Faceci zdradzają, w co powinnaś się ubrać, by rozgrzać ich do czerwoności!

Czapki baseballowe i no make-up - przekonajcie się, co jeszcze kręci płeć przeciwną!
Faceci zdradzają, w co powinnaś się ubrać, by rozgrzać ich do czerwoności!
Fot. Thinkstock
07.04.2016

Niektórzy mężczyźni preferują kobiety ubrane w sukienki, inni uwielbiają widok opiętych na ciele dżinsów. Przykładów można byłoby wymieniać wiele – wszystko zależy od gustu.

Przeważnie jednak faceci zwracają uwagę na ubiór i styl kobiety pod kątem seksualności, zwłaszcza ci, którym chodzi o nawiązanie niezobowiązującej znajomości. Są jednak części garderoby oraz elementy wyglądu, które - abstrahując od wcześniej wspomnianego wymiaru - wzbudzają duże uznanie panów. 

Niedawno natknęłyśmy się na ciekawą ankietę, w jakiej panowie wytypowali sześć elementów garderoby, które ich zdaniem są szalenie kobiece i urocze. Według mężczyzn trudno oprzeć się noszącej je kobiecie. Jeżeli chciałabyś poznać faceta i wejść w stały związek, pomyśl o zakupie kilku dodatkowych rzeczy, zmianie fryzury i makijażu.

Oto lista, którą koniecznie trzeba wziąć pod uwagę!

jakie ubrania kręcą facetów

Fot. Thinkstock

Włosy uczesane w kucyk

Podobno koński ogon to najbardziej seksowna, sportowa fryzura. Mężczyźni uwielbiają długie włosy, ale nie znaczy to, że muszą być one rozpuszczone. Rzeczywiście wzbudzają wtedy większą uwagę, ale kucyk odsłania twarz i podkreśla jej kształt. Poza tym na ulicach częściej widujemy kobiety z rozpuszczonymi włosami albo uczesane w modne, potargane koki. Koński ogon to z pozoru zwyczajna fryzura, ale nadaje pewnego charakteru.  Wszyscy zapytani przez nas mężczyźni odparli, że najbardziej podoba im się to uczesanie. Dodali też, że przecież koński ogon może być także wykonany w stylu eleganckim, wieczorowym.

jakie ubrania kręcą facetów

Fot. Thinkstock

No make-up

Brak makijażu albo makijaż, który sprawia wrażenie zupełnej naturalności już od kilku sezonów świeci swoje triumfy. Mężczyźni szukający kobiet na stałe bardziej preferują styl naturalny niż kilka warstw tapety, która kojarzy im się bardziej z dziewczynami lekkich obyczajów. Rzecz jasna czasami nie da się uniknąć malowania, bo na twarzy pojawiają się niedoskonałości i warto to robić, żeby podkreślić swój wygląd. Chodzi o to, żeby nie unikać przed facetami pokazywania swojej twarzy bez kamuflażu. Oni wiedzą, że mamy wady, że nie jesteśmy idealne i kochają nas za to. Poza tym wszyscy ankietowani odrzekli jednogłośnie: `kobieta bez makijażu wydaje się bardziej bezbronna i budzi większą czułość`. Faceci są również świadomi, iż da się wykonać makijaż w stylu no make-up…

jakie ubrania kręcą facetów

Fot. Thinkstock

Okulary

Kobieta w okularach jest seksowna, jednak owa seksowność odnosi się bardziej do cech charakterologicznych czy osobowości, a nie ma nic wspólnego z fizycznością. Bo kto powiedział, że tylko typowe dziewczyny-Barbie są seksowne? Facet, który widzi kobietę w okularach, zaraz zastanawia się, kim ona jest z zawodu. A może jest geniuszem? Nurtuje go także myśl, czy czyta i ewentualnie, jaki rodzaj literatury lubi najbardziej.

jakie ubrania kręcą facetów

Fot. Thinkstock

Sukienki

Nie mamy tu na myśli krótkich, seksownych sukienek, które wszystko odsłaniają, chociaż nie brakuje amatorów takich widoków. Eleganckie sukienki podkreślające kobiece kształty sprawiają, że faceci są zachwyceni. Tym bardziej, że coraz mniej kobiet ubiera się tak na co dzień. Koniecznie kup sobie nową sukienkę.

jakie ubrania kręcą facetów

Fot. Thinkstock

Czapki baseballowe

Wpadłabyś na to, że baseballowa czapka może tak bardzo kręcić facetów? Twarz wygląda w niej po prostu uroczo i nasuwa skojarzenie zwariowanej, energicznej dziewczyny, która nie boi się żadnego wyzwania. To jeden z przykładów, że sportowy styl także może być seksowny. Mężczyźni lubią kobiety aktywne, mające swoje pasje i uprawiające sport. Podobnie jak w przypadku okularów, facet, widząc dziewczynę noszącą baseballową czapkę, od razu będzie się zastanawiał, co robi z życiu i jakie jest jej hobby. Jego zainteresowanie wzrośnie o 100 procent.

Zobacz także: TEST: Czy będziesz idealną żoną? (20 pytań, które chciałby Ci zadać facet...)

 

 

jakie ubrania kręcą facetów

Fot. Thinkstock

Skórzana kurtka

Skórzana kurtka narzuca pewien styl, który wiąże się z pewnością siebie i przebojowością. Nie masz podobnego wrażenia? Dziewczyna w skórzanej kurtce to kobieta z charakterem, która wie, czego chce i ma w sobie pasję. Mniej więcej takie skojarzenie nasuwa się na myśl na pierwszy rzut oka. Faceci nie lubią łatwych zdobyczy i kobieta ubrana w skórzaną kurtkę stanowi dla niech wyzwanie, ponieważ kojarzy się właśnie w ten sposób.  Być może brzmi to absurdalnie, ale mężczyźni z ankiety w większości wysnuli taki wniosek. 

Zobacz także:Psycholog zdradza: 7 nawyków, które niszczą każdy związek!

 

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2016 13:14
KONIECZNIE KUP SOBIE SUKIENKĘ, Boże tak bardzo gardzę tym co czytam...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2016 20:12
Głupie baby. Dostosuj się do wszystkiego a nie będą was szanować. Trzeba być sobą i nie dać sobą pomiatac chyba że ktoś chce być otworem na sp erme . To życzę powodzenia
odpowiedz
Kasia (Ocena: 5) 07.04.2016 20:11
To ja chyba jestem z kosmitą... :D
odpowiedz
Kaja (Ocena: 5) 07.04.2016 14:37
a ch.j mnie to obchodzi co ich rozpala!! jakbym tylko ja miala rozpalac swojego faceta to oczywiscie ze bym sie tym zainteresowala. ale to jest bydlo i jakbyscie sie laski nie staraly nie bedziemy nigdy tymi jedynymi!!! sk...syny
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2016 12:11
"Facet, który widzi kobietę w okularach, zaraz zastanawia się, kim ona jest z zawodu. A może jest geniuszem? Nurtuje go także myśl, czy czyta i ewentualnie, jaki rodzaj literatury lubi najbardziej." a może ma po prostu wadę wzroku? :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie