6 zdań, które znaczą więcej niż `Kocham Cię`

Sprawdź, czy on naprawdę Cię kocha.
6 zdań, które znaczą więcej niż `Kocham Cię`
Fot. Thinkstock
14.03.2016

Słowa `Kocham Cię` wypowiedziane przez mężczyznę są magiczne. Czekamy na nie niecierpliwie, bo dla wielu z nas oznaczają przełom w związku, podjęcie poważnych decyzji czy uczuciową stabilizację. Zapewne każda kobieta rzekłaby coś innego. Ale czy miłość wymaga wielkich słów, wzruszeń i deklaracji? Czy nie bardziej przekonujące są gesty, czyny i uczucie okazywane na co dzień w znacznie mniej romantyczny sposób? Oczywiście słowa `Kocham Cię` powinny zostać wypowiedziane i jeżeli facet zwleka z wyznaniem, nie wróży to dobrze. Jednak prawdziwe uczucie jest widoczne w najzwyklejszych sytuacjach i znacznie bardziej prostych słowach.

Po długich dyskusjach i przejrzeniu for internetowych wyłoniłyśmy 6 fraz znaczących o wiele więcej niż banalne `Kocham Cię`. Przekonajcie się, czy zaliczacie się do grona szczęściar, które je usłyszały.

zakochana para

Fot. Thinkstock

`Pójdę tam dla Ciebie`

Poświęcenie dla drugiej osoby to wyraz najgłębszej miłości. Poza tym zadeklarowanie ukochanej, że mężczyzna pojawi się dla niej, że to ona jest powodem jego obecności, znaczy więcej niż tysiąc wyznań `Kocham Cię`. Jeżeli usłyszałaś kiedykolwiek coś podobnego, masz ogromne szczęście. 

zakochana para

Fot. Thinkstock

`Jak się czujesz?`

Troska jest przejawem uczucia oraz tego, że mężczyźnie naprawdę zależy. To podstawa każdej relacji. Bo w innym przypadku, co obchodziłby go Twój stan? To proste pytanie, w którym pokazujesz swoje prawdziwe uczucia i nie ukrywasz zainteresowania, jest najlepszym sposobem na wyrażenie miłości.

Zobacz także: Jestem żoną alkoholika

zakochana para

Fot. Thinkstock

`Myślę, że powinniśmy zrobić…`

W miejscu kropeczek mogą znajdować się plany na weekend, propozycje wyjazdu, wyjścia razem na kolację, a nawet spędzenia wieczoru w domu na oglądaniu filmów. Tym samym mężczyzna oznajmia, że planuje z Tobą przyszłość. Oczywiście nie należy tego interpretować, że on chce zawrzeć małżeństwo. Ma na myśli bliską przyszłość, ale sam fakt, że pragnie dzielić się z Tobą wieloma doświadczeniami znaczy bardzo dużo.

zakochana para

Fot. Thinkstock

`Wyglądasz pięknie`

My kobiety jesteśmy łase na komplementy i ciągle oczekujemy ich od mężczyzny. Stwierdzenie `Wyglądasz pięknie` jest proste i często wypowiadane przez facetów, ale właśnie owa prostota i powtarzalność świadczą o szczerości. Mężczyzna, który próbuje zbajerować kobietę, zazwyczaj próbuje być oryginalny na siłę. Rzecz jasna tym słowom powinno towarzyszyć zachwycone spojrzenie faceta.

zakochana para

Fot. Thinkstock

`Przepraszam`

Może to banalny sposób myślenia, ale uważamy, że powiedzenie przez faceta, jak bardzo jest mu przykro, stanowi dowód ogromnego uczucia. Mężczyzna, który potrafi przyznać Ci się do błędu, pokazać swoją słabość i ułomność, odsłania przed Tobą swoje wnętrze. To wyraz zaufania i miłości. Do tego masz świadomość, że on czuje skruchę i żal w związku z tym, że Cię zawiódł i sprawił przykrość.

zakochana para

Fot. Thinkstock

`Jak myślisz, co powinienem zrobić?`

Po pierwsze te słowa zdradzają cały ogrom zaufania oraz to, że facet liczy się z naszym zdaniem i jest ono dla niego ważne. Mężczyzna pokazuje, że Twoje rady są dla niego wartościowe i tym samym buduje Twoją samoocenę. Poza tym prośba o opinię jest jak drzwi otwarte do rozmowy o życiu. To oznaka, że jesteś częścią jego życia.

Komentarze (8)

Ocena: 2.5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.03.2016 20:02
'Pójdę tam dla Ciebie...' oh serio ? Łaski bez
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 15.03.2016 09:21
Bzdura. Jak słowa "wyglądasz pięknie " mogą znaczyć więcej niż "kocham Cię"? Przecież KOCHAM to nie jest jakieś tam słowo, zawiera w sobie głębię uczuć, zachowań, poświęceń, słów i wiele wiele innych..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 15.03.2016 00:50
Chcecie poczytać najpiękniejszej historii miłosnej? :) On ( przy szumie fal i świetle gwiazd na romantycznej plaży): Kochanie....muszę powiedzieć Ci coś bardzo ważnego... Ona ( wzruszenie ściska za gardło, długo czekała aż wreszcie jej to wyzna) : Tak, skarbie? On(ściskając jej dłoń): A więc....skarbie.....Jak się czujesz? Ona( roniąc łzy wzruszenia gdyż nie spodziewała się że on powie jej coś co znaczy więcej niż- kocham cię): Skarbie! Myślę że powinniśmy zrobić....kupę. KONIEC Epilog: Żyli długo i szczęśliwie a śmiechom i hulankom nie było końca. Najważniejsze, że zawsze mówili sobie słowa, które znaczą więcej niż zwykłe "Kocham Cię"...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 14.03.2016 11:06
: 0
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2016 09:41
Ten artykuł jak i wiele innych zachowań świadczy właśnie o tym, że mój mężczyzna jest ideałem. On dba o mnie, ja o niego, a przez to że mamy podobne charaktery prawie w ogóle się nie kłócimy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo