20 rzeczy, których faceci NIE ZNOSZĄ w kobietach: Robienie dzióbka, ciągła ochota na zakupy...

„Upokarzają swoje koleżanki”, „traktują miesiączkę jako usprawiedliwienie”, „nie widzą, czego chcą”. Co jeszcze?
20 rzeczy, których faceci NIE ZNOSZĄ w kobietach: Robienie dzióbka, ciągła ochota na zakupy...
Fot. Thinkstock
22.03.2016

Jeśli myślałaś, że faceci przynajmniej próbują nas zrozumieć, te wyznania wyprowadzą Cię z błędu. Okazuje się, że panowie wciąż mają nam wiele do zarzucenia i uważają nas za niestabilne emocjonalnie. Czepiają się dosłownie wszystkiego, co nas dotyczy. I chyba lepiej, że nie mówią tego wprost, a na pełną szczerość pozwalają sobie dopiero wtedy, kiedy mogą to zrobić anonimowo. Choćby poprzez aplikację Whisper.

Użytkownicy płci męskiej tym razem wytknęli nam zachowania, których podobno nie są w stanie znieść. Dostało nam się za błędy komunikacyjne, wybory uczuciowe, a nawet za… dzióbki na zdjęciach. Jeśli chcesz go wyprowadzić z równowagi - ta lista może okazać się bardzo przydatna.

Co denerwuje ich najbardziej? Sprawdź i wyciągnij wnioski. Jeśli tylko poczuwasz się do winy…

Zobacz również: 15 powodów do wstydu w sypialni (Szokujące wyznania internautek)

 

wady kobiet

Fot. Thinkstock

„Nie podoba mi się, że wykorzystują okres jako wytłumaczenie swojego braku kultury i zwykłego chamstwa”.

„Ciągle porównują się z innymi kobietami i zawsze czują się gorsze od nich. Czy chodzi o wygląd, strój, czy o faceta. Boją się być po prostu sobą”.

„Są potwornie zazdrosne. Na ulicy nie mogę nawet odwrócić głowy, bo zaraz się dowiaduję, ze ją zdradzam!”.

wady kobiet

fot. Thinkstock

„Nienawidzę, kiedy mówię jej, że wygląda pięknie, a ona cały czas to kwestionuje i dalej się nad sobą użala. To nie wygląda szczerze”.

„Rzadko kiedy przyznają się do tego, co tak naprawdę czują, a potem oczekują od nas, że zgadniemy, co im siedzi w głowach”.

„Kiedy widzę, że coś jest nie tak, pytam w czym problem, a ona stwierdza, że nic się nie stało. Dlaczego nie może powiedzieć wprost, co jej dolega?”.

„Nie podoba mi się, że każdy mój uśmiech i przyjazny gest interpretują jako wyznanie miłości. Czasami chcę być po prostu grzeczny i to nie musi oznaczać zauroczenia”.

„Denerwuje mnie, że gustują w beznadziejnych facetach, którzy zawsze je ranią, a ignorują świetnych gości, których mają pod ręką”.

 

wady kobiet

fot. Thinkstock

„Ciągle szukają powodów, by trochę się nad siebie poużalać. Mogę mówić dziewczynie każdego dnia, że wygląda jak miss, a ona i tak twierdzi, że jest potworem”.

„Coraz więcej dziewczyn można określić jako łatwe. Nie wiem komu chcą zaimponować, ale przydałoby się trochę więcej zasad w życiu”.

„Szkoda, że nie dają nam żadnych wskazówek i rzadko wychodzą z inicjatywą. Jestem bardzo nieśmiały i chciałbym mieć pewność, że ja też jej się podobam”.

„Gardzę dziewczynami, które na każdym zdjęciu robią dzióbek. To najmniej seksowny widok, jaki mogę sobie wyobrazić. Wyglądacie głupio, a nie zalotnie!”.

 

wady kobiet

fot. Thinkstock

„Kobiety są mało konsekwentne. Nie potrafią powiedzieć, czego chcą i dążyć do tego. Oczekują, że facet wszystkiego się domyśli i z litości je wyręczy”.

Zobacz również: Najgorsze teksty, jakie możesz usłyszeć po zbliżeniu (20 przykładów z życia wziętych)

„Bardzo nie lubię, kiedy kobieta udaje ofiarę, a tak naprawdę jest największą manipulatorką, jaką znam. Nie wierzę w damską niewinność, bo zazwyczaj macie więcej za uszami od nas”.

