10 wstrętnych rzeczy, które ciągle robią kobiety, a facetów totalnie to obrzydza

Tę listę stworzyli panowie. Odważysz się spojrzeć prawdzie w oczy?
10 wstrętnych rzeczy, które ciągle robią kobiety, a facetów totalnie to obrzydza
https://www.instagram.com/kenzas/
31.07.2016

Zostawiają otwartą klapę sedesu, rzucają na podłogę brudne majtki i skarpetki, dłubią sobie w nosie, bekają po posiłku. Mężczyźni nie są święci i niemal każdemu z nich daleko do ideału. To kobiety uważane są zazwyczaj za wzór do naśladowania. Porządne, schludne, dobrze wychowane – tak chciałybyśmy o sobie myśleć.


Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. My również mamy swoje za uszami i zdarza nam się robić – nie bójmy się tego określenia – WSTRĘTNE rzeczy, które nie mieszczą się mężczyznom w głowach.
O co chodzi dokładnie? Zajrzyjcie do listy naszych grzeszków, którą stworzyli panowie.


Totalnie ich obrzydza, kiedy…

kobiece grzechy

Fot. Thinkstock

Usiłujemy poprawić sobie bieliznę, grzebiąc w spodniach


Znasz to uczucie, kiedy majtki zbyt mocno wpijają ci się w miejsca intymne? Nie jest to przyjemne, prawda? Staraj się jednak poprawiać bieliznę na osobności, z dala od ciekawskich oczu. Grzebanie sobie w spodniach czy pod spódniczką, kiedy jesteś w miejscu publicznym, nie jest najlepszym wyjściem. Mężczyzn taki widok wprawia w śmiech i… obrzydzenie.


Wycieramy ręką pot, który zgromadził się między piersiami


Przyznaj się, że też to robisz! O ile zdarza się to na siłowni – nie ma w tym nic strasznego. Ale w pracy? Stanowczo się hamuj!

kobiece grzechy

Fot. Thinkstock

Wkładamy tampony


Facetom nie mieści się w głowie, jak można zaaplikować tampon w miejsce, z którego sączy się krew. Podpaski zresztą też ich obrzydzają. Rozumieją, że to fizjologia, z którą nie da się nic zrobić, ale oglądanie nasączonej krwią podpaski za każdym razem, gdy korzystamy z toalety… Tego już dla nich za wiele.


Nakładamy podkład na ropiejące pryszcze


Niektóre dziewczyny mają poważny problem z cerą. Pryszcz rośnie koło pryszcza, nierzadko coś się z nich sączy lub krosty są bardzo rozdrapane. Nakładanie na taką cerę tony tapety jest niezrozumiałe dla mężczyzn. Ich zdaniem kosmetyk tylko pogarsza wygląd skóry, a twarz wygląda tak, jakby była pokryta piaskiem.

kobiece grzechy

Fot. Thinkstock

Wyrywanie brwi


Rzadko kiedy kobieta ma tak ładne i równe brwi, że nic nie musi z nimi zrobić. Najczęściej codziennie idzie w ruch pęseta. Faceci nie potrafią jednak zrozumieć, dlaczego niektóre z nas popadają w przesadę i zostawiają nad oczami jedynie dwie cienkie kreski włosów.


Korzystanie z męskiej toalety


Mężczyźni są podirytowani, gdy na imprezach kobiety korzystają z męskich toalet, ponieważ w damskich są zbyt długie kolejki. I do tego to wchodzenie do WC grupkami… Tego zupełnie nie potrafią pojąć.


12 zainteresowań, które imponują facetom

kobiece grzechy

Fot. Thinkstock

Zjadanie tego, co wpadło do biustonosza


Okruszki, kawałki posiłku… Czasem podczas jedzenia coś nam wpadnie do stanika. Zamiast wyciągnąć to i wyrzucić do kosza… z powrotem wkładamy to sobie do ust. Facetów to obrzydza!


Korzystanie z zalotki


Podkręcanie rzęs zalotką kojarzy się facetom z średniowieczną torturą. Mają wrażenie, że oko w ten sposób może doznać jakiegoś poważnego urazu.

kobiece grzechy

Fot. Thinkstock

Golenie się maszynką faceta


Jeśli nigdy nie zdarzyło ci się ogolić nóg, pach lub okolic intymnych maszynką twojego faceta, ojca lub brata to jesteś… w mniejszości. Kobiety robią to nagminnie! W dodatku do niczego się nie przyznają, ale resztki zgolonych włosów na maszynce świadczą przeciwko nim. Wstyd!

kobiece grzechy

Fot. Thinkstock

Zdrapują lakier z paznokci, zamiast go zmyć


Do usuwania lakieru z paznokci służy zmywacz, ale niektóre z nas wolą go po prostu… zdrapywać. Faceci nie znoszą patrzeć, jak drapiemy się po płytce i kawałek po kawałku pozbywamy się danego koloru. To dla nich zbyt wiele!


Te modelki nie mają idealnych zębów, a mimo to wyglądają pięknie!Komentarze (18)

Ocena: 2.78 / 5
gość (Ocena: 1) 02.08.2016 17:31
Żenada.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.08.2016 17:24
dno
odpowiedz
Rak (Ocena: 1) 31.07.2016 22:23
1/11 polecam.
odpowiedz
anonim24 (Ocena: 5) 31.07.2016 18:37
Miesiąc temu rzucił mnie chłopak po 5 letnim związku, nagle i bez żadnej zapowiedzi, twierdząc, że mając 24 lata on jest niedojrzały i nie chce tak poważnego związku. W tamtej chwili skończyłam studia i dostałam pracę w zawodzie. Okazało się, że mój stary znajomy pracuje w tym samym miejscu. Pewnego dnia szef wysłał mnie i tego kolega na delegacje, wylądowaliśmy w łóżku. Nie wiem do tej pory co ja sobie myślałam, zdarzyła mi się pierwszy raz w życiu taka sytuacja. Ustaliliśmy między sobą, że stało się, pośmialiśmy się z siebie i więcej tematu nie poruszyliśmy. Od tamtej pory coraz bardziej nas do siebie ciągnie, codziennie rozmawiamy, przekomarzamy się :) Zaprosił mnie na grilla do swojej paczki znajomych, ze względu, że do tej pory utrzymywaliśmy bardzo koleżeńskie stosunki pojechałam. Było to dość kawałek od domu więc siła rzeczy zostałam tam na noc. Spaliśmy w jednym łóżku nic nie robiąc jedynie całą noc gadając i się przytulając. Po czym nagle ten mój kolega powiedział, że myśli o mnie i że on nie rozumie co się między nami dzieje. Szczerze mówiąc, byłam w niemałym szoku skoro to on podkreślał, że przecież zdarzyło się tak raz i koniec tematu. Zaprosił mnie na obiad jutro. Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Proszę o jakieś rozjaśnienie mi sytuacji, bo ja jestem totalnie zbita z tropu.
zobacz odpowiedzi (2)
Zniesmaczona (Ocena: 1) 31.07.2016 18:09
Ha ha ha - kolejny tekst na najwyższym poziomie . Za każdym razem obiecuję sobie , że ostatni raz tu zaglądam ale zwykle znajduję tu takie bzdury , że aż warto je przeczytać - później siedzę przez 3 minuty (bo więcej czasu mi szkoda) i niedowierzam. Ja osobiście wstydziła bym się za takie "artykuły" prosto z du*y ...!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo