Czy on jest dobrym materiałem na chłopaka? Spójrz na jego stopy!

Długość palców sporo mówi o jego charakterze i... wierności.
Czy on jest dobrym materiałem na chłopaka? Spójrz na jego stopy!
© Newscom/StarStock
04.07.2016

Niektórzy twierdzą, że na podstawie długości palców u dłoni czy wielkości nosa, można ocenić rozmiar członka mężczyzny. Kwestia ta nie doczekała się naukowego udowodnienia, ale wciąż cieszy się sporą popularnością. Okazuje się, że to nie wszystko, co możemy wyczytać z męskich kończyn. Portal „Your Tango” przekonuje, że sporo zapisane jest także w ich… stopach.

Według serwisu, wystarczy im się dokładnie przyjrzeć, by poznać osobowość partnera. I podobno nie jest to żaden współczesny wymysł, ale starożytna chińska sztuka czytania z palców. Ich długość i ułożenie ma sporo mówić o ludzkim charakterze. Jeśli to prawda, powinnaś zacząć szukać chłopaka na plaży. Pokazując stopy, odsłania także swoje wnętrze.

Ile w tym prawdy? Jeśli jesteś już w związku, możesz porównać teorię z praktyką...

Zobacz również: Przyłóż palec do twarzy i sprawdź, czy... jesteś piękna! (Wszyscy to robią)

 

długość palców

fot. Thinkstock

Duży palec jest najdłuższy

Wbrew pozorom, to wcale nie reguła. Bywa i tak, że najbardziej wyrośniętym palcem okazuje się jeden z dwóch sąsiednich. Jeśli jednak to największy paluch dominuje nad resztą - spotkałaś niezwykle kreatywnego faceta. Rzuca pomysłami na lewo i prawo, a później stara się je realizować. Na pewno nie będziesz się z nim nudziła.

 

długość palców

fot. Thinkstock

Drugi palec jest najdłuższy

Chodzi o ten najbliższej palucha. Właściciel stopy zbudowanej w ten sposób to urodzony lider, który nie daje sobie w kaszę dmuchać. To osoba, która zawsze bierze sprawy w swoje ręce i nie pozostawia innym wyboru. Jest władczy i trochę się rządzi, ale jeśli marzysz o silnej osobowości - to kandydat dla ciebie.

Zobacz również: PSYCHOZABAWA: Co palce u stóp mówią o Tobie?

długość palców

fot. Thinkstock

Trzeci palec jest najdłuższy

Inaczej mówiąc - ten środkowy. Jeśli wyrósł ponad pozostałe, może to świadczyć o sporych ambicjach właściciela. Taki mężczyzna jest skoncentrowany przede wszystkim na własnym rozwoju. To karierowicz, który we wszystkim chce być najlepszy. Niektórzy nazywają to chorą ambicją, ale wcale nie musi być aż tak źle.

długość palców

fot. Thinkstock

Czwarty palec jest prosty

Ten tuż obok najmniejszego, który zazwyczaj jest jednak nieco zakrzywiony. Jeśli udało ci się spotkać kogoś z idealnie prostym - nie masz się nad czym zastanawiać! To mężczyzna, dla którego związek z kobietą i rodzina to najważniejsze życiowe kwestie. Będzie kochał ciebie i wasze przyszłe dzieci ponad wszystko. Zakrzywienie ma świadczyć o czymś zupełnie odwrotnym…

długość palców

fot. Thinkstock

Ruchomy mały palec

To już nie tak łatwo sprawdzić. Jeśli chcesz go naprawdę dobrze poznać, powinnaś poprosić, aby spróbował oddzielić mały palec od reszty. Bez używania dłoni, ale wyłącznie siły mięśni. Jeśli mu się to uda - uciekaj! To typowy uroczy flirciarz, który cię w sobie rozkocha, a potem porzuci bez słowa. Kiedy mały palec pozostaje nieruchomy - jego właściciel będzie znacznie bardziej lojalny.

Zobacz również: PALCE MÓWIĄ PRAWDĘ O MĘŻCZYŹNIE

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 3.4 / 5
gość (Ocena: 5) 12.01.2019 00:28
Piękne nóżki. Lizał bym i całował każdego dnia!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 04.07.2016 11:51
Proszę państwa, zabobony XXI wieku! Niektórzy się skoki ze starych wierzeń naszych przodków, a tu proszę: charakter na podstawie palców stóp. Drodzy państwo, takie cuda tylko na papilocie. Następna cześć to "Zgadywanie liczb z lotto na podstawie ukrojenia kromki chleba"...? "Jak wywołać deszcz zakładając odpowiednie jeansy"? "Odgadnij ile ma na koncie na podstawie wyglądu jego ręcznika"? Jak chcecie dalsze błyskotliwe tytuły to jeszcze powymyślam
zobacz odpowiedzi (1)
0 (Ocena: 1) 03.07.2016 01:05
"sztuka czytania z palców" Taaa, najważniejsza jest sztuka czytania ze środkowego palca. To stwierdzenie jest równie prawdziwe jak cały "artykuł".
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie