Za co obcokrajowcy NIE LUBIĄ Polek? Tlenione włosy, imprezowanie, nieznajomość języków...

W większości są nami zachwyceni, ale dostrzegają także nasze wady.
Za co obcokrajowcy NIE LUBIĄ Polek? Tlenione włosy, imprezowanie, nieznajomość języków...
Fot. Thinkstock
20.05.2016

Po ostatnim artykule dotyczącym postrzegania Polek przed obcokrajowców niektóre z nas mogły osiąść na laurach. Ogólnie wychodzi na to, że cudzoziemcy mają o nas bardzo dobre zdanie. Jesteśmy piękne, grzeczne, rodzinne i zainteresowane związkiem na całe życie. Nie oznacza to jednak, że panowie z innych krajów nie dostrzegają naszych wad. Okazuje się, że jest ich całkiem sporo.

Na łamach serwisu „Girls for love”, który podpowiada panom, gdzie najlepiej szukać żony, znalazły się również mniej pochlebne opinie o nas. A raczej przestrogi. Autor poradnika podkreśla, że jesteśmy chodzącymi ideałami, ale zdarzają się niechlubne wyjątki. Według niego, nie warto interesować się Polką, jeśli ta…

Oto czarna lista zachowań, które dyskwalifikują nas w ich oczach.

Zobacz również: Co o Polkach myślą obcokrajowcy? 5 zalet według cudzoziemców!

 

stereotypy o Polkach

fot. Thinkstock

Sypia z tobą i nie myśli o ślubie

To nie może być Polka! Nasze rodaczki słyną z tego, że wszystko robią z myślą o założeniu rodziny. Kiedy kobieta zgadza się na seks i nawet nie wspomniała o małżeństwie - nie najlepiej to o niej świadczy.

Pali papierosy

To powszechne uzależnienie w naszym kraju, ale najwyraźniej porządne kobiety potrafią się przed nim ustrzec. Paląca partnerka po prostu źle rokuje.

 

stereotypy o Polkach

fot. Thinkstock

Według obcokrajowców Polka nie jest warta uwagi, jeśli:

Spotkałeś ją w klubie

To może oznaczać, że nie jest zbyt tradycyjna i w przeciwieństwie do swoich wierzących koleżanek, które przesiadują całe dnie w kościele, raczej nie szanuje siebie i swoich adoratorów.

Nie chce się uczyć języka obcego

Najwyraźniej uważa się za najważniejszą na świecie i to cudzoziemiec powinien nauczyć się języka polskiego. To źle wróży, bo widocznie nie ma ambicji i na niczym jej nie zależy.

 

stereotypy o Polkach

fot. Thinkstock

Pije częściej, niż od czasu do czasu

Idealna Polka stroni od używek, a alkohol traktuje jedynie jako dodatek, a nie sens życia. Cudzoziemcy są przerażeni stereotypem alkoholika znad Wisły. Nawet jeśli dotyczy to pięknej niewiasty.

Ma tatuaże

Trwałe wzory na ciele mają świadczyć o tym, że daleko jej do tradycyjnego stylu życia, który obcokrajowcy tak doceniają. „Wydziarana” partnerka raczej nie chodzi do kościoła i nie myśli o powiększeniu rodziny.

Zobacz również: Czy Polki podobają się cudzoziemcom? (Cała prawda o tym, jak nas postrzegają!)

 

stereotypy o Polkach

fot. Thinkstock

Jeśli nie wykazuje zainteresowania, zanim nie wypije swojej kawy

Można to potraktować jako przenośnię. Panowie obawiają się Polek, które nie są wpatrzone w nich jak w święte obrazki. Ideał powinien rzucić wszystko i zająć się swoim adoratorem.

Jeśli nie chcesz chodzić z nią co tydzień do kościoła

Wciąż pokutuje stereotyp, że każda Polka jest wierząca. Związek z nią oznacza, że partner też od tego nie ucieknie.

 

stereotypy o Polkach

Fot. Thinkstock

Ma kolczyki w twarzy

Niezależnie od tego, czy jest to niewielka ozdoba w brwi, nosie czy wardze. Na takie ekstrawagancje pozwalają sobie wyłącznie nieodpowiedzialne rodaczki.

Rozjaśnia włosy i chodzi na solarium

Nawet obywatele innych krajów poznali się na tlenionych blondynkach ze sztuczną opalenizną. Zdaniem większości to kiepski materiał na żonę.

stereotypy o Polkach

Fot. Thinkstock

Ubiera się prowokacyjnie

To kłóci się z wizerunkiem bogobojnej i oddanej rodzinie Polki. Porządna dziewczyna znad Wisły zawsze ma na sobie bluzkę zapiętą pod samą szyję i długą spódnicę.

Interesuje się tobą tylko dlatego, że mówisz po angielsku

Jeśli mężczyzna imponuje jej wyłącznie tym, że pochodzi z innego kraju, to nie najlepiej o niej świadczy. Widocznie w oczach mężczyzny widzi wyłącznie dolary (ewentualnie funty).

Zobacz również: SEKS? TAK! BYLE NIE Z NIEMCEM!

Komentarze (27)

Ocena: 4 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2016 22:58
Kocham takie statystyki z tyłka wzięte. Przeprowadził ktoś chociaż jakieś rzetelne badania? Grupa była wyselekcjonowana? Obcokrajowcy, czyli kto? Bo poza Polską jest kilkadziesiąt różnych państw, ale jakoś wierzyć mi się nie chcę, że na temat wad Polek opowiadal się obywatel Mongolii albo Etiopii..
odpowiedz
pmka (Ocena: 1) 21.05.2016 18:08
większych bzdur dawno nie widziałam ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.05.2016 14:56
Juz dawno takich glupot nie czytalam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2016 12:26
A może ci "obcokrajowcy" nie znają normalnych kobiet, na poziomie, bo sami sobą niewiele reprezentują i obracają się w towarzystwie STEREOTYPOWYCH Polek? 8) Medal ma dwie strony.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.05.2016 12:25
Musimy przestać tu wchodzić skuszeni ciekawym tytulem... Ta strona jak widać nie zajmuje się publikacją artykułów tylko wyświetlaniem reklam z kretyńskimi artykułami w tle, szkoda naganiać im kasę :-/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo