o palaczkach? (Lepiej same przeczytajcie)

Niektórym to nie przeszkadza, a inni?
Co faceci myślą o palaczkach? (Lepiej same przeczytajcie)
Fot. iStock
21.08.2016

Nałogi nigdy nie są chlubną sprawą, nieważne czy chodzi o hazarad, narkotyki, alkohol czy papierosy. Na niektóre patrzymy jednak z większym przymrużeniem oka i czasami zapominamy o poważnych konsekwencjach uzależnienia. Najlepszym tego przykładem są chyba papierosy. Chociaż Polacy palą mniej niż kiedyś, raporty nadal nie przedstawiają optymistycznych wyników. Dane opublikowane przez Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej są następujące: w porównaniu do poprzedniego roku nastąpił spadek spożycia papierosów o 1,7 %. W 2015 r. wynosiło 49,8 mld sztuk. To bardzo dużo, ale pocieszająca jest tendencja spadkowa.

Więcej papierosów palą oczywiście mężczyźni, ale i kobiety lubią popalać. Rzadko kiedy przejmują się tym, co myślą o nich faceci, w końcu mamy równouprawnienie. A szkoda. Bo męskie zdania na temat palących kobiet są podzielone i niekiedy bardzo restrykcyjne.

Przekonajcie się, co naprawdę myślą faceci o palaczkach.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Dlaczego nastolatki w ciąży nie zasługują na współczucie?

palenie papierosów

Fot. iStock

Michał, 32 lata

- Moja dziewczyna pali. Na początku mi to przeszkadzało, ale po jakimś czasie przyzwyczaiłem się. Sam też palę, więc nie mam prawa wygłaszać jej na ten temat kazań. Jednak z tego, co zauważyłem, faceci przeważnie nie lubią, kiedy kobieta pali. To takie niekobiece.

Karol, 25 lat

- Czasami, gdy oglądam filmy, w których akcja toczy się w dawnych czasach, widzę kobiety z długimi, cienkimi papierosami. Przyznaję, że to wygląda seksownie, ale współczesne kobiety są prostackie w paleniu. Robią to w taki wulgarny sposób. Zdecydowanie wolę, gdy dziewczyna nie pali.

palenie papierosów

Fot. iStock

Tomek, 22 lata

- Jest mi to obojętne, czy kobieta pali.

Szymon, 24 lata

- Palaczkom mówię zdecydowane nie! Wiadomo serce nie sługa, ale coś mnie odrzuca, gdy widzę palącą dziewczynę. Papierosy to uzależnienie, więc od razu nasuwa się niezbyt pochlebne skojarzenie. Palacz to po prostu osoba, która nie potrafi się kontrolować.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: 7 kosmetyków, których MUSI używać kobieta

 

palenie papierosów

Fot. iStock

Grzegorz, 28 lat

- Moja była dziewczyna paliła. Całując ją, miałem wrażenie, że całuję popielniczkę. Ten smród był nie do wytrzymania, przesiąkał przez ubranie i cały czas unosił się w powietrzu. Karolinę nie obchodziło, że szkodzi wszystkim dookoła. Palące dziewczyny kojarzą mi się z bardzo egoistycznym podejściem do życia.

Dominik, 22 lata

- Palaczki zwyczajnie śmierdzą, więc mówię im nie. Nie palę i nie mam żadnych innych nałogów. Mogę zatem wymagać od dziewczyny, żeby nie paliła.

palenie papierosów

Fot. iStock

Jurek, 27 lat

- Ja nie palę, a moja dziewczyna tak. Nie widzę w tym żadnego problemu. To jej sprawa, nie mam prawa jej ograniczać. Każdy ma jakieś słabości. Jeżeli to ją relaksuje, nie mam nic przeciwko.

Jacek, 27 lat

- Paląca dziewczyna jest u mnie od razu spalona. Palenie kojarzy mi się z patologią, nic na to nie poradzę. Kobieta dla mnie przede wszystkim powinna być damą. Palenie i bycie damą nie jest kompatybilne.

palenie papierosów

Fot. iStock

Paweł, 20 lat

- Wiem, że to śmieszne, bo jestem nałogowym palaczem, a sam nie przepadam za palaczkami. To chyba dlatego, że widzę, co papierosy ze mną zrobiły. Kiedy jestem zdenerwowany, muszę zapalić. Uzależnienie to nie żarty, dlatego nie chcę takiej dziewczyny. Żeby nie było, że jestem hipokrytą, powiem – próbuję rzucić.

Kacper, 23 lata

- Nie wiem, o co tyle hałasu. Dla mnie najważniejszy jest wygląd i sposób bycia dziewczyny. Co do palenia, to kto z nas nie ma jakichś słabości? Poza tym nie można stawiać komuś takich wymagań. Każdy człowiek jest wolny. Albo akceptujesię go ze wszystkimi wadami albo w ogóle. Jeżeli kocham dziewczynę, to kocham ją z jej nałogiem.

palenie papierosów

Fot. iStock

Wiktor, 25 lat

- Nie wyobrażam sobie palącej partnerki z prostej przyczyny. Co z takiej kobiety będzie za matka? Dym przesiąka przez ubranie oraz inne przedmioty i unosi się w powietrzu. To logiczne, że szkodzi osobom, z którymi paląca osoba się styka. Jeżeli papierosy są dla niej ważniejsze niż zdrowie najbliższych, to dziękuję bardzo takiej pani.

Sylwek, 30 lat

- Palące kobiety są seksowne i bardziej wyluzowane. Ostatnio doszedłem do takich wniosków. Miałem różne dziewczyny i z perspektywy czasu lepiej oceniam palaczki.

Zobacz także: Tych rzeczy nigdy nie zrobi żadna stylowa kobieta!

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 3.6 / 5
Andżelika (Ocena: 5) 03.10.2021 09:53
Mam 21 lat i w końcu zaczęłam palić bo tak to rodzice mi nie pozwalali ale teraz się wyprowadziłam; nigdy nie wiedziałam że palenie jest tak przyjemne, mój chłopak już się do tego przyzwyczaił. Na razie nie będę zachodzić w ciążę ale za jakieś trzy lata pewnie będę chciała urodzić dziecko więc na okres ciąży przestanę palić ale potem do tego wrócę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2021 09:47
Moja dziewczyna ciągle pali papierosy. Teraz jest w ciąży więc przestała ale mówi że jak urodzi to do tego wróci i w sumie to jak pali papierosy to jest dużo bardziej seksowna więc popieram ją żeby do tego wróciła
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.08.2016 09:46
Zgodzę sie, że kobieta powinna również palić z klasą, jeśli juz pali. Trzymanie papierosa w ustach i robienie jednocześnie czego innego nie jest eleganckie. A co do nałogów... cóż, chyba lepiej kobiecie palić niż pić.
odpowiedz
lolo (Ocena: 2) 22.08.2016 10:31
Tak, panowie to "mają wymagania"- niech nie pali, szczupła przy czym nie je sałatek, zawsze gotowa do czułości, zadbana (nawet przy 5 dzieci) do tego zawsze uśmiechnięta, wyrozumiała. Bzdury!Tekst z cyklu "co by było gdyby ludzie byli idealni" tak nigdy nie będzie, bo wtedy nie byliby ludźmi(!) Często te opinie facetów to odbicie ich kompleksów. Wszyscy chyba znamy te odcinki "Rozmów w Toku", gdzie przychodzi para-"Pan i władca" czyli podstarzały, zaniedbany, niemodny Pan z brzuszkiem, który bez ogródek krytykuje swoją kobietę, oficjalnie, przed kamerami mówiąc o swoich "wymaganiach" względem niej.szczyt bezczelności i absurdu. To samo nad morzem? Że niby kobiety-wieloryby??A co z facetami "w ciąży" (taki bebech)?!?!? odnośnie palenia- wg mnie raczej nie lubią jak palą, za to oni mogą pić bimber i mają gdzieś czy partnerce pocałunki wtedy się podobają!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.08.2016 00:08
śmieszą mnie już te artykuły z cyklu: co faceci myślą o..., 7 rzeczy, których faceci nienawidzą w koboetach itp. kogo obchodzi ich zdanie? zwłaszcza, że większość z nich fo zwykli hipokryci?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie