14 szokujących powodów, dla których faceci korzystają z Tindera

O co tak naprawdę chodzi użytkownikom popularnej aplikacji? Wielu facetów wcale nie szuka miłości ani nawet przelotnych znajomości.
14 szokujących powodów, dla których faceci korzystają z Tindera
fot. Thinkstock
03.04.2016

Tinder to aplikacja stworzona z myślą o ludziach, którzy pragną zawierać nowe znajomości. Wśród użytkowników można wymienić osoby szukające swojej drugiej połówki, przyjaciół, towarzystwa podczas zwiedzania innych krajów, a także przygodnych znajomości. Każdy z tych celów wydaje się normalny i zrozumiały.

Jak go podniecić? 10 bardzo DZIWNYCH sposobów, które zawsze działają!

Są jednak osoby, które dołączyły do Tindera z zupełnie innych, szokujących powodów. Portal buzzfeed.pl zebrał wypowiedzi tych użytkowników. 

Przekonajcie się, co nimi kieruje, kiedy po raz kolejny decydują się na uruchomienie aplikacji. Będziecie co najmniej zdumione. Być może jesteście w trakcie poznawania jakiegoś przystojniaka, a on zwyczajnie Was wkręca…

Używam Tindera bo uwielbiam jeść. Nakłaniam facetów, żeby zabierali mnie na randkę i po tym, jak się najem, odchodzę i nigdy więcej z nimi nie rozmawiam.

Tinder jest mi potrzebny po to, aby ćwiczyć żarty. Przypuszczam, że kiedyś usłyszę: `Twoje życie uczuciowe to żart.`

Tinder

fot. Thinkstock

Ja używam Tindera tylko po to, żeby nakłonić dziewczyny do obserwowania mnie na Instagramie. Polecam, to świetny sposób na zdobycie nowych followersów.

Korzystam z Tindera dzięki kontom moich przyjaciół. Dzięki temu wkręcam ludzi i mam z tego powodu mnóstwo frajdy.

Tinder

fot. Thinkstock

Mam Tindera, bo dzięki tej aplikacji mam ogromną polewkę z ludzi i ze sposobu, w jaki opisują samych siebie. W życiu nie spotkałem się z większym narcyzmem.

Szczerze? Jestem na Tinderze tylko po to, żeby nakłaniać dziewczyny do przesyłania mi roznegliżowanych zdjęć. Niczego nie żałuję.

Uzależniona od kochania

Tinder

fot. Thinkstock

Używam Tindera wyłącznie w celu utwierdzenia samego siebie w przekonaniu, że jestem w stanie wzbudzić zainteresowanie dużo młodszych i atrakcyjnych dziewczyn. W żadnym wypadku nie czuję się źle z tego powodu.

Mój kupel zawsze mówi, że korzystam z tej aplikacji tylko wtedy, kiedy jestem pijany. Jedyne, o co mi chodzi, to wchodzenie w spory i polityczne dyskusje.

Tinder

fot. Thinkstock

Używam Tindera tylko po to, żeby osądzać ludzi. Są albo bardzo śmieszni albo użalający się nad sobą – wręcz konający z cierpienia. Ludzie w moim otoczeniu są kompletnie bezwartościowi.

W moim przypadku Tinder służy do pisania najbardziej szalonych rzeczy, jakie tylko jestem w stanie wymyślić. Pewnie właśnie z tego powodu moi rozmówcy odpisują mi niezwykle rzadko…

Tinder

fot. Thinkstock

Korzystam z aplikacji wyłącznie po to, żeby ćwiczyć swój niemiecki. Nic tak nie motywuje mnie do ćwiczenia gramatyki, jak flirt z nieznajomym. Oczywiście nieziemsko przystojnym!

Jeśli chodzi o mnie, Tinder służy wyłącznie do zabicia czasu. Nie sądzę, abym kiedykolwiek rozmawiał z jego użytkowniczkami tak na poważnie.

Dlaczego kłamiemy na temat swojego dziewictwa?

Tinder

fot. Thinkstock

Jestem na Tinderze, żeby móc prowadzić swoją grę. Sam nie odzywam się do nikogo pierwszy.

Używam Tindera, bo mam bardzo mało znajomych. Co prawda to towarzystwo wirtualne, ale zawsze towarzystwo. Poza tym zawsze możemy zdecydować się na spotkanie w realu.

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie