Te szczegóły sprawiają, że facet NAGLE ZRYWA z dziewczyną (Prawdziwe wypowiedzi)

Może poznał kogoś innego; nie jest gotowy na poważny związek, a może…
Te szczegóły sprawiają, że facet NAGLE ZRYWA z dziewczyną (Prawdziwe wypowiedzi)
05.07.2016

Mężczyźni są wymagający w stosunku do kobiet i jest wiele przyczyn, dla których decydują się na zerwanie dobrze owocującej znajomości. Byłaś na kilku randkach, zdążyłaś się zakochać, a on nagle, podając mało wiarygodną przyczynę, zerwał kontakt? Albo przestał odzywać się bez żadnego wyjaśniania sytuacji? Może z jego strony nie pojawiła się silniejsza fascynacja, może poznał kogoś innego, nie jest gotowy na poważny związek, a może…

Są takie powody, które nigdy nie przyszłyby Ci do głowy. Portal elitedaily.com zebrał wyznania mężczyzn zdecydowanych przyznać się otwarcie, co sprawiło, że od razu się zniechęcali. Wielu facetów wypowiedziało się na ten temat także na forach internetowych. Przytaczamy najciekawsze wypowiedzi.

`Nie bądź głupia`

Zrobiłem największy krok w tył, kiedy spostrzegłem, że dziewczyna celowo zachowuje się w idiotyczny sposób, żeby zwrócić moją uwagę. Nie róbcie tego. To nieznośne.

`Miej dekolt pod kontrolą`

Kiedy kobiety zawzięcie próbują pokazać mi swoje atuty, od razu coś we mnie gaśnie.

Zobacz także:  Jak zakochują się mężczyźni? (I czy wygląd kobiety ma znaczenie?)

`Pedicure to klucz do wszystkiego`

Zrywam znajomość, kiedy widzę, że dziewczyna ma zaniedbane palce u stóp.

`Żaden facet nie lubi uzależnienia od telefonu`

Nie znoszę, kiedy dziewczyny zbyt wiele uwagi poświęcają telefonicznym aplikacjom. Czasami idę ulicą, widzę fajną dziewczynę, ale jej wzrok nie odrywa się od najnowszego iPhone`a. To naprawdę przykry widok.

`Nie mogę patrzeć na usta ułożone w dzióbek`

Nie ma dla mnie nic bardziej idiotycznego niż usta ułożone w dzióbek. Panny, które robią miny z dzióbkiem, są dla mnie strasznie pretensjonalne i sprawiają wrażenie głupich.

`Nie znają kultowych produkcji`

Przepraszam bardzo, ale takie produkcje jak `Gra o tron` po prostu trzeba znać. Rozumiem, że dziewczyna może nie mieć czasu na oglądanie seriali, ale kiedy widzę ją potem siedzącą na Facebooku przez kilka godzin, szanse za zainteresowanie mnie spadają do zera. Są dzieła filmowe i literackie, których po prostu nie wypada nie znać.

Zobacz także: Dlaczego wolimy brzydali?

`Zbyt dużo popisywania`

Czasami padam ze śmiechu, gdy widzę jak laski próbują się popisywać i ile wkładają w to wysiłku. Niestety, ale są wtedy po prostu komiczne. Szkoda, że nie silą się na większą kreatywność i swobodę. Ich wypięte części ciała i głośny chichot na mnie nie działają. Podobnie jak sztuczne trzepotanie rzęsami.

`Niezadbane uzębienie`

Dziewczyna może mieć perfekcyjne ciało, ale gdy jej zęby są żółte, natychmiast się wycofuję. To samo dotyczy nieświeżego oddechu.

`Głośne dźwięki podczas całowania`

Niektóre panny nie potrafią się cicho całować. Być może czepiam się, ale wydawane przez nie odgłosy naprawdę są drażniące i sytuacja od razu traci cały urok. Więcej nie mam już ochoty na całowanie takiej dziewczyny.

`Niegramatyczne wypowiedzi`

Niestety, ale jestem przewrażliwiony na punkcie umiejętności wypowiadania się. Błędy językowe przyprawiają mnie o dreszcze.

`Samo piękno nie wystarczy`

Jestem oczytany i tego samego oczekuję od partnerki. Samo piękno jest moim zdaniem bezużytecznie, jeżeli dziewczyna może popisać się tylko tym. Szukam czegoś więcej.

`Nie cierpię, gdy dziewczyny udają, że im nie zależy`

Nie spotkałem jeszcze dziewczyny, która byłaby prawdziwa. Kobieca natura opiera się na manipulacji. Wszystkie dziewczyny, do których pisałem wiadomości, odpisywały mi po godzinie albo i później, gdy zaczynałem do nich uderzać. Na ich nieszczęście byłem świadomy, że im się podobam. Po takich akcjach od razu tracę zainteresowanie.

`Odrosty na włosach`

Zniosę pryszcze, ale nie odrosty na włosach. To najbardziej obrzydliwa rzecz, jaką widuję u kobiet. Drogie panie, mam prośbę. Częściej inwestujcie we fryzjera niż w nowe ubrania.

`Odpychają mnie dziewczyny, którym nic się nie chce`

Są takie panny, którym nic się nie chce. Ciągle siedzą w domu, gapiąc się w TV, a jeszcze częściej w monitor komputera. Na wszystkie propozycje wyjścia odpowiadają marudzeniem. Od razu się zniechęcam.

Zobacz także:  Z kim w te wakacje czeka cię gorący romans? (W zależności od znaku zodiaku)

Komentarze (33)

Ocena: 4.42 / 5
gość (Ocena: 1) 06.07.2016 20:02
Gra o tron kultową pozycją... hahahahahahahahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2016 16:10
Jestem raczej ładną, zgrabną dziewczyną, często się uśmiecham, studiuję, mam pasję, lubię czytać i aktywnie spędzać czas. Często pomagam innym i jestem z tych czułych i opiekuńczych dziewczyn. Ale... nie oglądam Gry o tron. Wychodzi na to, że nigdy nie znajdę męża ;;
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2016 15:30
Nie rozumiem czemu babki tak obsesyjnie martwią się tym co faceci o nich myślą? Dla kogo wy żyjecie? Dla nich czy dla siebie?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.07.2016 14:07
ja bym nie chciała się spotykać z facetem który uważa "gre o tron" za dzieło które trzeba znać ;D uważam że jest dużo produkcji które naprawde należy znać, ale nie zaliczam do niego soft porno nastawione na zaspokojenie najniższych ludzkich instynktów... Ciekawe co ten pan miał w głowie mówiąc swój jakże inteligenty wywód.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 05.07.2016 13:00
najgorsi są tacy, którzy nic sobą nie reprezentują za to wymagania ponad stan. Mam kolege w pracy bardzo przecietny chłopak i wydawało by sie ze skromny. Kiedyś zapytałam dlaczego jest sam i jak mi rozpoczął opowiadanie o kobietach i o jego wymogach uszy mi spuchły ,a oczy wyszły na wierzch:) tak ze panowie moze powinni zastanowić sie i przyjrzec moze najpierw sobie a potem mieć jakieś ewentualne uwagi.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo