Co robią faceci, kiedy myślą, że nie patrzymy?

Mężczyźni wcale nie są tacy idealni. Oto ich grzeszki...
Co robią faceci, kiedy myślą, że nie patrzymy?
Fot. Thinkstock
25.04.2016

Na pierwszy rzut oka wygląda jak bóstwo. Wysoki, umięśniony, wysportowany, a do tego z czarującym uśmiechem i seksownym spojrzeniem. Widząc takiego mężczyznę, myślisz sobie: `Co za facet… On jest jedyny w swoim rodzaju.` Czy na pewno?

Kobiety mają na sumieniu małe grzeszki, a mężczyźni wcale nie są od nich lepsi. Chociaż w towarzystwie każdy stara się zrobić jak najlepsze wrażenie, zacisze mieszkania zachęca, aby pozbyć się tej maski, odetchnąć i wreszcie pobyć trochę sobą. Co to oznacza w przypadku kobiet? Brak makijażu, niezbyt modne ciuchy czy spędzanie wolnego wieczoru na oglądaniu `Gotowych na wszystko`(chociaż publicznie deklarujesz, że w wolnym czasie czytasz klasykę literatury).

A jak przedstawia się sytuacja panów? Jakie sekrety mają przed nami? Na temat jakich występków nigdy nie przyznaliby się swoim dziewczynom? Biorąc pod uwagę wypowiedzi znajomych facetów, zebrałyśmy listę ich wstydliwych tajemnic. Teraz będziesz wiedziała, czym może zajmować się ukochany, kiedy nie patrzysz.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: W tym wieku powinnaś mieć już chłopaka

co robią faceci w samotności

Fot. Thinkstock

Dłubanie w nosie

Aż piętnastu naszych znajomych przyznało, że kiedy ich dziewczyn nie ma w pobliżu, sprawdzają, czy coś nie wpadło im do nosa. To wstydliwy, ale bardzo powszechny nawyk. Nasuwa się jedynie pytanie, czy myją potem dłonie, którymi nas dotykają. Nie miałyśmy już odwagi, aby o to zapytać…

co robią faceci w samotności

Fot. Thinkstock

Kontrolowanie fryzury

Niektórzy mężczyźni są bardzo próżni i chociaż wyglądają tak, jakby nie poświęcali wyglądowi zbyt wiele czasu, to zmyłka. Gdy nikogo nie ma w pobliżu, stają przed lustrem, poprawiają włosy, przygładzają brody i uważnie przyglądają się swojej cerze – być może pojawił się na niej jakiś pryszcz. W towarzystwie na powrót stają się twardzielami, których nie interesują podobne sprawy.

co robią faceci w samotności

Fot. Thinkstock

Dobieranie się do Ciebie

Ty możesz być pochłonięta oglądaniem serialu, a on udaje, że jego też interesują miłosne perypetie. Prawda jest taka, że w bardziej realnym znaczeniu. Wygląda to mniej więcej następująco: Ty płaczesz, a on nagle niezauważalnie obejmuje Cię ramieniem, potem zaczyna głaskać udo i pocieszać jeszcze bardziej i bardziej…

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: Najmniej seksowne części kobiecego ciała

co robią faceci w samotności

Fot. Thinkstock

Sprawdzanie powiadomień na telefonie, żeby sprawdzić, czy nadają się do publicznego wglądu

Mężczyźni są jak mali chłopcy i często przesyłają sobie nawzajem śmieszne linki, zdjęcia albo sprośne dowcipy. Telefon czasami może wpaść w ręce drugiej osoby, zupełnie przypadkiem. Nie każdy zrozumie, dlaczego na ekranie nagle wyświetli mu się bohater kreskówki albo zdjęcie skacowanych mężczyzn, którzy wyglądają jakby postradali zmysły. Nawet kochająca partnerka może nie dostrzec sensu w podobnych ekscesach. Dlatego faceci co jakiś czas kontrolują sytuację i nie chcą, żeby ich dziewczyny to dostrzegły. Tym bardziej, że wielu kobietom może nasunąć się myśl, że ten jedyny pisze z inną.

co robią faceci w samotności

Fot. Thinkstock

Jedzenie bez zachowania zasad etykiety

To zdarza im się, kiedy kobiety nie patrzą. W męskim gronie pozwalają sobie na wszystko. Mało która dziewczyna uwierzyłaby, że jej kulturalny facet potrafi zamienić się w wygłodniałą bestię jedzącą wszystko rękami, wycierającą usta rękawem i głośno bekającą na sam koniec. Wszystko najczęściej dzieje się podczas męskiego seansu telewizyjnego. Wtedy nogi lądują na stoliku, puste butelki po piwie walają się po podłodze i wszystkie chwyty stają się dozwolone.

co robią faceci w samotności

Fot. Thinkstock

Puszczanie bąków

Jeżeli jesteś w towarzystwie faceta i znajdujecie się w przestrzeni publicznej (na przykład dużej księgarni), a on nagle przechodzi do innego działu, mówiąc, że musi coś sprawdzić, możliwe, iż powodem jest fizjologia. Kierowani tą potrzebą faceci nagle zaszywają się w rożne zakamarki, aby jej pofolgować. Trzeba jednak przyznać, że chwała im za to.

Zobacz także: Jakie sekrety na temat waszego seksu on zdradza swoim kolegom?

 

Źródło: www.cosmopolitan.com

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 2.8 / 5
Anonim (Ocena: 2) 25.04.2016 17:39
a ja nawet przy swoim facecie puszczam bąki, dłubie w nosie i co się takiego dzieje?
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 25.04.2016 15:40
też dłubię w nosie, puszczam bąki, a nawet robię kupę kiedy nikt nie widzi!!! WOW
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 25.04.2016 12:32
Ale bzdury
odpowiedz

Polecane dla Ciebie