 

 

wady kobiet

fot. Thinkstock

„Ciągle mają ochotę na zakupy. Najlepiej, kiedy ktoś za nie płaci”.

„Wysyłają bardzo sprzeczne sygnały. Kiedy lubią faceta - udają, że jest inaczej, a potem mają pretensje, że ten sobie odpuścił. Niepotrzebne utrudnianie sobie życia”.

„Nienawidzę stereotypów, którymi się kierują. Każda kobieta twierdzi, że wszyscy faceci to brudne i gruboskórne świnie. Ja akurat jestem porządny i wrażliwy, więc wypraszam sobie”.

 

 

wady kobiet

Fot. Thinkstock

„Za bardzo przejmują się wyglądem. Myślą, że faceci naprawdę lecą na ich markowe ciuszki, modne buty i torebkę za kilka tysięcy. Potem okazuje się, że niewiele więcej sobą reprezentują”.

Uwielbiają upokarzać swoje koleżanki. Są mściwe i nieludzkie”.

„Mam dość tego, że robią aferę z puszczania gazów albo bekania w swojej obecności. Niech wreszcie zrozumieją, że jeśli robię to przy niej, to znaczy, że jest dla mnie ważna i bliska”.

Zobacz również: SŁOWNE PRZEPYCHANKI W ZWIĄZKU

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 26.11.2020 07:39
Jakaś lista od narcyzów chyba. I jakie emocje, nienawiść do kobiet, ja nie mogę. Mój ex robił większość z tych rzeczy, których podobno faceci nienawidzą w kobietach - może oni po prostu siebie samych nienawidzą? A gdy im mówić o swoich uczuciach, to jest, że jesteśmy egoistkami albo o co chodzi lub udawanie, że tematu nie ma. Oo, a czułe gesty to tylko uprzejmość? To co, w domu też takie czułe gesty między sobą wymieniają z członkami rodziny, jakieś kazirodcze relacje czy zwykłe wykorzystywanie i manipulacja kobietami, że niby są ważne, ale nie o to chodziło?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2018 21:53
Faceci są jeszcze łatwiejsi. Przydałoby się troche zasad w życiu :) a nie bezmyślne i nieodpowiedzialne moczenie w każdej dziurze :) Pzdr
odpowiedz
MężczyznaSzczeryDoBólu (Ocena: 5) 12.11.2017 17:35
Swoją listę 9 zachowań, których nie lubią mężczyźni polecam tutaj: http://szczerydobolu.pl/czego-mezczyzni-nie-lubia-w-kobietach/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2016 01:05
Czytam to i stwierdzam, że sama nie chciałabym mieć nawet koleżanki która się zachowuje w ten sposób a tym bardziej nie wiem jak można z taką wytrzymać w związku. Zawsze mówię wprost o co mi chodzi, nie zaprzeczam po komplementach tylko po prostu dziękuję (po cholerę komuś moje ustosunkowanie się do jego oceny?), nie dymam się z kogo nie znam przynajmniej kilka miesięcy, nie robię dziubka, wiem czego chcę i już dawno to osiągnęłam, nienawidzę zakupów i sama chętnie zapłacę za to żeby ktoś po prostu przyniósł mi potrzebne rzeczy, co zresztą czasem robię, nie uważam facetów za gruboskórnych, sama bywam chamska więc byłabym hipokrytką, nie usprawiedliwiam się miesiączką bo bywam tak samo wredna bez niej jak i z nią, nie przeszkadza mi jak facet gapi się na inne panny, mówię mu wtedy że jak chce jakąś przelecieć to ja chętnie popatrzę (i zupełnie by mi to nie przeszkadzało), nie czuję się gorsza od innych kobiet, jeśli w czymś obiektywnie jestem to nadrabiam czym innym, nikogo nie lubię upokarzać i rzadko ktokolwiek daje mi do tego powody, nie przejmuję się ciuchami, butami i ogólnie wyglądem, dbam tylko o podstawowe rzeczy takie jak higiena itp., nie przeszkadza mi puszczanie bąków a jeśli już to dlatego że walą a nie dlatego że to "brak kultury", jak facet przegina z bąkami to atakuję go moimi :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2016 09:34
Dzióbek jest głupi i żałosny do tego...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie