7 rzeczy, które ciągle robią faceci (a ty je w kółko analizujesz… w niewłaściwy sposób)

Na pewno znasz na pamięć te męskie zachowania. Tylko że… źle je interpretujesz. Podpowiadamy, o co naprawdę chodzi mężczyznom!
7 rzeczy, które ciągle robią faceci (a ty je w kółko analizujesz… w niewłaściwy sposób)
Fot. Thinkstock
22.03.2016

Ile razy zdarzyło ci się godzinami analizować to, co twój ukochany zrobił lub powiedział? On już dawno zapomniał o całym zajściu, a ty wciąż głowisz się nad tym, o co TAK NAPRAWDĘ mogło mu chodzić.

Nie ma się czego wstydzić. My, kobiety, uwielbiamy rozbierać na czynniki pierwsze męskie zachowania. Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że w tym, co zrobił nasz mężczyzna, nie ma żadnego drugiego dna.

Zamiast po raz kolejny tracić czas na niewłaściwe interpretacje, przeczytaj, o co chodzi facetom. Przed wami 7 typowych męskich zachowań, które z pewnością znacie na pamięć. Co oznaczają?

Krótki SMS

Ty wysłałaś chłopakowi w SMSie elaborat na temat swoich uczuć, użyłaś kwiecistych metafor i miliona emotikonów, a on napisał po prostu: „Git”. W twojej głowie pojawiła się więc myśl, a właściwie to stuprocentowa pewność, że jemu już na tobie nie zależy. Nie kocha cię, zamierza zerwać i zapewne siedzi w tym momencie w barze z jakąś biuściastą blondynką.

Co tak naprawdę oznacza krótka wiadomość od faceta? Możliwości są dwie: albo akurat jest zajęty, a zależało mu na tym, żeby natychmiast ci odpisać; albo on nie przepada za laniem wody. Nie jest mocny w pisaniu rozprawek o swoich uczuciach, dlatego posługuje się konkretnymi stwierdzeniami. Kocha, ale woli miłość okazywać inaczej niż pisząc przydługie SMS-y.

zachowania mężczyzn

Fot. Thinkstock

Zerkanie na inne dziewczyny

Jeśli zauważysz, że twój mężczyzna zerka na inne dziewczyny, nie popadaj w paranoję. To wcale nie oznacza, że ty już mu nie wystarczasz i przestałaś mu się podobać. Faceci gapią się na ładne kobiety, bo tak już są zaprogramowani. Przyznaj zresztą sama przed sobą: czy ty nigdy nie zawiesiłaś oka na przystojnym, nieznajomym brodaczu? Robiłaś to wielokrotnie, a mimo to twoje uczucia do partnera nie stały się słabsze.

zachowania mężczyzn

Fot. Thinkstock

Komplementy

Twój facet powiedział ci wczoraj, że jesteś piękna, a dzisiaj powtórzył to znowu. Zamiast się z tego cieszyć, ty zastanawiasz się, co on takiego przeskrobał. Przecież musi mieć coś na sumieniu, skoro tak cię komplementuje!

Dobra rada? Przestań wmawiać sobie coś, co nie ma miejsca. Twój ukochany za tobą szaleje!

zachowania mężczyzn

Fot. Thinkstock

Mruczenie

Zazwyczaj, kiedy go namiętnie całowałaś lub pieściłaś, on mruczał z zadowoleniem. Ostatnio jednak przestał to robić. Czy to oznacza, że już go nie kręcisz? Oczywiście, że nie! Przecież facet nie musi być głośny za każdym razem, gdy się kochacie. Gdyby wasz seks przestał być dla niego satysfakcjonujący, powiedziałby ci o tym wprost.

zachowania mężczyzn

Fot. Thinkstock

Znajomi z Facebooka

Twój mężczyzna polajkował zdjęcie kumpeli albo zaprosił do znajomych koleżankę z pracy, a ty zdążyłaś już wyobrazić ich sobie w sytuacji intymnej. Ona na pewno mu się podoba i pewnie cię z nią zdradza! Bez przesady… Zamiast popadać w paranoję, podejdź do tej sytuacji na trzeźwo. On TYLKO ją lubi. Kocha ciebie.

zachowania mężczyzn

Fot. Thinkstock

Jego przeszłość

Kobiety bardzo często chcą wiedzieć, z iloma dziewczynami spotykał się wcześniej ich facet. Ile miał poważnych związków, a ile tylko przelotnych. Po zwierzeniach z jego strony często wyciągamy jednak błędne wnioski, np.: „skoro był podrywaczem, to na pewno nie jest mi teraz wierny”. Nie rozliczaj chłopaka z jego przeszłości, tylko skup się na tym, co jest teraz między wami. Ty przecież też nie byłaś święta, zanim go poznałaś.

zachowania mężczyzn

Fot. Thinkstock

Co wiedzą na twój temat jego znajomi?

Przypadkiem spotkaliście na ulicy jego najlepszego przyjaciela, a on na twój widok nie wykrzyknął: „Ach, a więc to ta dziewczyna, o której tyle mi opowiadałeś!”? Spokojnie, to wcale nie musi oznaczać, że twój facet ukrywa cię przed światem, czy wstydzi się związku z tobą. On po prostu woli rozmawiać z kumplem o sporcie, a sprawy dotyczące związku zachować dla siebie. To bardzo taktowne z jego strony!

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo