Co odstrasza facetów w naszym zachowaniu? (WSTRĘTNE NAWYKI)

Te nawyki zrujnują Twoje życie uczuciowe. Żaden facet ich nie zniesie...
Co odstrasza facetów w naszym zachowaniu? (WSTRĘTNE NAWYKI)
Fot. Thinkstock
26.02.2016

Żadna z nas nie jest idealna, o niektórych wadach wolałybyśmy jednak zapomnieć, a myśl o przyznaniu się do nich innym napawa przerażeniem. Niestety pozbycie się pewnych przyzwyczajeń graniczy z cudem. Wiele z nich nabywamy już w dzieciństwie, nie zdając sobie sprawy, jakim problemem mogą okazać się w przyszłości. Z pewnością utrudnią nam relacje damsko-męskie.

Zgrabna sylwetka, długie włosy, a nawet duże oczy i ponętny biust stracą na uroku, jeżeli mężczyzna zauważy nieeleganckie i mało kobiece zachowanie. Po kilku miesiącach bycia razem przestajemy się tak pilnować i zaczynamy zachowywać się dużo swobodniej. W rezultacie idealna dziewczyna zamienia się w kogoś obcego, a facet zastanawia się, co on w niej widział i czy z każdą kobietą jest podobnie.

Jesteście ciekawe, o jakich zachowaniach mowa? Koniecznie sprawdźcie, czy Was nie dotyczą.

Jedzenie resztek sprzed kilku dni

Niektóre dziewczyny stawiają sobie za honor, aby w ich kuchni nic się nie zmarnowało. Nieważne czy chodzi o pyszne danie, na którego przygotowanie poświęciłaś kilka godzin (to jesteśmy w stanie zrozumieć) czy o zwykły makaron – pochłaniasz wszystko. Jedzenie leży odkryte w lodówce przez kilka dni, ale Tobie to nie przeszkadza. Wyjadasz wszystko ze smakiem, między kęsami mówiąc do swojego chłopaka: `Mama nauczyła mnie, że nic nie może się zmarnować`. Oczywiście marnowanie jedzenia nie jest czymś godnym pochwały, ale wszystko ma swoje granice. Facet co najwyżej popatrzy na Ciebie z obrzydzeniem.

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Palenie niedopałków

Palenie niedopałków to już prawdziwa desperacja. Facet może się zastanawiać, czy grzebiesz też w koszu na śmieci i szukasz rzeczy, które da się jeszcze wykorzystać. Skoro szkoda Ci pieniędzy na nową paczkę, pomyśl o rzuceniu nałogu. Twój mężczyzna nie pocałuje Cię zbyt szybko po takim widoku.

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Picie z gwinta

Wiele z nas nie widzi w tym nic złego, ale to przejaw niekulturalnego zachowania. Picie z gwinta jest zwyczajnie prostackie. Można to wybaczyć mężczyźnie, ale nie kobiecie. Wyjątkiem są sytuacje na siłowni albo poza domem, kiedy pijemy z małych butelek i nie mamy możliwości przelać zawartości opakowania do szklanki. W innych - wystrzegajcie się tego. Prawdziwym dramatem jest zaś picie mleka z kartonu. Naprawdę tak trudno sięgnąć po szklankę?

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Załatwianie się bez zamykania drzwi do łazienki

Wiadomo, że po kilku latach bycia razem popuszczamy hamulce dobrego wychowania. Zdarzają nam się różne rzeczy… Masz tendencję do załatwiania się przy otwartych drzwiach? A może bez skrępowania robisz to przy facecie? Jeżeli jeszcze nie zwrócił Ci uwagi, to tylko dlatego, że już myśli, jak wyzwolić się z tego układu.

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Zostawianie na widoku zakrwawionych tamponów i podpasek

Czasami każda z nas ma urwanie głowy, ale nie usprawiedliwia to zostawiania zużytych produktów do okolic intymnych na widoku albo wrzucania ich niezwiniętych do śmietnika. Lepiej już wyjść bez makijażu na ulicę niż uraczyć faceta takim widokiem. Nie zdziw się, jeśli wkrótce przestaniesz go pociągać.

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Wyciskanie pryszczy

Niektóre kobiety czerpią dziwną przyjemność z wyciskania pryszczy. Nie są w stanie oderwać rąk od twarzy, kiedy pojawia się na niej obfity wykwit. Moment, kiedy tryska z niego wydzielina może przynosi Ci ulgę i jest w jakiś trudno zrozumiały sposób ekscytujący, ale wierz nam, tylko dla Ciebie. Lepiej znajdź inne zajęcie dla rąk, bo Twój facet będzie zniesmaczony.

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Obgryzanie paznokci

To problem wielu osób i najczęściej ma podłoże psychologiczne. Już sam widok `poszarpanych` paznokci u dłoni napawa obrzydzeniem. Pamiętaj, że są one wizytówką każdej kobiety. Patrzenie, jak wsuwasz palce do ust i wgryzasz się w twardą powierzchnię, nie jest zbyt przyjemne. Jeżeli produkty zakupione w aptece na Ciebie nie działają, pomyśl o wizycie u specjalisty.

nawyki kobiet

Fot. Thinkstock

Dłubanie w nosie

Gmeranie w nosie przeważnie jest zwyczajem mężczyzn, ale zdarza się też niektórym kobietom. Pomyśl sobie, że potem tymi samymi dłońmi dotykasz innych części swojego ciała, jedzenia itd. To samo skojarzenie przyjdzie na myśl mężczyźnie, kiedy zobaczy, jak to robisz. A jeśli do tego masz tendencję zwijania zawartości w kulkę i rzucania jej w przestrzeń, naprawdę można byłoby pomylić Cię z facetem…

Komentarze (16)

Ocena: 2.88 / 5
Anonim (Ocena: 1) 01.03.2016 15:35
Wszystko mozna wybaczyc mezczyznie, ale nie kobiecie... a wyjscie na ulice bez makijazu jest niemal tak obrzydliwe jak zostawianie zakrwawionej podpaski na widoku. Czyli strona dla wyzwolonych kobiet, trzymajcie mnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.02.2016 22:57
raz chwalicie posiedzenia na kiblu przy facecie, a teraz mowicie ze nie wypada...nie rozumiem was(redakcjo)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 27.02.2016 12:41
Boże skąd wy to bierzecie? Z własnego doświadczenia? Picie z gwinta jest obrzydliwe? Aż zapytałam się mojego faceta i faceta mojej siostry czy ich brzydzi jak my pijemy z gwinta i zaśmiali się.
odpowiedz
aldi (Ocena: 5) 27.02.2016 10:00
Ale totalna głupota...Jak kocha to sikanie przy otwartych drzwiach...stwarza problem...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.02.2016 09:53
Pierwszy raz komentarze głupsze od artykułu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo