Jakich kobiet pragną faceci? 6 wymagań, o których żaden z nich nie powie wprost

Każdy mężczyzna oczekuje tych rzeczy od swojej wymarzonej partnerki.
Jakich kobiet pragną faceci? 6 wymagań, o których żaden z nich nie powie wprost
Fot. Thinkstock
10.08.2016

Faceci to tajemnicze istoty. Na pewno są mniej skomplikowani niż kobiety, ale jednocześnie bardziej małomówni. Czasami wolą przemilczeć pewne sprawy. Gdy kobiety pytają ich o opinię, wolą dać odpowiedź, która ich zdaniem będzie zgodna z życzeniem partnerki, niż narazić się na jej niezadowolenie. Dlatego gdy kobiety pytają, czy wyglądają grubo w nowych dżinsach, odpowiadają, że nie.

Zasadę przemilczenia czy niedopowiedzenia stosują w prawie każdym aspekcie relacji damsko-męskich. Tyczy się to zwłaszcza rzeczy, których wymagają od ukochanych. Nie powiedzą im wprost, o co chodzi. Będą milczeć i zakładać, że to jasne i każda kobieta powinna być tego świadoma. Trudno powiedzieć, dlaczego nie próbują tego zakomunikować wybrankom w bardziej jasny sposób. Prawdopodobnie z powodu swojej odmienności.

Czego tak naprawdę chcą od nas mężczyźni? Spełniasz te wymagania?

Zobacz także: Spałam z 30 facetami. Czy coś w tym złego?

wymagania facetów

Fot. Thinkstock

Szacunku

Na podstawie różnych badań oraz publikacji pojawił się wniosek, że mężczyźni desperacko pragną od kobiet szacunku. To kwestia ich godności oraz honoru. W jaki sposób zaspokoić tę potrzebę? Dzielić się z nim swoimi przemyśleniami, planami, pytać o radę i pokazywać, że jego zdanie jest istotne. Nawet jeżeli masz odmienne, rozważ jego sugestię. Szanuj jego poglądy, także gdy są bardzo różne od Twoich. Pokazuj mu, że jest dla Ciebie ważny, mów mu o tym i dbaj o niego.

wymagania facetów

Fot. Thinkstock

Podziwu

Pod tym względem faceci nie różnią się od kobiet. Oni też pragną zachwytu i podziwu. Ten ostatni idzie w parze z szacunkiem. Faceci domagają się go zwłaszcza w związku z wykonywaną pracą. Nieważne, czy chodzi o pracę zawodową czy zleconą przez Ciebie – on musi od czasu do czasu zobaczyć podziw w Twoich oczach. Mile widziane są także komplementy. W tym przypadku trzeba jednak uważać. Mężczyźni łatwo wyczuwają fałsz.

Zobacz także: Weganka, łowczyni posagów, dziecioodporna... Jakich kobiet mężczyźni NIGDY nie proszą o rękę?

wymagania facetów

Fot. Thinkstock

Towarzystwa

Mężczyźni uwielbiają towarzystwo swoich kobiet. Ukochany będzie szczęśliwy z Twojej obecności podczas meczu rozgrywanego z kumplami, tak samo, jak z dołączenia do niego na kanapie w trakcie seansu filmowego. Oglądając swój ulubiony program telewizyjny, z radością zauważy, że kręcisz się obok w kuchni. O to właśnie chodzi – o świadomość, że jesteś nieopodal i w każdej chwili może do Ciebie podejść i przytulić Cię. Mężczyźni potrzebują czasu tylko dla siebie, ale poza tym nie lubią samotności.

wymagania facetów

Fot. Thinkstock

Ślicznotki

Nie musisz być supermodelką, ale facet oczekuje, że będziesz wyglądać najlepiej, jak się da. Mężczyźni lubią chwalić się swoimi kobietami przed innymi. Ładna partnerka w pewnym sensie ich dowartościowuje. Facet myśli sobie: `Udało mi się wyrwać świetną laskę, muszę być pod jakimś względem wyjątkowy`. Poza tym oni po prostu lubią podziwiać kobiety. Dlatego przed spotkaniem z ukochanym postaraj się podkreślić makijażem swoją twarz i zrobić seksowną fryzurę. Strannie dobieraj także strój.

wymagania facetów

Fot. Thinkstock

Uprzejmego tonu głosu

Pretensja w głosie, nieuprzejmy ton – to są niemile widziane zjawiska. Nawet jeżeli się kłócicie, unikaj krzyków, drwin i wszelkich przejawów niekulturalnego zachowania. Pod tym względem sprawdzają się rady naszych babć. Kobieta powinna mieć delikatne obyczaje. Wulgarne słownictwo odpada. Staraj się być dyplomatką, jednocześnie zachowując własne zdanie. W innym przypadku, nawet jeżeli się pogodzicie, on będzie zniesmaczony podobnym zachowaniem.

wymagania facetów

Fot. Thinkstock

Zachęty

Faceci również doświadczają gorszego okresu w życiu. Chociaż teoretycznie to oni są silniejsi psychicznie, zdarzają im się złe dni, porażki w pracy i kłopoty w domu rodzinnym. Wtedy szczególnie potrzebują zachęty do działania. Tak naprawdę przez cały czas kobiety powinny okazywać im wsparcie w każdej dziedzinie życia. Zachęta ukochanej kobiety może sprawić, że mężczyźnie urosną skrzydła i osiągnie dużo więcej niż bez niej.

Zobacz także: Po czym poznać, że do waszej sypialni na poważnie wkradła się nuda?

 

 

Polecane wideo

Komentarze (16)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 12.08.2016 10:07
facet zostawił mnie po trzech latach związku. Dlatego, ze miałam pretensje i byłam chorobliwie zazdrosna. Można powiedzieć, że to JA tworzyłam toksyczny związek. Bardzo go prosiłam, żeby został (wiadomo; żałosne zachowanie jak to bywa przy rozstaniu). Narazie, jakiś drugi tydzień nie odzywamy się do siebie. Bardzo za nim tęsknie, od rozstania (około 3 tyg) śni mi się co noc; że przyjeżdża do mnie, wysyła smsy, że jesteśmy razem. Błędne koło, bo w dzień myślę o tych snach, a w nocy znowu on powraca. Mówi, że już nie wytrzymuje tych jazd moich i woli być sam. Czytam, że faceci czasem tak mają, że mówią, że definitywnie koniec, a potem jednak zatęsknią. Znacie jakieś sposoby na byłego, żeby wrócił do mnie :(? (piszę to pod tym artykułem, bo któryś punkt był "uprzejmego tonu w głosie", a ja miałam ton z pretensjami)
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 12.08.2016 01:06
Jakie gowno. Kto to pisze....
odpowiedz
cięgi (Ocena: 5) 11.08.2016 10:56
Jeszcze bym dodała ZROZUMIENIA. Jak niedojrzała dziewucha nabija się, że jej facetowi nie stanął to nakręca i potęguje tylko problem. Taka dziewczyna powinna podkreślić, że nic się nie stało, kupić z uśmiechem erozon max i wręczyć ciesząc się, że jemu też będzie teraz jeszcze bardziej przyjemnie... Wszystko to kwestia podejścia, to nic nie kosztuje a bardzo dużo zmienia.
odpowiedz
Kola (Ocena: 3) 10.08.2016 19:08
Ślicznotki? Właśnie przechodzę ospę wietrzną, a mój narzeczony się mną opiekuje. I widzi, co dzieje się ze mną i z moim ciałem. I pomaga mi bardzo. Kochany jest :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anapolis (Ocena: 3) 10.08.2016 15:42
A nie łatwiej po prostu niektóre rzeczy powiedzieć? Np byłoby mi przyjemnie gdybyś ze mną poszła na mecz czy lubię Cię w takim makijażu, nadałby sie na tgą wieczorną imprezę? Potem mężczyźni narzekają, że muszę sie domyślać, co kobieta ma na myśli, a widzę, że w drugą stronę to działa tak samo. Czasem wystarczy tylko kilka słów i wszystko staje się prostsze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie