8 spraw, o których Twój partner nigdy się od Ciebie nie dowie (I dobrze!)

Co kobiety najczęściej ukrywają przed swoimi facetami? Lista jest długa...
8 spraw, o których Twój partner nigdy się od Ciebie nie dowie (I dobrze!)
Fot. Thinkstock
13.06.2016

Podobno to zaufanie jest najważniejsze w związku. Nie da się jednak ukryć, że wiele osób będących w relacjach z płcią przeciwną obala to przekonanie, ponieważ ma sekrety przed partnerem. Obawa przed utratą miłości życia, konfliktem czy wyśmianiem jest silniejsza.

Pod tym względem bardzo dużo do ukrycia mają zwłaszcza kobiety, które bywają mistrzyniami kamuflażu. Niejeden mężczyzna zdziwiłby się, co trzyma przed nim w sekrecie partnerka.

Co najczęściej ukrywamy przed facetami? Niektóre tajemnice naprawdę szokują…

Farbowane włosy

Faceci zwracają uwagę na włosy. Bardzo dużo kobiet farbuje swoją czuprynę właśnie po to, aby przypodobać się mężczyznom. Trudno wyjawić prawdę, że ten piękny odcień blondu to efekt comiesięcznej wizyty u fryzjera, a nie dar natury, gdy ukochany prawi komplementy i powtarza, jakim jest szczęściarzem. Faceci wolą, gdy uroda partnerki jest wynikiem dobrej mieszanki genów.

Zobacz także: Co najbardziej denerwuje nas w mężczyznach? (Lista wad, które ma KAŻDY FACET)

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Nałogi

Są faceci, którzy nie znoszą kobiet z nałogami, a zwłaszcza palących. Serce jednak nie sługa. Co zrobić, aby zdobyć i utrzymać faceta? Zawsze można palić w tajemnicy. Co prawda wymaga to mnóstwo pomysłowości, zaangażowania i szczęścia, ale niektórym się udaje.

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Rachunki za zakupy

Kobiety uwielbiają chodzić na zakupy i kupować nowe ciuchy. Faceci nie są w stanie zrozumieć, że niektóre rzeczy po prostu musimy mieć, a wysoka cena nie odstrasza nas tak bardzo. Poza tym oni lubią, kiedy kobiety dobrze wyglądają. Dlatego czasami lepiej skłamać na temat ceny najnowszego nabytku niż wywoływać niepotrzebną awanturę.

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Podjadanie pomiędzy posiłkami

Czasami faceci delikatnie sugerują swoim dziewczynom, żeby przeszły na dietę. Miłość do mężczyzny jest silna, ale do jedzenia także. Dlatego niektóre kobiety ukrywają podjadanie pomiędzy posiłkami, jedzą swoje ulubione potrawy, kiedy facet nie widzi, a nawet szperają w lodówce w nocy, gdy mężczyzna śpi. Kiedy nie ma efektów diety, zawsze można zrzucić wszystko na złe geny.

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Spotkania z osobami przeciwnej płci

Życie wielu kobiet byłoby łatwiejsze, gdyby mężczyźni zrozumieli, że ich dziewczyny mogą mieć kolegów czy znajomych, z którymi nic ich nie łączy. Niektórzy faceci są tak zaborczy, iż w ogóle nie chcą słyszeć o spotkaniach z płcią przeciwną, nawet jeżeli facet jest niezbyt atrakcyjny. Wiele kobiet po zmaganiach z niepotrzebnymi konfliktami czy kłopotliwym tłumaczeniem się podjęło decyzję o trzymaniu niektórych spotkań w tajemnicy.

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Zbędne owłosienie

Na jednym z forów internetowych natknęłyśmy się na wpis kobiety, która ukrywa przed mężem owłosienie swojej pupy. Jest tak duże, że goli ją codziennie. To zupełnie zrozumiałe, że niektóre defekty urody lepiej trzymać w tajemnicy. W końcu `czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal`.

Zobacz także: REPORTAŻ: Żyję w celibacie

 

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Liczba kochanków

Liczba byłych kochanków to jedna z najbardziej drażliwych kwestii. Ponieważ facet nie może tego sprawdzić, niektóre kobiety decydują się na zatajenie prawdziwej liczby, gdy jest ona bardzo duża. Coraz więcej dziewczyn ma za nic zasady, że lepiej zrobić to z kimś wartościowym i uważa, że należy im się to samo, co facetom, a nikt nie ma prawa oceniać ich wyborów. Wymiękają jednak i kłamią, gdy przychodzi moment na szczerość z ukochanym.

Zobacz także: Co zrobić, by związek na odległość przetrwał?

 

kobiece sekrety

Fot. Thinkstock

Wysokie zarobki

Faceci są bardzo drażliwi na temat tego, kto rządzi w domu i kto go głównie utrzymuje. Czasami zdarza się, że kobieta zarabia więcej, a nawet dużo więcej. Nie można mieć do niej pretensji, że stara się ten fakt ukryć. Prawda byłaby bolesna dla partnera, mogłaby wpędzić go w kompleksy, depresję i doprowadzić do poważnego konfliktu. Nie brakuje także facetów, którzy proszą wtedy partnerkę, aby zrezygnowała z takiej pracy. Czy to rozsądne?

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 4.25 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2016 02:42
Pieprzenie.... Faceci ru***ją na lewo i prawo i wcale się z tym nie kryją. Przez to, że kobiety wciąż udają dziewice, zachowują stereotypy, i dają pełne przyzwolenie na wyzwolenie seksualne jedynie facetom. Koniec z tym. Jeżeli będziemy traktować normalnie potrzeby kobiet i nie udawać, że one tego nie robią równie często to wciąż będziemy musiały kłamać. To chore. Mój facet wie, że miałam przed nim kilku, niczego to nie zmienia. A jak chodzi o nałogi, to dobrze jest się wspólnie wspierać i z nich wychodzić a nie ukrywać przed sobą...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2016 21:40
Polecam bardzo Uber, pierwszy przejazd z tym kodem za darmo o wartości 45 zł! kod: 4r49kawcue :))
odpowiedz
Marta (Ocena: 5) 13.06.2016 20:17
szkoda że wasze artykuły są porozbijane na 50 stron, nie chce mi się ich czytać
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 13.06.2016 12:04
Na dłuższą metę jest to trudne do utrzymania. A co do ostatniego podpunktu, to warto się dobrze prowadzić, a nie będzie się miało podobnych problemów. Szanujmy się i wybierajmy porządnych facetów!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.06.2016 11:45
Jesli ktos naprwde wierzy, ze uda mu sie ukryc popalanie przed niepalacym partnerem to jest albo baaardzo naiwny, albo ma partnera za idiote
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie