Wyznania: Mój mąż nie wie, że sypiam z jego szefem...

Jak zakończył się romans z szefem męża? Oto 6 zaskakujących historii.
Wyznania: Mój mąż nie wie, że sypiam z jego szefem...
Fot. Thinkstock
13.07.2016

Nasze relacje w pracy często przeradzają się z oficjalnych w bardziej zażyłe. Romans pomiędzy szefem a pracownikiem to jedna z najbardziej klasycznych. Czasami górę biorą uczucia, w innym przypadku tylko chwilowe pożądanie. Konsekwencje bywają różne. Czasami romans kończy się zwolnieniem pracownika, ale zdarzają się też happy endy.

Sytuacja komplikuje się, gdy kobieta romansuje nie ze swoim szefem, ale z szefem męża. Wbrew pozorom nie są to odosobnione sytuacje.

Niedawno trafiłyśmy na zagraniczną stronę internetową, na której niewierne kobiety opisywały, w jaki sposób doszło do zdrady męża z jego szefem. Niektóre powody były dość nieoczekiwane…

Rachel, 28 lat

Mój mąż miał naprawdę seksownego szefa. Poznałam go przypadkiem podczas krótkiej wizyty w firmie. Od razu pomiędzy nami zaiskrzyło. Niestety Tom miał żonę i dzieci, więc w grę wchodził tylko romans, ale nie żałuję ani jednej chwili z nim. Nasza przygoda trwała pół roku, a potem Tom został przeniesiony do innego oddziału, do innego miasta. Wiem, że wiele kobiet mnie potępi, ale to było naprawdę silniejsze ode mnie.

Zobacz także: Dlaczego kobiety zdradzają?

 
romans z szefem męża

Fot. Thinkstock

Lilly, 32 lata

Dwa lata temu rozstałam się z mężem. Powód? Ja i jego szef zakochaliśmy się w sobie do szaleństwa. Teraz on jest moim mężem i mamy razem dziecko. Kiedy to się stało, nie byłam szczęśliwa w małżeństwie. Mam jednak wyrzuty sumienia, bo kiedy nasz romans wyszedł na jaw, mój obecny mąż zwolnił byłego, aby nas chronić. W firmie wszyscy domyślają się, jak było i niestety oceniają nas. Mój obecny mąż cały czas musi zmagać się z falą krytyki. Coś jest w tym powiedzeniu, że nie buduje się swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu.

romans z szefem męża

Fot. Thinkstock

Lucy, 29 lat

Od kilku lat tłamszę w sobie tajemnicę i musze się komuś zwierzyć, choćby na forum internetowym. Trzy lata temu zdradziłam swojego męża z jego szefem. To była jednorazowa akcja, ale zaszłam w ciążę i urodziłam jego dziecko. Żaden z mężczyzn nie zna prawdy. Ojciec wychowuje nie swoje dziecko, a ten prawdziwy w ogóle nie wie o jego istnieniu. Wyrzuty sumienia dręczą mnie, ale nie widzę wyjścia z tej sytuacji. Mój kochanek ma swoją rodzinę, a ja męża, którego kocham…

Zobacz także: Pary z dużą różnicą wieku

 

romans z szefem męża

Fot. Thinkstock

Cindy, 35 lat

Wszyscy myślą, że jak kobieta zdradza męża z jego szefem musi być pozbawiona sumienia i bezczelna, ale moja sytuacja jest naprawdę nietypowa. Kilka razy byłam z mężem na przyjęciach pracowniczych organizowanych przez jego firmę. Jestem atrakcyjną kobietą i wpadłam w oko jego pracodawcy – Douglasowi. Nie omieszkał tego powiedzieć mężowi. Kilka miesięcy później Michael – mój mąż – zaczął mieć poważne problemy w pracy. Sytuacja stała się nieciekawa, bo ja nie pracowałam, a Michaelowi groziło zwolnienie. Szef zaproponował mu rozwiązanie – kilka nocy ze mną i sprawa załatwiona. Mój mąż nie odmówił i poprosił mnie o seks z własnym pracodawcą. Zrobiłam to dla dzieci, ale mój stosunek do męża już nigdy nie będzie taki sam.

romans z szefem męża

Fot. Thinkstock

Martha, 30 lat

Dwa lata temu uwiódł mnie szef mojego męża. To stało się po raz pierwszy na przyjęciu pracowniczym, na które zabrał mnie mąż. Kilka drinków za dużo i… zrobiliśmy to na tarasie. Zafascynowałam się nim do tego stopnia, że nasz romans trwał jeszcze dwa miesiące. Niestety mój kochanek nie okazał się uczciwym facetem. Kiedy postanowiłam zakończyć naszą relację, bo nie chciałam trwać w takim zakłamaniu, zagroził, że powie mężowi. Nie uległam tej presji i sama powiedziałam mu o wszystkim. Niestety nasze małżeństwo rozpadło się. Opisuję swoją historię ku przestrodze innym kobietom.

romans z szefem męża

Fot. Thinkstock

Beth, 25 lat

Kilka miesięcy temu mojemu mężowi groziło zwolnienie z pracy. Ponieważ jesteśmy obciążeni kredytem na dom, postanowiłam pójść do jego szefa i porozmawiać z nim. Zaproponował kawę następnego dnia, a ja zgodziłam się. Na spotkaniu otwarcie powiedział, że mu się podobam i jeżeli prześpię się z nim, nie zwolni mojego męża. Byłam głupia i zgodziłam się. Następnego dnia po tej nocy mój mąż stracił pracę. Nie powiedziałam mu o tym zajściu. Jedyne, co mi zostało, to brak szacunku do własnej osoby.

Zobacz także: Co według NICH jest jeszcze gorsze niz zdrada?

 

 

 

Komentarze (5)

Ocena: 4.8 / 5
MeG (Ocena: 4) 07.11.2017 01:14
Odnośnie Lilly 32 to dno moralne.
odpowiedz
dragon (Ocena: 5) 08.01.2017 18:46
Odnośnie Cindy 35 Pracodawca, któremu wpadła Cindy celowo i z premedytacją złamał swojego podwładnego by pieprzyć jego żonę. Upokażanie, utrudnianie zycia w pracy, mobbing. Czy można nazwać alfonsem złamanego i poturbowanego psychicznie męża? Z tego co wiem w Polsce też takie sytuacje mają miejsce. Mężowie zgadzają się na to z bólem serca. Co czują kiedy one tam idą i to się dzieje. Żony myślą o dzieciach i o związku. To nie jest coś w rodzaju prześpię się raz dwa albo trzy razy dla profitów. To jest walka o przetrwanie a warunki dyktują Ci z kasą i władzą. Współczuje tego koszmaru, ale jednocześnie dziwię się facetom, którzy się na to zgadzają.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 21:22
Jakim ,trzeba być pustym ,żeby zdradzać ,od tak ,bo spodobal jej się szef meza ,jestem ciekawa kto jeszcze się jej spodoba .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.07.2016 08:33
Z szefem męża, z kierowca męża, z piekarzem, listonoszem i panem pracującym w recepcji... Zdrada to zdrada i jedna z najbardziej okrutnych rzeczy jakie można komuś zrobić. Żal mi mężów tych kobiet tak jak żal mi zon tych szefów. Mam zero szacunku do ludzi którzy zdradzają. Można mieć resztkę godności i przynajmniej odejść i nie marnować drugiej osobie więcej zycia
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo