Polacy czy obcokrajowcy - z kim wolisz się związać?

Przekonajcie się, jaki stosunek do intymnych relacji z obcokrajowcami mają Polki.
Polacy czy obcokrajowcy - z kim wolisz się związać?
Fot. Thinkstock
24.06.2016

Serca pięknych Polek coraz częściej łamią obcokrajowcy. Moda na podróże i wyjazdy za granicę w ramach szkolnej wymiany sprawiły, że kobiety otworzyły się na mieszkańców innych narodowości. Przelotne znajomości przeradzają się w przyjaźnie, związki i małżeństwa. Odmienność kulturowa, inny typ urody oraz temperament dla wielu Polek są bardzo pociągające.

Temat związków z obcokrajowcami powraca zwłaszcza teraz, kiedy do Europy przypłynęło wielu imigrantów. Czy serca Polek zmiękną na widok przystojnych, męskich twarzy? A może bardziej wolimy Polaków?

Przekonajcie się, jaki stosunek do intymnych relacji z obcokrajowcami mają Polki.

Monika, 27 lat

Od zawsze myślałam, że mogę być z każdym facetem tylko nie z Polakiem, bo nasi rodacy są niechlujni, niezbyt romantyczni i nie potrafią dbać o kobiety. Na początku związałam się z Włochem, a potem z Turkiem. Z tym ostatnim byłam nawet zaręczona, ale zdradził mnie. Teraz jestem z Polakiem i, o zgrozo, wreszcie czuję się szczęśliwa.

 

 

 

związek z obcokrajowcem

Fot. Thinkstock

Sabina, 26 lat

Nie mam przekonania do obcokrajowców, chociaż nie powiem, przyjemnie rzucić na nich okiem. Jeżeli miałabym się na jakiegoś zdecydować, wybrałabym Anglika – niektórzy z nich to prawdziwi dżentelmeni. 

Wiktoria, 30 lat

Nie lubię Polaków. Przykro mi to stwierdzić, ale za każdym razem trafiałam na leni i maminsynków. Przez pierwsze pół roku wszystko było w porządku, ale potem wychodziły na jaw ich wady. Teraz jestem z Grekiem.

związek z obcokrajowcem

Fot. Thinkstock

Marika, 22 lata

Nie znam zbyt wielu obcokrajowców, ale z wyglądu wydają się być bardzo mili. Podobają mi się zwłaszcza Egipcjanie. Polacy w porównaniu z nimi wyglądają dość niepozornie.

Daria, 26 lat

Wolę Polaków, ale nie z powodu stereotypów czy porównań. Jestem nieskomplikowana i takiego związku oczekuję. Z obcokrajowcem może być różnie. Trzeba wziąć pod uwagę barierę językową, odległość zamieszkania, odmienność kulturową, a nie raz także religijną.

Zobacz także: Jak podrywać obcokrajowców?

 

 

 

 

związek z obcokrajowcem

Fot. Thinkstock

Iga, 19 lat

Polacy są nie dla mnie nudni, niewyjściowi, często zaniedbani… Do tych wad trzeba zaliczyć także brak ciekawych pasji, niskie zarobki i marudzenie. Nic ciekawego nie robią oprócz wyjazdów na działkę, siedzenia pod blokiem i oglądania meczy. Takie jest moje zdanie.

Matylda, 19 lat

Ja i moje znajome wolimy obcokrajowców, bo potrafią zaimponować dziewczynie i są bardzo romantyczni. Z doświadczenia wiem, że Polaków stać co najwyżej na podarowanie dziewczynie kwiatów.

związek z obcokrajowcem

Fot. Thinkstock

Karolina, 22 lata

Nieważne, Polak czy obcokrajowiec, dla mnie mężczyzna musi mieć to coś.

Anna, 28 lat

Denerwuje mnie to ciągłe porównywanie mężczyzn z Polski i obcokrajowców. Co za różnica, skąd pochodzi mężczyzna? W każdym kraju znajdą się wspaniali mężczyźni, jak i wieśniacy… Kobieta powinna wziąć pod uwagę jedynie to, czy nie przeszkadza jej mentalność i wiara ukochanego.

związek z obcokrajowcem

Fot. Thinkstock

Magda, 23 lata

Nie wyobrażam sobie związku z obcokrajowcem, po prostu. Polacy to wspaniali faceci i nie rozumiem tego hejtu wobec nich. Podobno są zaniedbani i nie potrafią obchodzić się z kobietami. Przyznam szczerze, że jeszcze takiego Polaka nie spotkałam…

Iza, 18 lat

Myślę, że to nie ma tak dużego znaczenia, ale wybrałabym Polaka. Ta sama kultura, język, tradycja… Związek z obcokrajowcem to często spory problem, zwłaszcza, gdy zakochanych dzielą tysiące kilometrów.

związek z obcokrajowcem

Fot. Thinkstock

Olga, 20 lat

Będę oryginalna i powiem, że Polacy bardziej pociągają mnie z wyglądu. Nie wiem, co dziewczyny widzą w Arabach czy Włochach. Są niscy i krępi, a każdy z nich zachowuje się podobnie i bajeruje dziewczyny w ten sam sposób. Prawie wszyscy robią maślane oczy na pierwszym spotkaniu, po tygodniu czy dwóch wyznają miłość, a potem zaciągają do łóżka. Spędziłam kilka lat za granicą. Ich sposób bycia jest mi dobrze znany.

Zobacz także: Czy Polki podobają się cudzoziemcom? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)

 

 

 

Polecane wideo

Komentarze (25)
Ocena: 4.96 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.06.2016 12:58
mentalność polskich mężczyzn mi nie odpowiada.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2016 20:53
Bylam z portugalczykiem 2 lata..dbal, kolacje ze swiecami, spacery przy zachodzie slonca, niespodziewane wyjazdy na weekend do Lizbony..cudownie. Oprocz mnie krecil tak tez inna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2016 20:30
Mój mąż jest Szwedem, znamy się od ośmiu lat. Przyznam szczerze, że zderzenie dwojga ludzi wychowanych w różnych kulturach to wielkie wyzwanie. Z perspektywny lat myślę, że trzeba mieć dużo cierpliwości i chęci zdecydować się na taki związek. To nie jest łatwe, bo nie dość, że przeszkodą w komunikacji jest język, nawet jeżeli biegle zna się angielski lub inny to nie to samo, ale to wychowanie odgrywa pierwszoplanową rolę. Trzymam kciuki za wszystkie międzynarodowe związki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2016 20:26
Nie chciala i miala pecha. Ja tez mam Niemca. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2016 17:57
Polacy są wstrętni, zaniedbani i leniwi. Anglicy są fajni. I to bardzo!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie