Blondynki czy brunetki? Faceci wiedzą, kogo wolą (w sypialni)!

Mamy druzgocące wieści dla wszystkich jasnowłosych kobiet.
Blondynki czy brunetki? Faceci wiedzą, kogo wolą (w sypialni)!
Fot. Thinkstock
02.07.2016

Wydaje się, że kolor włosów to tylko drobny szczegół, który nie może mieć bezpośredniego przełożenia na naszą osobowość. A jednak - dowcipy o blondynkach nie wzięły się znikąd. Podobnie, jak przekonanie, że rude są fałszywe, a brunetki najlepiej sprawdzają się jako żony. Może odcień na głowie rzeczywiście ma znaczenie?

Jeden z brytyjskich portali randkowych postanowił to sprawdzić. Ponad tysiąc jego użytkowników odpowiedziało szczerze, który kolor włosów kojarzy im się z udanym seksem, największą fantazją w sypialni, a nawet niewiernością. Wciąż nie wiemy jednak, czy wystarczy je zafarbować. Pytania dotyczyły naturalnej tonacji.

Sprawdź, z czym im się kojarzysz. To może być przykre doświadczenie zwłaszcza dla blondynek…

Zobacz również: Brunetki czy blondynki? Wiemy, który kolor włosów GWARANTUJE powodzenie!

 

kolor włosów

fot. Thinkstock

Idealna kochanka

Ankietowani nie mieli wątpliwości, że w łóżku najlepiej radzą sobie brunetki. Na taką odpowiedź wskazało 58 procent z nich. To spore zaskoczenie.

Blondynki zdobyły zaledwie 16 proc. głosów,  właścicielki czarnych włosów - 12 proc., a na rude postawił mniej, niż co dziesiąty badany (9 proc.).

 
kolor włosów

fot. Thinkstock

Brunetki są bezkonkurencyjne

Aż 4 na 10 ankietowanych (42 procent) twierdzi, że brunetki mają najmniejsze opory i zdecydowanie najchętniej próbują nowych rzeczy w sypialni.

Jeszcze więcej, bo 47 proc. badanych ocenia, że brunetki są najbardziej nienasycone w łóżku i ciągle im mało. Blondynki, czarnowłose i rude pozostały daleko w tyle.

Zobacz również: REPORTAŻ: 4 imprezy, 4 różne kolory włosów, 1 kobieta. Jak reagowali faceci?

 

kolor włosów

fot. Thinkstock

Niewierne kobiety

W badaniu sprawdzono także, właścicielkom którego koloru włosów można najbardziej ufać. A raczej - jaki odcień niemal gwarantuje zdradę. Okazuje się, że mężczyźni najgorsze zdanie mają o blondynkach. 54 procent z nich twierdzi, że jasnowłose kobiety są zwyczajnie niewierne.

Co czwarty ankietowany nie wierzy brunetkom. Czarne włosy kojarzą się źle 12 proc. z nich, a rude - 8 proc.

 
kolor włosów

fot. Thinkstock

Co nas do siebie przyciąga?

Nie tylko kolorami włosów człowiek żyje. Przy okazji sprawdzono także, co sprawia, że mamy ochotę się bliżej poznać. Bezkonkurencyjne okazało się poczucie humoru - tak twierdzi 91 procent badanych. Co czwarta ankietowana kobieta wyznaje, że jest w stanie pójść do łóżka z facetem, który nie podoba jej się wizualnie, ale potrafi ją rozśmieszyć.

Najlepszymi kochankami okazują się także osoby, które… nie potrafią tańczyć! 75 procent pań stwierdziło, że bezkonkurencyjni w sypialni są panowie pozbawieni poczucia rytmu i zwyczajnie beznadziejni na parkiecie.

Dla 64 proc. z nas zarobki nie mają większego znaczenia.

Zobacz również: Mężczyźni wolą blondynki?

 

Komentarze (5)

Ocena: 4.4 / 5
Pawex (Ocena: 5) 03.07.2016 08:36
Ja wolę brunetki. Jakoś tak podświadomie od 16 lat. Coś w tym jest...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2016 19:30
Brunerki to właśnie czarnowłose dziewczyny ewentualnie ciemnobrązowe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2016 16:01
Kiedy ludzie nauczą się w końcu, że brunetka ma czarne albo bardzo ciemne włosy. Brązowe włosy ma SZATYNKA. Rozwala mnie jak widzę "brunetki coś tam, a posiadaczki czarnych włosów coś tam".
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 02.07.2016 13:10
Ale głupoty! Kolor włosów nie wpływa na takie rzeczy. Poza tym części ludzi (w tym mnie) kolor włosów się z wiekiem zmienia. To co nagle stajesz się w czymś lepsza albo gorsza bo ci się włosy zmieniły?! A określenie brunetki dotyczy dziewczyn z czarnymi włosami. To szatynka mają brązowe włosy.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo