O jakiej kobiecie marzy każdy facet? 6 cech PARTNERKI IDEALNEJ

Czy należysz do grupy dziewczyn pożądanych przez mężczyzn?
O jakiej kobiecie marzy każdy facet? 6 cech PARTNERKI IDEALNEJ
Fot. Thinkstock
17.07.2016

Kobiety można podzielić na dwie grupy. Do pierwszej należą osoby, które przechodzą od związku do związku i nie mają żadnych problemów ze znalezieniem nowego faceta po rozstaniu. Do drugiej natomiast można zaliczyć kobiety będące samotnymi przez wiele lat. Skąd ta zależność? Niektóre dziewczyny deklarują, że po prostu nie zakochują się zbyt łatwo i mają wysokie wymagania, ale co z pozostałymi? Czy charakteryzuje je `gorszy` zestaw cech? Z punktu widzenia mężczyzn najwidoczniej tak. Panowie nie ukrywają, że szukają w kobietach konkretnych rzeczy. Uroda im nie pomoże, bo przyciąga tylko na początku.

Tydzień temu przeprowadziłyśmy krótką ankietę. Zapytałyśmy kilkunastu mężczyzn w przedziale wiekowym 22-35, czego szukają w kobietach. Publikujemy odpowiedzi, które powtarzały się najczęściej i były najbardziej oryginalne.

Przekonaj się, czy należysz do grupy pożądanej przez mężczyzn.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Co wynik matury mówi mi o Tobie?

partnerka idealna

Fot. Thinkstock

`Troskliwości i uczucia` - Robert, 30 lat

Wiele kobiet, z którymi się spotykałem, było wyrachowanymi egoistkami. Nie okazywały mi, że im na mnie zależy. Kiedy byłem chory, miały mnie gdzieś. O ugotowaniu czegoś ciepłego mogłem pomarzyć. Za to kiedy czegoś ode mnie chciały, potrafiły się długo łasić. Szukam ciepłej, troskliwej kobiety, która zadba o ognisko domowe i o mnie.

 

partnerka idealna

Fot. Thinkstock

`Prawdziwego partnerstwa` - Kacper, 22 lata

Nie szukam dziewczyny, którą trzeba zajmować się jak dzieckiem, bo już takie spotykałem, ani kobiety dominującej. Uważam, że pomiędzy partnerami najważniejsza jest przyjaźń, cenię ją sobie nawet bardziej niż więź fizyczną. Może to brzmi dziwnie w ustach tak młodego faceta, jak ja, ale wielu moich znajomych myśli podobnie. Pragnę dziewczyny, z którą można o wszystkim porozmawiać, czy zadzwonić do niej w środku nocy. Dla takiej skoczyłbym w ogień.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Ten jeden szczegół wyglądu zrobi z Ciebie seksbombę

partnerka idealna

Fot. Thinkstock

`Mądrości życiowej` - Adam, 27 lat

Moja dziewczyna musi być atrakcyjna, ale oprócz tego oczekuję od niej życiowej mądrości. Moi koledzy często pytają się swoje żony o zdanie i one udzielają im rad. Potem chwalą mi się, jak dobrze im podpowiedziały. Oni w ogóle się tego nie wstydzą, a wręcz chwalą, że ich żony są takie mądre, mądrzejsze od nich. To naprawdę świetna sprawa. Marzę o podobnej kobiecie.

partnerka idealna

Fot. Thinkstock

`Lojalności` - Antoni, 35 lat

W kobiecie szukam przede wszystkim lojalności. Może podam teraz głupi przykład, ale przynajmniej na czasie. Uwaga, będzie trochę ekstremalnie , ale i żartobliwie. Gdybym był muzułmaninem, chciałbym, żeby żona była mi bezwzględnie wierna i lojalna. Oczekiwałbym od niej nawet przedstawiania islamu jako religii pokoju w ramach lojalności.  Nie jestem oczywiście muzułmaninem, ale chciałbym, żeby kobieta potrafiła skoczyć za mną w ogień i wspierała mnie w trudnych chwilach.

partnerka idealna

Fot. Thinkstock

`Zrozumienia, że mam też swoje życie`- Krzysztof, 27 lat

Moje byłe dziewczyny ciągle mi się narzucały i w ogóle nie rozumiały tego, że chcę mieć też swoje własne życie. Dla nich wszystko musieliśmy robić razem. Wspólne zakupy, wypady ze znajomymi, obiady, itd., aż do znudzenia. Nie ukrywam, że mam swoje pasje i lubię od czasu do czasu pobyć w samotności albo wyskoczyć gdzieś z kumplami. To nie znaczy, że nie kocham kobiety. Oczekuję po prostu dużo luzu.

partnerka idealna

Fot. Thinkstock

`Aktywnej reakcji na zło` - Maciek, 25 lat

Bardzo pociągają mnie kobiety, które zawsze stają w obronie innych, nie zgadzają się na cudzą krzywdę poprzez milczenie, wstawiają się za słabszymi... Mógłbym tak jeszcze wymieniać. Dobra wojowniczka, jeżeli mogę ją tak określić, to jest kobieta, której szukam. W dziewczynach często obserwuję wrogość i zawiść w stosunku do innych, drobne złośliwości, dogryzanie... Dobra kobieta to skarb, ale powinna mieć osobowosć z pazurem! Jeżeli taką znajdę, nie pozwolę jej odejść.

Zobacz także: WYZNANIA FACETÓW: Co oni tak naprawdę myślą, gdy decydują się wspólnie zamieszkać z dziewczyną?

 

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.07.2016 13:24
Bzdury Patrząc na ten artykuł jestem chodzący ideałem a jestem sama Niestety większość fajnych i inteligentnych facetów woli tępe łaski. Zdarzają się wyjątki, ale mówię że swojej perspektywy. Wszyscy panowie, w których się kochałam byli tacy sami. Nie , nie z wyglądu a z charakteru. Wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna. Otóż zawsze szukałam kogoś podobnego do mnie. Chciałam żeby mój facet był ambitny , wysportowany , miły, uprzejmi i kulturalni. Nie muszą być piękni byleby o siebie dbali. I wbrew pozorom są tacy! Wszyscy , w których się zakochałam mieli takie cechy charakteru Ale co z tego jeśli wszyscy , ale to dosłownie wszyscy mieli dziewczyny chamskie , wredne, nie mające innych zainteresowań prócz obgadania innych I to było najgorsze Bo nie rozumiem tego Nie chce się stawać taką pustą zołzą, ale z drugiej strony chciałabym mieć fajnego chłopaka
odpowiedz
brunetka (Ocena: 2) 18.07.2016 01:24
No jaaaaaaasne :D przepraszam bardzo to jak Ci panowie mają takei aspiracje to mogę prosić numery? :D chce się upewnić ze istnieją hahah
odpowiedz
anonim (Ocena: 4) 17.07.2016 20:27
A co zrobić z mężem, który myśli tylko o jednym ? Żadne rozmowy ( bo nie ma o czym), serdecznego uśmiechy, bo po co ? Tylko wieczorem chce się kochać. Kobieta musi być chyba nastawiona na to, a facet " pstryk" i już ma ciągoty. Ja tak mam. Jak mam mieć na to chęć, skoro przez cały dzień nie miałam nic czułości czy zainteresowania z jego strony?
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 2) 17.07.2016 17:21
Pieprzenie. Mozna powiedziec ze jestem idealna pod wzgledem kazdej cechy tutaj opisanej a ciagle jestem sama. Kazdy facet okazywal sie dupkiem ktory sie mna tylko bawil.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 17.07.2016 16:45
hmm to oczywiście rozumiem, ale zastanawiam się czy WY drodzy panowie byli tacy samy w stosunku do swoich wymarzonych partnerek ? np ta która ma być lojalna czy Ty też skoczyłbyś za nią w ogień czy to ma być tylko jednostronne ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie