Zanim poznasz Tego Jedynego: 7 typów mężczyzn, którzy będą próbowali Cię uwieść

Romantyk, `chłopak na zawołanie`, hip-hopowiec i inni. Który z nich jest najlepszy?
Zanim poznasz Tego Jedynego: 7 typów mężczyzn, którzy będą próbowali Cię uwieść
Fot. Thinkstock
06.08.2016

Dziewczynki już od najmłodszych lat marzą o wielkiej miłości i wyobrażają sobie mężczyznę, którego pokochają. W miarę upływu czasu, zdają sobie sprawę, że nie tak łatwo go spotkać. Po drodze do Tego Jedynego poznają różnych facetów – dobrych i złych. Spośród nich można wyróżnić kilka typów, z którymi ma do czynienia każda kobieta.

Wbrew pozorom, kontakt z nimi jest doświadczeniem pozytywnym. Dzięki obcowaniu z różnym osobowościami, kobieta zaczyna rozumieć, jakiego mężczyzny pragnie, jak rozpoznawać facetów o nieczystych zamiarach oraz jaki typ spełni jej oczekiwania.

Na jakich mężczyzn natyka się każda kobieta zanim spotka Tego Jedynego?

`Grzeczny intelektualista`

Bardzo często to chłopak ze szkolnej ławki. Zawsze przygotowany prymus, który jednocześnie służy pomocą. Proponuje wspólną naukę przy kawie, odprowadza do domu po zajęciach i opowiada o swoich ambitnych planach na przyszłość. Chociaż grzeczny intelektualista nie wywołuje u kobiet silnych porywów serca, to dobry kandydat na faceta, bo na pewno dużo w życiu osiągnie i kobieta może być spokojna o swój byt. Z drugiej strony zanudza swoimi wywodami, ponad wszystko stawia rozwój i żyje we własnym świecie. Znajomość z nim może jednak przynieść korzyść. Taki facet potrafi wysunąć naprawdę trafne argumenty, że warto się uczyć.

Zobacz także: TEST: Czy Twój obiekt westchnień jest hojnie obdarzony?

typy facetów

Fot. Thinkstock

`Hip-hopowiec`

Można go spotkać w wielu miejscach. Nosi bluzy i luźne spodnie. Co odważniejszy pyta otwarcie, czy w Twoim życiu jest już jakiś bolec, a potem dodaje, że masz u niego propsy. Za co? Za to, że jesteś fajna i uważa Cię za atrakcyjną pannę. Taki typ może jednak zanudzić swoimi opowieściami o rapie. Niewątpliwym plusem tej znajomości jest poszerzenie wiedzy o kulturze hip-hopowej.

typy facetów

Fot. Thinkstock

`Romantyk`

Na Twojej drodze na pewno trafi się także romantyk. To facet, który daje kwiaty bez okazji, pisze wiersze, zaprasza na spacery, żeby oglądać wspólnie gwiazdy i potrafi mówić o miłości, jak nikt inny. Czasami bywa nudny, ale która kobieta nie lubi od czasu do czasu być adorowana w podobny sposób. Ta znajomość pozwoli odkryć, jak miło jest być kobietą. Staniesz się także bardziej pewna swojej wartości. Otwórz się na tę znajomość i wybierz na kilka randek tylko dla własnej satysfakcji. Oczywiście nie rozkochuj w sobie za bardzo tego faceta.

Zobacz także: Czego faceci nie mówią kobietom przed ślubem?

 

typy facetów

Fot. Thinkstock

`Chłopak na zawałanie`

Przestraszony, rumieniący się na sam Twój widok i gotowy spełnić każde Twoje życzenie – to definicja `chłopaka na zawołanie`. Jeżeli oglądałaś `One Tree Hill`, przykładem takiego faceta jest Mouth. Bez mrugnięcia okiem odrobi za Ciebie zadanie domowe z nielubianego przedmiotu i nie odwróci się od Ciebie, nawet jeżeli cała szkoła będzie o Tobie plotkować. Warto mieć obok siebie takiego obrońcę, choćby tylko przez chwilę.

typy facetów

Fot. Thinkstock

`Tatuś`

Może to być nauczyciel, znajomy ojca albo sąsiad – starszy, o dużej wiedzy i atrakcyjny. Imponuje swoim doświadczeniem i dojrzałym zachowaniem. Nie jest taki, jak Twoi rówieśnicy i to jego największy atut. W pewnym wieku dziewczyny zaczynają zauważać różnicę w dojrzewaniu pomiędzy sobą, a facetami z tego samego rocznika. Wtedy każda przeżywa coś na kształt zainteresowania starszym mężczyzną.

typy facetów

Fot. Thinkstock

`Niegrzeczny chłopiec`

Jeździ motocyklem, ma porwane spodnie, skórzaną kurtkę i rozwiane włosy – to jeden z możliwych opisów niegrzecznego chłopca. Zawsze jest buntownikiem. Potrafi sprzeciwić się nauczycielowi/wykładowcy, zawsze ma swoje zdanie i zdaje się wiedzieć o życiu dużo więcej niż Ty. To typowy indywidualista o zniewalającym spojrzeniu. Całuje, jak żaden dotychczas spotkany facet. Imponuje i wywołuje szybsze bicie serca. Co z tego, że jest niegrzeczny i miał mnóstwo dziewczyn? Ten typ faceta pozwoli w przyszłości docenić mężczyznę, który naprawdę się stara i będzie w stanie zrobić dla Ciebie wszystko.

typy facetów

Fot. Thinkstock

`Zakazany owoc`

Zakazany owoc zawsze kusi. Może to być żonaty mężczyzna czy ksiądz. Próby nawiązania bliższej znajomości z nim zawsze kończą się rozczarowaniem. Takie doświadczenia są jednak nauką, bo pokazują, że to, czego pragniemy, nie zawsze jest dla nas dobre. Poza tym w życiu nikt nie ma wszystkiego. Zauroczenie takim mężczyzną nauczy pokory. Doświadczyła go kiedyś każda kobieta.

Zobacz także: Jak sprawić, aby kłótnie w związku przynosiły efekty?

Komentarze (2)

Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.08.2016 22:58
Dlaczego nie rozkochiwac w soobie romantyka? Dlaczego sie w nim nie zakochać? Moj chłopak taki jest, czuly, namietny i kochany, przy tym troche nieśmiały, to ja jestem raczej jego obronca ale nie przeszkadza mi to. W jego ramionach jestem bezpieczna jak nigdzie indziej.
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 06.08.2016 10:50
To artykuł dla 15latek?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo