Co najbardziej denerwuje nas w mężczyznach? (Lista wad, które ma KAŻDY FACET)

Zgadzacie się, że te zachowania mężczyzn są nie do zaakceptowania?
Co najbardziej denerwuje nas w mężczyznach? (Lista wad, które ma KAŻDY FACET)
Fot. Thinkstock
19.05.2016

Są takie męskie zachowania, które denerwują wszystkie kobiety. Mężczyźni to płeć pod wieloma względami niezrozumiała dla pań. Potrzeba dużo empatii, rozmów i wzajemnej akceptacji w relacjach damsko-męskich. Dopiero wtedy kobieta i mężczyzna są w stanie funkcjonować jako związek. Sama miłość nie wystarczy, gdyż napotyka na bariery. Na przykład pod postacią zachowań, o których wspomniałyśmy na początku.

Portal cosmopolitan.com opublikował, co najbardziej denerwuje kobiety w zachowaniu facetów. Zgadzacie się z tym?

 

wady facetów

Fot. Thinkstock

Nie myje się

Są mężczyźni mający awersję do mydła w genach. Poza tym ich lenistwo jest silniejsze niż obawa, że być może odstraszą od siebie dziewczynę. Kiedy myślą o prysznicu, w ich myślach zaraz pojawia się słowo: `Potem`. W rezultacie siedzisz obok niego i robisz, co możesz, aby wykręcić się od objęcia jego ramion. Gdy delikatnie spróbujesz zwrócić mu uwagę, przekonuje, że w końcu jest prawdziwym mężczyzną, a oni nie muszą się tak często myć… Niestety taka postawa nie jest obca wielu mężczyznom.

wady facetów

Fot. Thinkstock

Prosi, żebyś spędziła czas z nim i jego przyjaciółmi, a potem Cię ignoruje

Czasami facet prosi dziewczynę o spędzenie czasu nie tylko we dwoje, ale w większym gronie, na przykład ze swoimi kumplami. W trakcie nie robi jednak nic, żeby poczuła się dobrze w tym towarzystwie, nie próbuje jej włączyć w rozmowę. Zamiast tego gada jak nakręcony z kumplami, którzy wyglądają jakby zastanawiali się, kim ona w ogóle jest. Dziewczyna z kolei myśli sobie:`Co ja tu robię?`

wady facetów

Fot. Thinkstock

Podczas konwersacji patrzy na ekran telefonu

Ty opowiadasz mu o okropnym przeżyciu, które miało miejsce w poprzednim tygodniu, a on zerka co chwilę na telefon. Trudno wyobrazić sobie bardziej lekceważącą postawę. W takim momencie może powinnaś jeszcze wypisać sobie na czole: `Przepraszam Cię bardzo. Zapomniałam, że jesteś najważniejszy i wcale nie musisz reagować, gdy opowiadam Ci o wypadku mojej siostry. Wybacz mi, że zawracam Ci głowę…`

wady facetów

Fot. Thinkstock

Nigdy się nie śmieje

Niektórzy faceci nigdy się nie śmieją. Znajomi reagują wybuchami śmiechu, gdy opowiadasz im pewną śmieszną historię, która Ci się przydarzyła, a on zdobywa się jedynie na lekkie wykrzywienie ust. Trudno powiedzieć, czy to bardziej smutne czy przerażające. Kobiety nie oczekują, że każdy będzie je uważał za dowcipne i zabawne. Kiedy za każdym razem napotykają jedynie ponurą minę, mogą zacząć podejrzewać, że facet ich nie znosi albo nienawidzi śmiechu.

Zobacz także: Co mężczyźni myślą o kobietach, które... nie czytają książek?

wady facetów

Fot. Thinkstock

Kiedy mówi o swojej eks, że była szalona

Określenie `szalona` można rozumieć na wiele sposobów. Chodziło mu o wariatkę czy superzakręconą dziewczynę? Masz swoją godność, więc nie będziesz się dopytywać, ale jego stwierdzenie jest jak wrzód w żołądku. Żadna dziewczyna raczej nie chce słuchać o byłych pannach swojego mężczyzny. On nie powinien ich w ogóle pamiętać… Liczysz się Ty i tylko Ty, nieważne, jak bardzo szalona.

Zobacz także: Tych błędów nie wybaczają mężczyźni (Sprawdź, co nie ujdzie Ci na sucho!)

wady facetów

Fot. Thinkstock

W ogóle nie zadaje Ci pytań

Pierwsza randka i pierwsza okazja do dłuższej rozmowy, a mężczyzna w ogóle nie wydaje się być zainteresowany Twoją osobą? To typowe zachowanie niektórych facetów, którzy są tak zachwyceni sobą, że uważają Ciebie i Twoje życie za temat zastępczy. Opowiadają dużo o sobie, swoich doświadczeniach, pasjach, idolach, marzeniach i ambicjach. Domagają się od Ciebie zainteresowania, ale go nie odwzajemniają. 

Zobacz także: Drobiazgi, które facet zawsze zauważy...

Coś jeszcze dodałabyś do tej listy?

Komentarze (11)

Ocena: 4.55 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.05.2016 14:57
Najpierw się starają i robią wszystko tak aby bylo jak najlepiej a później czar pryska
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2016 16:48
A mnie najbardziej denerwuje (w.....a) to, że facet nigdy nie przyzna się do błędu! O zgrozo! jeszcze tak wszystko okręci, że to my kobiety czujemy się winne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2016 16:13
a gdzie balaganiarstwo?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.05.2016 16:04
w moim mnie denerwuje głupie poczucie humoru, on wyznaje zasadę, że "dzieciństwo kończy się dopiero po 40" i ciągle jestem zasypywana idiotycznymi żartami, tekstami, kawałami. mam poczucie humoru ale on i jego kumple w tym temacie są totalnie beznadziejni ;p
odpowiedz
młoda mężatka (Ocena: 3) 19.05.2016 10:41
niestety są jeszcze gorsze rzeczy . . . nie sprzątają wspólnego mieszkania, zaniedbują kobiety po kilku latach związku, nie umieją stworzyć związku partnerskiego i nie doceniają pracy kobiety
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo