Teściowe jak z horroru: Do czego są zdolne? 20 wyznań synowych (Uwaga - MOCNE!)

„Poprosiła mnie, żebym usunęła ciążę”, „buntuje przeciwko mnie dzieci”, „ciągle krytykuje mój wygląd”…
Teściowe jak z horroru: Do czego są zdolne? 20 wyznań synowych (Uwaga - MOCNE!)
Fot. Thinkstock
23.06.2016

Zawsze wydawało nam się, że wszystkie dowcipy o teściowych to zasługa ich zięciów. Mama wybranki to w końcu wdzięczny temat do drwin. Po przeczytaniu tych wyznań zaczynamy mieć wątpliwości, czy niektóre żarty nie są dziełami synowych. Kobiety także mają sporo do zarzucenia matkom swoich partnerów.

Jeśli zwierzenia opublikowane na łamach aplikacji Whisper są prawdziwe, zarzuty pod ich adresem mają pełne uzasadnienie. Teściowe nie lubią konkurencji i potrafią to dobitnie pokazać. Są absolutnie bezkrytyczne pod adresem swoich synów i wyjątkowo przewrażliwione na punkcie ich wybranek. Potrafią zniszczyć nawet najlepiej zapowiadający się związek.

Nie uwierzysz, do czego są zdolne i jak przykre słowa padają czasami z ich ust! Te historie wydarzyły się naprawdę…

Zobacz również: 6 kroków do serca teściowej

 

problem z teściową

fot. Thinkstock

„Teściowa nauczyła moje 2-letnie dziecko słowa dziw** i zachęciła, by tak mnie nazywało. Sama nie miała odwagi mi tego powiedzieć, więc wysłużyła się niewinnym maleństwem”.

„Odważyłam się zafarbować włosy na ciemniejszy odcień i na pewno nie liczyłam na recenzję teściowej. Sama z siebie stwierdziła, że nie wyglądam już tak blado i tragicznie, jak do tej pory. To miał być komplement?”.

„Matka mojego męża narobiła nam wstydu w najważniejszym dniu życia. Na nasze wesele przyszła w krótkiej i błyszczącej sukience, która pasowałaby na licealistkę, a nie tak dojrzałą kobietę”.

„Teściowa zachęciła mnie, żebym nie nosiła już ciągle kurtki. Nie muszę się zasłaniać, bo oni wszyscy i tak dobrze wiedzą, jaka jestem gruba. Problem w tym, że mnie chodziło o zasłonięcie łuszczycy na rękach, a nie tłuszczu”.

 

problem z teściową

fot. Thinkstock

„Jego matka wzięła mnie na stronę i stanowczo zasugerowała, żebym przestała przyjmować na jakiś czas pigułki i niby przypadkiem zaszła w ciążę z jej synem. Nie mogła doczekać się wnuków i chciała to tak załatwić”.

„Teściowa poprosiła mnie, żebym usunęła ciążę, ponieważ ona najlepiej wie, że to dziecko nie może być jej syna. Prawda jest taka, że był jedynym facetem, z którym w życiu spałam”.

„Przyłapałam ją siedzącą przy stoliku zastawionym świecami i wypowiadającą klątwę pod moim adresem. I jak tu nie wierzyć w to, że każda teściowa to wiedźma?”.

„Kiedyś stwierdziła z pełną powagą, że zrobiłaby wszystko, by jej syn związał się z kimś innym. To było już po naszym ślubie”.

Zobacz również: Ty i twoje dziecko kontra teściowa. Co zrobić z jej radami?

problem z teściową

fot. Thinkstock

„Moja teściowa powiedziała, że nie przyjdzie na nasze wesele, jeśli zaproszę na nie swojego najlepszego ciemnoskórego przyjaciela. Po 25 latach małżeństwa ta znajomość przetrwała, a z nią nie mam praktycznie żadnego kontaktu”.

„Powiedziała mi wprost, że zamierza zniszczyć moje małżeństwo i nawet zdradziła w jaki sposób. Zamierzała donieść synowi, że zdradziłam go, kiedy wyjechał służbowo”.

„Teściowa nazwała mnie wprost złą i samolubną kobietą. Tylko dlatego, że nigdy nie chciałam i nadal nie chcę mieć dzieci. Jej zdaniem to mój obowiązek. Nie można być tylko żoną, ale trzeba być też matką”.

„Udało jej się zniszczyć nasz najważniejszy dzień. Z premedytacją nie odebrała mojej sukni ślubnej na czas. Pobrałam się w byle czym”.

problem z teściową

fot. Thinkstock

„Od wielu lat pierze naszym dzieciom mózgi, wmawiając im, że tylko tatuś je kocha. Matka jest zła i nie zasługuje na ich szacunek. Udało jej się, bo w mojej obecności są nieznośne”.

Zaprosiła na nasz ślub jego byłą, z którą rozstał się dla mnie. Zrobiła to bez wiedzy kogokolwiek. Miała nadzieję, że kiedy ją zobaczy - zmieni zdanie i ucieknie z kościoła razem z nią”.

„Cały czas krytykuje mój wygląd. Mówi, że się zaniedbałam i spasłam, a ciąże nie są żadnym wytłumaczeniem. Fakt, ona urodziła troje dzieci i ma swoje lata, a wciąż ma talię osy”.

„Schowała mój telefon na chwilę przed ważnym wyjazdem. Wszystko po to, żebym przez tydzień nie kontaktowała się z jej synem. Nie przewidziała tego, że telefony są wszędzie, a ja znam jego numer na pamięć”.

problem z teściową

fot. Thinkstock

„Po zaręczynach, które nie były po jej myśli, szantażowała mnie emocjonalnie. Twierdziła, że jego ojciec (czyli jej mąż) nigdy by mnie nie zaakceptował, gdyby żył. Teraz podobno przewraca się w grobie i ona jest tego pewna”.

„Składając mi życzenia ślubne szepnęła do ucha, żebyśmy się nie rozmnażali. O ile jej synek podołałby roli ojca, tak ja nie jestem najlepszym materiałem na matkę. Zaszłam w ciążę w czasie nocy poślubnej”.

„Zainstalowała w naszym salonie podsłuch, żeby o wszystkim wiedzieć i móc wykorzystywać niektóre informacje przeciwko mnie. Wyznała mi to już po naszym rozwodzie”.

Na łożu śmierdzi powiedziała mi, że ja jestem następna i ona już się o to postara”.

Zobacz również: NOWE WCIELENIE TEŚCIOWEJ

Polecane wideo

Komentarze (30)
Ocena: 4.83 / 5
Anonimowa (Ocena: 4) 16.08.2022 22:39
Też nienawidzę swojej teściowej nie najeidze najgorszemu wrogowi nie życzę takiej teściowej jaką ja mam ,
odpowiedz
Weronika (Ocena: 5) 25.06.2016 21:52
Ja mam dość swojej teściowej dokładnie macocha mojego męża. Wredna baba, niedość że ciągle mnie obraża, to próbuje narzucać mi jak mam wychowywać swoje dziecko. Jak zwróciłam jej uwagę że ma nie całować w usta,mojej dwumiesiecznej córeczki to odpowiedziała mi że ona wychowała trójkę dzieci i że się nie znam. Jak była w odwiedzinach też u mojej mamy zaczęła robić sceny zazdrości niby że moja mama podrywa mojego deścia ( moi rodzice są 30lat po ślubie i są szczęśliwi). Dyskryminuje mojego męża, a ciągle mówi że traktuje go lepiej niż swoich rodzinnych synów. Irytuje mnie ta kobieta niemiłosiernie, staram się być dla niej miła i nie pokazywać jej że najchętniej zepchnąć ze schodów. Robię to wszystko dla męża ale powoli mnie to przerasta a teściu zaczyna być pod jej strasznym wpływem i zawsze słucha się jej i nie ma własnego zdania bo ona je narzuca. Szczerze nie mam ochoty ich odwiedzać tymbardziej że dużo gadają a mało robią. Zero pomocy z ich strony......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 24.06.2016 14:31
ja na moją nie narzekam, bo kiedyś synowa będzie narzekać na mnie ... :D
odpowiedz
Córeczka mamusi (Ocena: 5) 24.06.2016 09:32
" na łożu śmierdzi" hahaha papilocie jak zawsze nawalasz :D Moja teściowa też mi dokucza, że jestem za gruba i że urodziłam syna a nie córkę, bo ona tak bardzo chciała wnuczkę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.06.2016 07:00
Nienawidzę swojej "teściowej"! Od razu lepiej mi :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie