RAPORT: 6 upragnionych komplementów, jakie chciałaby usłyszeć każda kobieta

`Ładnie dziś wyglądasz`? Nie. `Jesteś piękna`? Też nie. Oto słowa, które NAPRAWDĘ chcemy usłyszeć z męskich ust.
RAPORT: 6 upragnionych komplementów, jakie chciałaby usłyszeć każda kobieta
Fot. Thinkstock
24.02.2016

Kobiety uwielbiają komplementy, ponieważ mają bardzo wyczulone ego. Nie ma lepszego sposobu na przekonanie ich do jakiegoś pomysłu niż komplement. Oczywiście nie może być banalny. Lepiej już nic nie mówić niż rzucić typowe: `Ładnie dziś wyglądasz`. W ogóle oklepane frazesy należy sobie darować. Kobiety stały się pod tym względem bardzo wymagające i oczekują bardziej oryginalnych słów. Wskazuje na to ankieta przeprowadzona na chętnych w wieku 17-30 lat.

Wszystkie dziewczyny zadeklarowały, że lubią komplementy, ale powinny one być szczere i niebanalne. Zdradziły także, jakie usłyszane słowa zapadły im w pamięć najbardziej i dlaczego. Przytaczamy najciekawsze odpowiedzi.

Milena

`Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Zawsze potrafisz przedstawić jakieś ciekawe perspektywy.`

To naprawdę świetny i niebanalny komplement. W ten sposób facet podkreśla, że liczy się ze zdaniem kobiety i traktuje ją pod względem intelektualnym jak równego partnera. Milena stwierdziła, że to była najmilsza rzecz, jaką w życiu usłyszała. Nigdy nie poczuła się tak doceniona, jak wtedy. Niestety zdanie nie padło z ust jej faceta, ale kolegi.

komplementy

Fot. Thinkstock

Weronika

`Twój uśmiech poprawia mi humor.`

Tym zdaniem facet stwierdza, że nie ma lepszego lekarstwa na smutki niż Ty. Twój uśmiech jest wspaniałym antydepresantem i niezależnie od tego, czy przeżywa kryzys w pracy, ma problemy rodzinne, choruje, jesteś w stanie poprawić mu humor i sprawić, że zapomni o nieprzyjemnościach, które go spotkały. Jeżeli zdarzyło Ci się usłyszeć od faceta podobny komplement, jesteś prawdziwą szczęściarą.

komplementy

Fot. Thinkstock

Marysia

`Potrzebuję Cię.`

To krótkie zdanie oznacza, że jesteś kimś wyjątkowym dla faceta i że nie wyobraża on sobie bez Ciebie życia. Twoja obecność jest równie potrzebna, jak powietrze. `Potrzebuję Cię` jest jeszcze lepsze niż `Kocham Cię`. Wy również jesteście podobnego zdania?

Zobacz także: Słodkie słówka, które twój facet chciałby słyszeć znacznie częściej!

komplementy

Fot. Thinkstock

Julka

`Czuję się z Tobą tak komfortowo, jak we własnym towarzystwie.`

Czy można usłyszeć od faceta coś piękniejszego? Oni naprawdę cenią sobie święty spokój i własne towarzystwo, więc taka wypowiedź znaczy, że przy Tobie czuje się zrelaksowany i szczęśliwy. Słysząc coś takiego, możesz być pewna, że wspaniale mu się z Tobą rozmawia, śmieje i wygłupia. 

komplementy

Fot. Thinkstock

Sylwia

`Chciałbym mieć z Tobą dzieci.`

Mężczyzna może być zakochany w ciągu swojego życia wiele razy, skakać z kwiatka na kwiatek, ale jeśli usłyszysz coś takiego, możesz być pewna, że on myśli o Tobie bardzo poważnie. Faceci tak naprawdę przez cały czas szukają tej jedynej kobiety, która będzie matką ich dzieci. Twój facet zdradził Ci, że myśli o Tobie w tej kategorii? Nie da się zaprzeczyć, że musisz być miłością jego życia i jednocześnie spełniać wszystkie kryteria na idealną matkę.

komplementy

Fot. Thinkstock

Asia

`Jestem uzależniony od Twojego zapachu.`

Podobno kobiety i mężczyźni przyciągają się na podstawie zapachu ciał. To najsilniejszy afrodyzjak. Uzależnienie od Twojego zapachu jest bardzo dobrym sygnałem. To znaczy, że bardzo kręcisz go fizycznie i nie może długo wytrzymać bez Twojego towarzystwa. Chyba same przyznacie, że to o wiele lepszy komplement niż `Jesteś piękna`.

komplementy

Fot. Thinkstock

Lidia

`Wszyscy faceci w tym pokoju pożerają Cię wzrokiem.`

Mężczyźni lubią mieć kobietę na własność, ale jednocześnie cieszą się, gdy podoba się ona innym. Czują się wtedy dumni i wyjątkowi, że zdobyli osobę, która cieszy się tak dużym zainteresowaniem. To stwierdzenie jest jednym z naszym ulubionych komplementów. Czy może być coś wspanialszego niż świadomość, że podobamy się tylu mężczyznom, a nasz facet doskonale o tym wie i pręży się z dumy?

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2016 23:40
"dajesz mi szczęście", nie zapomnę tego nigdy :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2016 22:21
"Wygladasz tak ze moglabys miec kazdego faceta, a rozmawia sie z Toba lepiej niz z najlepszym kumplem." umarlam:) i drugi od innego faceta "prosze Cie obiecaj mi ze nigdy sie nie zmienisz"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2016 21:20
"Chciałbym mieć z tobą dzieci" - i natychmiast zwiewam w podskokach, haha ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.02.2016 13:43
"ciężko o kimś takim zapomnieć, a przestać myśleć kiedy próbuje się zasnąć to już w ogóle" najlepszy komplement :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo