Wyznania facetów: `Nie lubię, kiedy kobieta się maluje`

Faceci zdradzają, dlaczego wolą kobiety bez makijażu.
Wyznania facetów: `Nie lubię, kiedy kobieta się maluje`
Fot. Thinkstock
19.06.2016

Makijaż sprawia, że kobiety czują się piękniejsze i pewne siebie. Nie ma w tym nic niepokojącego, dopóki nie pojawia się problem z wyjściem z domu bez warstwy make-up`u. Jeżeli Twój makijaż bardziej przypomina maskę, być może powinnaś się zastanowić, czy w pełni akceptujesz siebie taką, jaka jesteś. Nie ma kobiet bez wad i kompleksów. Poza tym faceci bardziej cenią sobie naturalność.

Nie wierzysz? Przeczytaj te wyznania. Kilkunastu mężczyzn szczerze opowiedziało na portalu askman.com, co myśli na temat noszenia makijażu przez swoje dziewczyny oraz inne kobiety. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące i być może staną się dla Ciebie bodźcem, żeby odważyć się wyjść na zewnątrz bez `maski`.

Wyznanie nr 1

Nie mogę pojąć, dlaczego dziewczyny noszą makijaż. To wygląda sztucznie i niezbyt atrakcyjnie.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Co tak NAPRAWDĘ oznacza SMS od niego?

makijaż u kobiety

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 14

Chciałbym, żeby kobiety nie myślały, że muszą nosić makijaż. Wolę kobiety bez make-upu. Cieszę się naturalnym pięknem.

Wyznanie nr 15

Kobiety są najpiękniejsze, gdy nie noszą makijażu. Jest coś czystego i intymnego w obdarzeniu zaufaniem faceta poprzez ujawnienie prawdziwego seksapilu.

makijaż u kobiety

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 11

Kobiety, które noszą dużo makijażu są OK., ale kobiety wystarczająco pewne siebie, żeby wyjść z domu bez niego są dla mnie ładniejsze. To takie spojrzenie z męskiej perspektywy.

Wyznanie nr 12

Moja dziewczyna wygląda dla mnie wspaniale, właśnie wtedy, kiedy wychodzi spod prysznica. Chciałbym, żeby nie czuła potrzeby noszenia makijażu.

Wyznanie nr 13

Wreszcie zobaczyłem moją dziewczynę bez makijażu. Nigdy w moim życiu nie widziałem tak pięknej kobiety.

makijaż u kobiety

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 2

Uważam, że moja dziewczyna jest seksowniejsza bez makijażu, ponieważ dzięki temu czuje, że ona jest przy mnie zrelaksowana i pewna siebie.

Wyznanie nr 3

Moja dziewczyna właśnie wysłała mi swoje zdjęcie w najgorszym wydaniu, czyli bez makijażu i z potarganymi włosami. Nigdy nie kochałem jej bardziej niż w tej chwili.

Wyznanie nr 4

Nie dbam o to, że masz zapchane pory, worki pod oczami i blizny po trądziku. Ciągle uważam, że wyglądasz lepiej bez makijażu. Zaufanie przyćmiewa wszystko. Uwaga, jestem facetem.

makijaż u kobiety

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 16

Kobiety w luźnych spodniach bez makijażu. To moja definicja piękna. Nie wiem, co w tym jest, ale działa.

Wyznanie nr 17

Chciałbym, żeby dziewczyny nie czuły potrzeby noszenia makijażu. Jesteście piękne bez tego.

Zobacz także: Dlaczego inteligentnym kobietom tak trudno jest znaleźć miłość?

 

makijaż u kobiety

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 8

Chciałbym, żeby moja dziewczyna postrzegała siebie jako najpiękniejszą dziewczynę na świecie nawet bez makijażu.

Wyznanie nr 9

Nie chciałbym, żeby kobiety poczuły się obrażone, ale ja postrzegam make-up jako nakładanie maski. Jako mężczyzna, który kocha naturalny, kobiecy wygląd, chciałbym, żeby przestały się w nim pokazywać.

Wyznanie nr 10

Czuję się źle z tym, jak dużo pieniędzy kobiety wydają na make-up. Jestem mężczyzną i nie dbam o to, czy go noszą. Większość facetów też nie. Piękno to piękno.

makijaż u kobiety

Fot. Thinkstock

Wyznanie nr 5

Chciałbym, żeby dziewczyny zrozumiały, że za tym całym makijażem kryje się coś pięknego, a make-up to zakłamanie. To nie jesteś prawdziwa Ty.

Wyznanie nr 6

Zawsze dzwonię do mojej dziewczyny późnym wieczorem albo wczesnym rankiem, żeby móc zobaczyć jej piękną twarz bez makijażu.

Wyznanie nr 7

Chciałbym, żeby dziewczyny nie nosiły tak dużo makijażu. Naprawdę nie znienawidzę cię za to, że bez makijażu nie będziesz gorącą laską.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Czy po wpadce powinnaś wziąć ślub?

 

Polecane wideo

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.01.2018 19:18
Kobiety nie rozumieją, że każda z nich posiada naturalną aurę, która przyciąga do nich facetów. Zabijacie to co najbardziej mężczyźni w was kochaja malując się.
odpowiedz
Mska. (Ocena: 5) 03.07.2016 03:00
Czegoś tu nie rozumiem, ja np. się nie maluje dla facetów tylko dla siebie, nie wiem jak inne kobiety. Nie potrzebuję opinii innych a zwlaszcza facetów tym bardziej że mój makijaż jest minimalny jaki może być -.-
odpowiedz
Wiedzma (Ocena: 5) 27.06.2016 09:55
Ja zawsze się malowalam.. I to dość mocno.. W koncu poznalam faceta który mnie przełamał do tego by tego nie robić.. I wiecie co.. Jest super.. Nie trzeba ciągle patrzeć się w lusterko czy przypadkiem się nie rozmazalo.. Czuję się dużo swobodniej.. A mężczyźni czasami mam wrażenie że więcej się za mną oglądają niż wcześniej..
odpowiedz
Tolerancja (Ocena: 5) 20.06.2016 20:55
chyba przez to, że na początku napisała o iqface - czego w sumie też nie rozumiem, bo sama je biorę. no ale są osoby które mają paranoję :P wolałabym żeby zgłaszali komenty tej jednej nawiedzonej co tu modlitwy pod artykułam wstawia :D :D :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2016 17:15
Nie rozumiem, dlaczego ten komentarz zgłoszono do usunięcia. Story of my life.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie