Wyznania facetów: Jaki podryw na mnie działa?

Nie wszystkie chwyty są dozwolone. Mężczyźni wyznają, jak powinnaś z nimi flirtować.
Wyznania facetów: Jaki podryw na mnie działa?
Fot. Thinkstock
28.07.2016

Faceci, podobnie jak kobiety, uwielbiają flirtować. Niektórzy nie mają również nic przeciwko, aby to płeć piękna była bardziej aktywną stroną. Wszystko zależy oczywiście od umiejętności, wyczucia i seksapilu kobiety. Niektóre kokietują mężczyzn w sposób wulgarny i bardzo się narzucąją. Są też osoby wyjątkowo nieśmiałe. Nie bez powodu mówi się, że flirt to rodzaj sztuki. Jak powinnyśmy to robić?

Mężczyźni postanowili przyjść z pomocą kobietom. Na portalu thoughtcatalog.com zostały opublikowane wyznania łamaczy damskich serc. Zapoznanie się z ich zwierzeniami sprawi, że być może role się odwrócą.

Jak flirtować z facetami? Co działa na nich najbardziej?

James, 26 lat

`Zaoferuj mi kupno drinka, mówię poważnie. Czułbym się bardzo zaszczycony i natychmiast zainteresowałbym się Tobą`.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: W czym światowa Dżesika jest gorsza od zwykłej Magdy?

flirt z facetem

Fot. Thinkstock

Isaac, 28 lat

`Jeżeli powoli i świadomie przesuniesz palcami po moich włosach, uśmiechając się przy tym, natychmiast zwrócę na Ciebie uwagę. Są takie rodzaje dotyku, które można okreslić jako intymne, pomimo braku seksualnego aspektu. Kocham ten rodzaj dotyku u kobiet flirtujących ze mną`.

flirt z facetem

Fot. Thinkstock

Greg, 24 lata

`Życie nauczyło mnie już, aby nie przyjmować do świadomości, że z kimś flirtuję. W rezultacie nigdy nie mogłem powiedzieć, że z kimś flirtowałem. Miesiąc temu spotkałem dziewczynę w sklepie spożywczym, która zaczęła mi opowiadać o wszystkich produktach. Odebrałem to w ten sposób, że ona chce porozmawiać o sałacie przez kilka minut. Dopiero kiedy ruszyłem dalej, ona powiedziała: `Flirtuję z Tobą`. To było najbardziej niesamowite wydarzenie, jakie mnie spotkało. Od tamtej pory byliśmy już na kilku randkach i naprawdę się polubiliśmy. Zatem chciałbym Wam powiedzieć: Nie bójcie się`.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Ten jeden szczegół wyglądu zrobi z Ciebie seksbombę

flirt z facetem

Fot. Thinkstock

Nate, 23 lata

Bądź mądra! Proszę, nie udawaj głupiej, nie kręć włosów na palcach, nie żuj głośno gumy, co często jest u dziewczyn rutyną. Ja nie mówię, że nie próbuję zrozumieć, czy takie zachowanie jest w każdym przypadku prawdziwe. Po prostu jeśli dziewczyna będzie udawała idiotkę, ja jestem wystarczająco naiwny, żeby w to uwierzyć, a wtedy już zawsze będę miał o niej takie zdanie. To wkręca nas oboje i przeszkadza w poznawaniu siebie nawzajem. Bądź tak bystra, jak naprawdę jesteś. Jestem przekonany, że będę się starał sprawić na kobiecie wrażenie tak mądrego, jak to jest tylko możliwe`.

flirt z facetem

Fot. Thinkstock

Abraham, 25 lat

`Po prostu bycie miłą i angażowanie się w konwersację sprawia, że natychmiast zwracam na kobietę uwagę. Ciekawa rozmowa powoduje, że całkowicie się ożywiam. Nie ma nic więcej do dodania`.

flirt z facetem

Fot. Thinkstock

Adam, 24 lata

`Szczere komplementy. Byłabyś zaskoczona, jak niewiele komplementów dostają mężczyźni. Nie słyszymy ich w pracy, nie słyszymy ich od naszych przyjaciół, bo są gejami i nie słyszymy ich od przypadkowych znajomych. Komplement sprawi, że zwrócę głowę w Twoim kierunku`.

flirt z facetem

Fot. Thinkstock

Jason, 29 lat

`Niektórzy mężczyźni mają inne odczucia, ale ja nie lubię, kiedy kobieta w sposób jawny okazuje swoje seksualne zainteresowanie podczas flirtu. Subtelne podążanie dłuższą drogą – to moja definicja. Staram się przez to powiedzieć, że wolę co jakiś czas poczuć na sobie przez chwilę dotyk kobiecej ręki niż słuchać, jak bardzo kocha seks oralny`.

Zobacz także: Miejsca (POZA ŁÓŻKIEM), w których ON pragnie uprawiać seks!

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 5 / 5
asdasdasd (Ocena: 5) 28.07.2016 14:45
Co robić? Od roku koresponduję z facetem. Prowadzimy często dyskusje na trudne i ciężkie tematy, na zamianę z lekkimi pogawędkami okraszonymi sporą dawką poczucia humoru. Chyba mu się podobam, on mi też. Przywiązałam sie do niego. Poznaliśmy się dobrze przez ten czas, wspieraliśmy się w gorszych momentach i ogólnie ta relacja opiera się na uprzyjemnianiu sobie wolnego czasu - bez erotycznego kontekstu. Dzieli nas pół Polski, jednak jasno mu komunikowałam, że dla mnie to nie problem umówić się na kawę, czy piwo. Ale on jeszcze ani razu nie dał mi do zrozumienia, że mu zależy na czymś więcej niż tylko na pisaniu online :( Nie ma dziewczyny, nie ma żadnych przeciwwskazań. To się ciągnie, a ja nie mam odwagi, by wprost mu napisać, że chciałabym zrobić krok dalej. Boję się, ze go wystraszę, czy coś...
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie