5 powodów dla których wyciągniesz pieniądze nawet spod ziemi!

Dla tych rzeczy kobieta jest skłonna wziąć kredyt, pożyczkę albo zadłużyć się u znajomych. Wyniki naszej ankiety wskazały coś, czego nikt się nie spodziewał! Zobacz, na co kobieta jest w stanie wydać każde pieniądze!
5 powodów dla których wyciągniesz pieniądze nawet spod ziemi!
13.05.2016

Dla tych rzeczy kobieta jest skłonna wziąć kredyt, pożyczkę albo zadłużyć się u znajomych. Wyniki naszej ankiety wskazały coś, czego nikt się nie spodziewał! Zobacz, na co kobieta jest w stanie wydać każde pieniądze!

5. Leki i leczenie

Miejsce piąte w naszym rankingu zajęły produkty związane ze zdrowiem. 22% kobiet biorących udział w badaniu stwierdziło, że zdrowie jest dla nich najważniejsze, dlatego na leczenie swoje bądź swoich najbliższych skłonne są wydać każde pieniądze. Kobiety te najczęściej pożyczają pieniądze na drogie leki czy prywatne wizyty.

4. Domowe rachunki

Dla sporej grupy kobiet (24%) priorytetem jest opłacenie wszystkich rachunków związanych z domem. Dopiero po uregulowaniu tych należności myślą o innych potrzebach. 51% naszych ankietowanych zgodnie stwierdziło, że czuje się źle jeżeli zalega z takimi płatnościami. Eksperci portalu sowafinansowa.pl potwierdzają także, że panie dużo częściej niż panowie biorą pożyczki właśnie z przeznaczeniem na domowe rachunki.

3. Potrzeby członków rodziny

Mylił się ten, kto myślał, że kobiety wydadzą każde pieniądze, aby zaspokoić potrzeby swoich najbliższych. Otóż, tylko 32% pań uznało ten cel za najważniejszy. Kobiety uważają, że to czego pragną ich dzieci czy partnerzy jest ważne. O wiele ważniejsze są jednak ich własne marzenia.

2. Nowe AGD lub RTV

A o czym marzą kobiety? Jeśli chodzi o rzeczy, które można nabyć za pieniądze, aż 46% ankietowanych uznało, że byłoby skłonnych pożyczyć pieniądze na wymianę starego sprzętu AGD na nowy. Dla wielu kobiet kuchnia to ich małe eldorado, dlatego chętnie dokonują zmian w tym obszarze. Lepszy sprzęt AGD pozwala im realizować pasję gotowania z jeszcze lepszym rezultatem (czytaj: smaczniej).  

1. Samochód

Tak, to nie żart! Aż 47% pytanych przez nas kobiet byłoby w stanie wziąć pożyczkę na samochód. Choć takiej odpowiedzi spodziewalibyśmy się głównie po mężczyznach, okazuje się, że dla pań również jest bardzo ważne to, czym jeżdżą. Kobiety patrzą jednak na bezpieczeństwo, a nowy, lepszy samochód sprawia, że same mogą czuć się pewniej za kierownicą i są spokojniejsze o zdrowie pasażerów czyli np. dzieci.

A wy na co byłybyście skłonne pożyczyć pieniądze?

Artykuł sponsorowany  

Komentarze (8)

Ocena: 5 / 5
bankierplus (Ocena: 5) wczoraj 15:07
Nie przepłacaj za OC, Zrób kalkulację i sprawdź ile możesz zaoszczędzić na OC http://bankierplus.pl/ubezpieczenia
odpowiedz
Szymon (Ocena: 5) 06.10.2017 18:18
Polecam www.chwilowkizadarmo.pl z zestawieniem firm pożyczających zupełnie bezpłatnie.
odpowiedz
netpozyczka24 (Ocena: 5) 04.08.2017 14:19
Dobrze zajrzeć do https://www.netpozyczka24.pl/ gdzie można poznać kompleksową ofertę pożyczek pozabankowych na uproszczonych warunkach uzyskania. Bez parabanków i innych dziwnych firm. Co ważne - portal prezentuje obiektywne informację bez sponsorowanych sugestii.
odpowiedz
Kornelia (Ocena: 5) 28.12.2016 22:18
Ja dla dodatkowej kasy to póki co wzięłam udział w akcji polecamBank.pl i dostałam premię za polecanie :) 200 złotych piechotą nie chodzi, a za specjalnie się nie musiałam męczyć, żeby je dostać. Natomiast nie zgodzę się, że kobiety takie są chętne do brania pożyczek. Poza tym rtv czy agd to nie są małe wydatki i u mnie to na przykład są zakupy raz na kilka lat jak już naprawdę mi się sprzęt popsuje.
odpowiedz
Rolcia (Ocena: 5) 19.05.2016 12:20
No ja wczoraj już byłam bliska wzięcia jakiejś chwilówki jak zobaczyłam promocję na bejeans, bo chciałam mieć od razu wszystko... Ale się opamiętałam i wzięłam tylko trampki z guess i koszulke wranglera...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo